Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Nisam imao stomak da pogledam ni sekund. Gledao sam prošli put protiv Virtusa i verujem da sam bio na Žoc-ovom mestu da bih pola njih podavio kao piliće. Sve debil do debila.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jučerašnja konferencija je bila košarkaška poezija. Objasnio je svima i na prijemčiv način neke stručne stvari i odjebao debilne banalnosti tipa o broju asistencija itd.
Ljudi analiziraju utakmice štreberski, kroz statistike, neke sitnice u igri, ne razumeju koliko toga zavisi od odluka u sekundi a to zavisi od iskustva i kvaliteta igrača i uigranosti.
Ne razumeju da i protivnik igra košarku i da ima trenera.
Meni je najsmešnije kad sam pročitao na Tviteru negde pre par utakmica gde ide pivot noga Ledeju u bloku i kako Željko kasni sa izmenama i tajmaut ima. Budibog s nama ako neko misli da te stvari mogu da se analiziraju na ovom nivou košarke.
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Željkov naklon sa najvećim osmehom na kraju meča je suština ove sezone. Sve što nam treba za pobede, za miran san (znate nastavak...)!

Panter kapitenski, kada treba.

Svakom ko spomene da ovakva ekipa nema hemiju i da nema Partizanštine - zveknuti šamar.

Savet svakom koga brine to što Lesor igra 37+ minuta - neka odgleda snimak kako burazer nakon tekme skače sa Grobarima, drži poveće dete ne vratu, baca ga u vis i skače kao na ekstaziju. Može on i tri puta nedeljno po 37 minuta.

I jedno pitanje lične prirode.
Gde mogu da odem i da bacim Molotovljev koktel na odgovorna lica iz Ticketline-a? Pošto me redari sinoć nisu pustili da uđem jer nisu imali kako da mi očitaju sezonsku, stigao sam između treće i četvrte četvrtine, kažu otišli ovi sa čitačima ne smemo da te pustimo. Gledao tekmu na telefonu sa druge strane vrata, slušao atmosferu i brojao ljude koji izlaze pre kraja meča (20+ na 3-4 minuta do kraja).

Sve u svemu, vredelo je...
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Slazem se I ne samo to. Globalno kosarka je napredovala! Mnogo se vise sanse daje mladim talentima u nba, mnogo igraca dolazi iz celog sveta. Amerikanci koji sada igraju u evropi bi dobrim delom bili u nba pre 10-15 god.
Glupost je misliti da bi Dule sada tu nesto napravio sa glasom, kporivicom. Mozda pre 15 god protiv poljskih I letonskim ekipama sa domacom bazom. Ne protiv ovakvog monaka I fenera etc…
Apsolutno nemam problem sa brojem stranaca!
Ne bih se u potpunosti složio. Svaki naš sastav, koji je prošao u drugu fazu, bi mogao da igra ovo takmičenje. Trebao bi veći roster, ali ne mnogo. Mislim da bi timu sa Mekejlebom, Veselim, Robertsom, Kecmanom, Marićem, Rašićem, Žarkom Rakočevićem (kog tada ne bi otpisali), Vranešom, falio samo neki Naneli da isto tako delje. Jedne sezone su pod košem bili Drobnjak, Peković i Perović. Danas to nema niko u Evropi. Doćićemo opet do nekog broja naših mladih igrača kao nosioca igre. Tristan može da bude čudo. Pod Duletom je trebalo 5 godina da nadjemo formulu, ali kad smo je našli, igrali smo vrhunski.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Prelepo vece u areni,drali smo se glasa nemam.Veoma bitna pobeda.Zalgiris zaista jak protivnik. Bravo za kapitena ali kao sto rekosmo posle Bara,neko je morao da plati.Gazi dalje
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Ne bih se u potpunosti složio. Svaki naš sastav, koji je prošao u drugu fazu, bi mogao da igra ovo takmičenje. Trebao bi veći roster, ali ne mnogo. Mislim da bi timu sa Mekejlebom, Veselim, Robertsom, Kecmanom, Marićem, Rašićem, Žarkom Rakočevićem (kog tada ne bi otpisali), Vranešom, falio samo neki Naneli da isto tako delje. Jedne sezone su pod košem bili Drobnjak, Peković i Perović. Danas to nema niko u Evropi. Doćićemo opet do nekog broja naših mladih igrača kao nosioca igre. Tristan može da bude čudo. Pod Duletom je trebalo 5 godina da nadjemo formulu, ali kad smo je našli, igrali smo vrhunski.
Da, ali ti uglavnom pricas ongeneraciji iz 2010 koja je ubedljivo najbolja koju smo imali. Takodje u prolog moje teorije, Pekovic koji je tada bio u partizanu sa 19-20 god, u danasnje vreme bi vec verovatno bio u nba. U to vreme si mogao da dovedes igraca tipa Jovic, a on sada ode u Miami. Jednostavno mladi talenti ili moraju dugo da se razvijaju ili su vec u nba a mi tome ne mozemo da pariramo. Pokusevski slicna prica… jednostavno nema dostuplnih mladih srpskih igraca na trzistu. Sto je moglo, pokupili smo u smislu tristana, smajlija…. I svaka cast za dovodjenje madara. To je u rangu dovodjenja Veselog pre 12-24 god
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.698
Reaction score
22.664
Локација
Beograd
pokusavam da se setim kada smo mi to pevali "preko" himne evrolige u proslosti.. A nije da sam bas tako mlad i da nisam posecivao utakmice
Jesi li ti sad postao i stručnjak iz više muzičke škole, pa ocenjuješ u kom trenutku kojim tonalitetom i šta treba da se peva? A više nego zaudara tema kojom poktećeš tzv. pregašavanje himne EL. Kao neko ko je bio u hali, sa sigurnošću mogu reći da je gotovo sve oko mene izuzetno boleo polni organ što je u tom trenutku išla "himna".
Ali ti je iz nekog razloga sad to bitno da pomeneš, pošto celi forum i dalje čeka jednu pozitivnu kritiku od tebe i to baš u trenutku kada cela kalafonačka zajednica sa sve nekim "novinarima" se za početak na Tviteru (uskoro se naravno očekuje i na drugim glasilima) upregla da mi nekog nešto kopiramo...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.325
Локација
Kipar
Posle naše pobede, šta vidite kada otvorite naslovnu stranicu sponzora našeg KK-a:
Погледајте прилог 18196Погледајте прилог 18197

A ovo vidite kada otvorite deo namenjen košarci:
Погледајте прилог 18198

Dakle, "udarne" vesti nisu posvećene timu čiji su sponzor, a naslovi imaju uglavnom negativnu konotaciju.

To je Srbija danas, zemlja bez stida, zemlja bez morala, gde 100 evra vrede vise nego obraz.
Govna koja su na vlasti, inace vole da se deklarisu kao veliki Srbi, prvo moraju da procitaju Njegosa i Marka Miljanova da bi razumeli sta znaci cojstvo koje bi trebalo da bude tradicionalna karakteristika Srba.
 
Последња измена:

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Jesi li ti sad postao i stručnjak iz više muzičke škole, pa ocenjuješ u kom trenutku kojim tonalitetom i šta treba da se peva? A više nego zaudara tema kojom poktećeš tzv. pregašavanje himne EL. Kao neko ko je bio u hali, sa sigurnošću mogu reći da je gotovo sve oko mene izuzetno boleo polni organ što je u tom trenutku išla "himna".
Ali ti je iz nekog razloga sad to bitno da pomeneš, pošto celi forum i dalje čeka jednu pozitivnu kritiku od tebe i to baš u trenutku kada cela kalafonačka zajednica sa sve nekim "novinarima" se za početak na Tviteru (uskoro se naravno očekuje i na drugim glasilima) upregla da mi nekog nešto kopiramo...

Jel znas koliko mene interesuje sta celi forum na celu sa tobom ocigledno ocekuje od mene ? Niko ne tera da citas moje upise, najdobronamernije ti preporucujem da ih izbegavas kao sto cu ja ubuduce izbegavati tvoje.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Svi prave analize o tajmingu tajmauta i prestrogom školovanju igrača dok stranci pod palicom Žoca uništavaju košarku u Srbiji... Hajde što ovo slušam od ciganije ali kada počnu da pričaju "naši" ako ih tako mogu zvati.:puke:
  • Analizira li neko to da je nama Panter igrao celo poluvreme sa 4 lične greške, i da li je to magija trenera u postavci, preuzimanju igrača u odbrani, taktičkim izmenama, inteligenciji igrača,...
  • Da je Žalgiris došao kao najbolja ofanzivno skakačka ekipa a završio sa samo 9 skokova u napadu. Da li je to slučajnost ili plod agresivnosti od samog početka gde smo skupljali sa minimum 3 igrača a vrlo često i sa 4-5 pri defanzivnom skoku.
  • Da je (izvinite što mešam teme) Rejnolds u Baru izašao na parket kao igrač koji daje 40 koševa u proseku uz 30 upućenih šuteva ka košu a završio sa 9 poena i 11 šuteva od kojih je bar 5 bilo preko ruke jer smo ga udvajali na svakom piku i još ponešto.
Ne treba biti veliki stručnjak da se vide neke osnovne stvari, pitanje je samo da li želiš da ih vidiš ili ne? Očigledno je da iz utakmice u utakmicu napredujemo, jasno je da će u ovakvom sistemu doći do padova, neplaniranih poraza, pa čak i nekog ne baš prijatnog rezultata. Bitno je da ovi momci znaju da ustanu, da imaju želju, da slave svaki koš i osećaju koliko to nama znači.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.698
Reaction score
22.664
Локација
Beograd
Trebalo bi da te zanima, na jednom si takvom forumu, ako ti ne odgovara, odeš na rahmetli B92, pa izigravaš realnost.
Pogotovo u delu sa kopiranjem nekoga i nečega. Već rekoh da zaudara poprilično.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Mnogo mnogo bitna pobeda.. ja sam posle virtusa sa prijateljima bracom kumovima pricao da se nadam skoru 4:3 i iako je mozda to previse optimisticno jer ovo nije aba liga nadam se tome..

mnogo sam govana pojeo sa istim ljudima kritikujući Lesora, covek je zivotinja.

Isto tako se mora reci da prosle godine nije bio na 50% ovoga sto sada pruza, pa samo se setite njegovih faulova na 10m od kosa.. cesto je ulazio u probleme sa faulovima, ove godine meceve zavrsava sa malim brojem faulova, a igra preko 35 min. Da ne pominjemo of skokove i blokade , za blokade ga prozvah tokom meca protiv albe , bukvalno rekoh uvek mu nesto malo fali, sad covek STIZE SVEEEEE !
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.325
Локација
Kipar
Jel znas koliko mene interesuje sta celi forum na celu sa tobom ocigledno ocekuje od mene ? Niko ne tera da citas moje upise, najdobronamernije ti preporucujem da ih izbegavas kao sto cu ja ubuduce izbegavati tvoje.

Ne znam da li si sposoban da razumes ali konstantno iritiras ljude zlonamernim postovima. Kada se tvoje misljene razlikuje od misljenja citavog foruma, kada si ti najpametniji na citavom forumu, znaci da si na pogresnom forumu.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
mene je iskreno sramota vise da odgovaram na ovakve vrste upisa, spamujem temu.

@Nisi
Ne verujem da cu ti ikad vise posvetiti neko slovo. Ti recimo mene ne bi mogao nikada da iritiras ili isprovociras, iz razloga sto si mi nebitan lik. Jel si sposoban da shvatis onda ciji je to problem ?

Opusti se, imaju tu ljudi koji su zaduzeni da mi skrenu paznju ako ja nesto ne radim u skladu sa pravilima foruma.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.325
Локација
Kipar
Nemoj molim te da prekines da mi posvecujes postove.
Znam I ja da "imaju tu ljudi" koji su zaduzeni da ti skrenu paznju I koliko sam mogao da primetim vec su ti nekoliko puta skrenuli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top