Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
93
Reaction score
946
Локација
Beograd
Evo prolazi i treći dan nakon naše utakmice, a mene na samu pomisao na ono što se desilo, i kazne mafijaške EL, zaboli stomak svaki put. Pljačka kakva dugo nije viđena od strane EL. Najveća sramota najvećeg kluba u Evropi, ili kako to Marka napisa - najcrnji poraz. Nagradili su nasilje i nemoć. Taman pomisliš kako ćeš plasmanom u EL bar malo svetlosti videti nakon godina blata i mulja koji su domaći cigani stvorili u ABA, i onda te ovde sačekaju ovi drugi cigani.

Sa druge strane, mi ćemo igrati treću utakmicu bez dva, možda i tri najbolja igrača ako budu hteli da sačuvaju Egzuma. Dugo sam razmišljao i šta da očekujem od te utakmice. Očigledno nam više odgovara da izgubimo sledeću. Pa opet, da odem da gledam naš Partizan, Željkov Partizan, i da se nadam da ćemo izgubiti - ja to ne mogu. Ako budemo imali priliku da ih počistimo, to treba i uraditi. Siguran sam da tako ovaj tim na čelu sa Željkom i razmišlja. Jer drugačije ne ume. Jer oni ne znaju da kalkulišu, nisu polagali nade u druge, već su gazili sve redom.

Na kraju dana, ako bi i došlo do 5. utakmice u Madridu, igrali bismo ga kompletni. Mi protiv njih, na njihovom terenu. Sa Željkom na čelu. Kladim se na nas!

Neka pobedi košarka, neka pobedi Partizan!
 

geo99

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
13
Reaction score
59
Локација
Beograd
Јако ми је жао што ово пишем, не желим никога да увредим, само желим да питам нешто. Да ли сте бре ви људи нормални? Шта сте се потпалили и уплашили? Знате ли можда ко нама на клупи седи побогу, да ли је уопште потребно да вас неко подсећа на то.
Жељко ће то лагано да испланира и врхунски ће да спреми утакмицу, имајте поверења и у њега и у играче. Човек не би уживао поштовање од сваке кошаркашке легенде и клуба на свету да је безвредан и да не зна ништа... Немојте да сте песимисти и не ширите негативну енергију и да правите глупа предвиђања, то нам сад најмање треба. Полако и смирено. Све ће бити у реду, видећете.
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
Mislim da ce Zek i Papapetru biti glavna karika u utorak i da ce Zek morati da pokrije 4/5 nekih 30+ minuta. Papapetru bi trebalo da bude olaksan posao s obzirom da ce mu biti lakse da pokrije pozicije 3/4 jer ne igraju Dek i Jabusele.
Sve ce stati u to da li ce njima igrati Tavares a nama Exum i koliko ce biti roviti. Valjda ce Balsa moci da odigra nekih 3+ minuta, napravi koji faul i skok .
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.474
samo jedno znam, na klupi nam je Zoc i da ce ekipa biti spremna da da 101% bez obzira na hendikep od tri kljucna igraca... a ja idem da dobro oderem grlo u utorak... i molim Boga da ne bude nekih moralnih nakaza ili placenih elemenata koji ce da ubacuju predmete na teren...
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Jos ne mogu sebi da dodjem da mozemo izgubiti ono sto smo svi prizeljkivali da odemo u Kaunas. U Kaunasu sa Željkom na klupi je sve otvoreno gdje je on svoj na svome.Jos jedna molba da se grobari izdignu iznad svega i ne naprave ni najmanji incident.Sto kaze Cane Partizan iznad svega.
Jedno pitanje da li je Real kaznjen a ako nije zasto nije zbog ulaska navijača na teren pre kraja utakmice? Ona ženska sto je izvela mrcinu sigurno nije clan strucnog staba.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Najbolje od svega je što Željko zna sa kojim igračima raspolaže, zna i kojih 12 će Real u najboljem slučaju po njih na teren u utorak (uz rovite i rekovalescente, za razliku od ostalih utakmica kada im je roster bio 16 igrača i nisi mogao da predvidiš sastav), i najvažnije - ŽELjKO IMA 4 DANA za pripremu utakmice u kojoj su mu svi faktori nas i protivnika poznati! Kada god je bilo tako, loše ispalo nije!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Meni i dalje nije jasno kako je neko mogao da navija za 11 mamlaza kao što je onaj Dek na svetskom prvenstvu u fudbalu, šta je nekom tu bilo simpatično i kakve to veze ima sa sportom... Viteštvo ne postoji kod Španaca, Argentinaca i sličnih, uvek gluma, kuknjava, tuča, sve za pobedu a što je najgore prečesto im prolazi.
Ja ovo isto, nikako da shvatim ... mada, mi je normalno da takvi imaju podršku od ovi iz rupe, predgrađa i ostalih septičkih jama.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Imam da dodam samo, da nakon onakvog njihovog ciganisanja i nepostovanja i sudija i nas i EL kao organizacije, ocekujem domacinsko sudjenje u utorak. Ne kradju, kao sto otme Barselona npr. ili cigani u KLS, nego normalno, domacinsko sudjenje. Kazne i lobiranje kod holandskih advokata su jedno, sudije drugo.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Jos ne mogu sebi da dodjem da mozemo izgubiti ono sto smo svi prizeljkivali da odemo u Kaunas. U Kaunasu sa Željkom na klupi je sve otvoreno gdje je on svoj na svome.Jos jedna molba da se grobari izdignu iznad svega i ne naprave ni najmanji incident.Sto kaze Cane Partizan iznad svega.
Jedno pitanje da li je Real kaznjen a ako nije zasto nije zbog ulaska navijača na teren pre kraja utakmice? Ona ženska sto je izvela mrcinu sigurno nije clan strucnog staba.

To ga je supruga odvukla.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Rutinski dobijaju.

Mi treba da se fokusiramo na sebe i da Zeljko to pripremi, u sta ne sumnjam.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Grtal'ce, odvukla je razjarenog bika za koga treba kordon, ne cepidlaci :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top