Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Tezak mec i za*ebana ekipa ovaj Zalgiris. Oni ce sasvim sigurno mnoge propisno namuciti i upisati neke velike pobede. Svaka cast momcima za trud i borbu i bravo za navijace. Ovo je vec bilo dosta dobro.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Da, ali ti uglavnom pricas ongeneraciji iz 2010 koja je ubedljivo najbolja koju smo imali. Takodje u prolog moje teorije, Pekovic koji je tada bio u partizanu sa 19-20 god, u danasnje vreme bi vec verovatno bio u nba. U to vreme si mogao da dovedes igraca tipa Jovic, a on sada ode u Miami. Jednostavno mladi talenti ili moraju dugo da se razvijaju ili su vec u nba a mi tome ne mozemo da pariramo. Pokusevski slicna prica… jednostavno nema dostuplnih mladih srpskih igraca na trzistu. Sto je moglo, pokupili smo u smislu tristana, smajlija…. I svaka cast za dovodjenje madara. To je u rangu dovodjenja Veselog pre 12-24 god
To jeste tačno, ali i iz razloga jer nas je u državi sve manje. Opet, formula se tražila i sa Bogdanom, Bertansom, Lovernjom, Milutinovom. Da je bilo finansijske stabilnosti ko zna dokle bi stigli. Željko je prošle godine tražio formulu sa Koprivom i Madarom, izmedju ostalog, a kasnije i Tristanom.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Uopšte nije poenta u nemanju identičnog ili sličnog mišljenja, štaviše veoma je zdrava, pa makar mi grobari smo po tome poznati, iako smo otišli u drugu krajnost, pa se delimo i gde nema svrhe. Nego da apsolutno ni jedna pozitivna misao ili post do sada od dotičnog nije proizašla i to duže vreme. To apsolutno nema veze sa mišljenjem.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Zato i kazem. Ima ljudi koji stavljaju akcenat na ono sto smatraju da je lose, pritom se nadajuci da ce to biti ispravljeno. Jedan od njih je i Zeljko, zato toliko i vileni, to je ono sto ljudi nazivaju perfekcionizam, sto je nemoguce ostvariti. Ja licno jedva cekam povratak Avramovica i Smailagica, ,mogu samo da zamislim kakvu ce nadogradnju na postojecu odbranu donijeti doticni, posebno Avramovic. Ma imamo ekipu sa nevidjenim potencijalom, samo treba izdrzati ovaj ritam utakmica bez povreda.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ima tu jedan dobar vic. Svaki čovek koji navija za neki klub ili ga voli ima jednu stvar zajedničku sa svima drugima koji navijaju ili vole taj klub. Prvo, adrenalin koji raste u toku tekme i penje se u nebo kada je "tesno" i kada se bliži vrhunac. Ako se završi dobro i tim pobedi, čovek oseća bezgraničnu radost i sreću, prvih pola sata se ponaša euforično i to je jače od svake vrste samokontrole. Prvo što osetiš je RADOST i želja da je podeliš sa istomišljenicima. Prvi utisak je dobar i on po prirodi stvari ne može da proizvede kritički komentar sve i da to žarko želiš - nije prirodno.

Pod takvim naletom adrenalina čovek može samo da poleti i napiše sve ono lepo - kako se zapravo i oseća. U svakoj pobeđenoj tekmi ima i loših stvari, jer savršena tekma ne postoji. Ali to onaj koji navija/voli ne može da primeti jer mu je izuzetno lepo. Svi ljudi imaju i dobre i loše osobine, kada se zaljubimo, kada nas puca adrenalin, vidimo samo ono što je dobro. Sve loše "ispliva" ili se primeti odloženo ali to ne umanjuje LJUBAV. Prihvatiš da ni ti nisi savršen itd.

Tako i ovo. Danas, ako bih ponovo pogledao tekmu, mogao bih i kritički da se osvrnem na neke stvari. Sinoć, to onaj koji stvarno navija i voli nije mogao ni da primeti, a kamo li da napiše smisleni kritički komentar. Danas da, ali juče ne!

U porazu je sve suprotno. Imaš ljubav, imaš nalet adrenalina ali si tužan i ljut. I onda ti se čini najmanje bitnim nešto što je u tom porazu bilo dobro. I onda "opleteš" i gde treba i gde ne treba.

Nije poenta u tome što je izneta kritika /možda i delimično tačna/ ali brate! Kako se uopšte toga neko i seti pod naletom sreće? Nije prirodno. Isto tako je neprirodno da ako već smogneš snage i vremena nešto da napišeš da onda ne podeliš ono osećanje koje ti je najsnažnije u mometu pobede - a to su svakako neizmerna sreća i radost. Sinoć sam posle tekme rifrešovao sajt EL kako bih ovde prvi postavio najsvežiju tabelu posle odigranih tekmi! Zašto? Pa zato što je divna. Zato što smo na istoj odskočili posle 2 uzastopne pobede. Zato što mi je milina za videti! Da li je bilo grešaka? Sigurno da jeste, ali da vam ne pišem šta mi je pucalo sinoć za te greške! Danas bih već voleo da se te greške isprave u sledećoj tekmi, ali to je već druga priča...

Lik je kritikovao, primetio greške a da pri tome nije stigao da čestita pobedu pa stavi ono "ALI" ako je njemu utisak o greškama bio jači od sreće zbog napretka na tabeli EL i pobede. Pri tome, slažem se da ima i takvih ljudi, to je legitimno ali verujem da je takvim ljudima zaista teško da imaju pozitivnu emociju jer nemaju "pauzu" u zahtevima i težnji ka savršenstvu. Ovde sam prvi sklon da kritikujem stvari za koje mislim da treba kritikovati, opiči me adrenalin pa često i preteram. Ali ovde neki ljudi idu u potpuno drugu krajnost.

Moj je utisak da će Partizan posle ovog kola u slučaju da se rezultati poklope, još da skoči na tabeli. I zapravo, jedva čekam večerašnje tekme. :ziveli :šal
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
valjda je to ona nemoc kada vracas neke slike iz prethodnih utakmica gde prepoznajes odredjene stvari ( gotovo identicno nekad, kao da posmatras istu utakmicu samo su akteri malo drugaciji ) nakon kojih ti vidis u kom smeru moze da ode, a ne mozes da uradis apsolutno nista. Mozes samo da pizdis od muke.. Kao ovaj kolega koji se nada da ce trojka uci

Nemi si svedok gde se pitas kako je moguce da nam se iste greske ponavljaju, kako je moguce da nismo naucili iz njih. Kao onda kada neko ne odigra odbranu na igracu na pola terena misleci ma nece valjda odavde da pogodi, kao onda kada nekad ne zagradis igraca mislis pa nece valjda bas njemu da padne tacno u ruke..

Na mene su tako neke situacije ( a ima ih toliko koje imam urezane u pamcenju za ovo malo godina ) ostavile bas jak negativan utisak. Mozda zbog toga nekad umem ( osetim potrebu ) da skrenem paznju na njih u zelji da nam se ne ponove. Nemam problem sa greskama, ne gresi samo onaj koji nista ni ne pokusa da uradi, ali pizdim ako primetim da nam se ponavljaju ozbiljni propusti.

Dobro ima nas raznih.. ja verujem da cete vremenom da naviknete na mene pa me ko zna mozda prihvatite i kao malo drugaciju domacu zivotinju bez da me smatrate manje pravim Grobarom i da me poredite sa onim drugima.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Ovo je sad vec sve lepo objasnjeno ukljucujuci odsustvo tajm auta kad nas litvanci stizu. To cemo svrstati u kategoriju - verujte mi na rec.
Mozda samo jos jedna stvar treba da se objasni a to je kad na kraju recenice idu dve tacke, kad tacka a kad zavrsavas recenicu bez tacke.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Malo timske statistike:
Procenat šuta za 3

I individualne:
Ofanzivni skokovi

Blokade
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zašto tokom naših tekmi nema stručnog konsultanta u prenosu?
I bolje da ga nema, koji ce nam kurac.

Imate na zvanicnom nalogu strucnu najavu utakmice, imate Micu prije i poslije utakmice, imate onog nekog lika sa Tegijem na kraju svake domace utakmice (Jos kad bi ga Tegi pustio da prica...), imate Zeljkove konferencije - dovoljno strucnosti.

U toku utakmice je normalan komentator sasvim dovoljan...Pogotovo kad znamo kakve sve pacijente znaju iskopati.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Nadglašavanje himne evrolige, plus sa istom pesmom kojom to rade i ovi što uče pravila još... nemam reči...
Da se nadovežem na temu "organizovani", jasno mi je da je jezgro bilo u Nici, ali ono sinoć je sramota... vođa... :) tajminz, praćenje situacije i reakcija... :) bože me sakloni... ali ajde naši su pa kao namera im je najbolja...
Umesto da navijanje pokreće igrače, igrači pokreću navijanje.

Što se igre tiče, plaši me što imamo 1 centra trenutno, a troši se i daje se kao niko.
(Dobre stvari ne komentarišem, sve je rečeno)
Bravo šefe struke i skaut službo.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Zivo mi se j.be za vodjenje navijanja. Dok se branimo-zvizdanje, u poslednjim sekundama urlikanje. Dok napadamo, oooo. Kad se lomi, kad nas stizu, na nas air ball - aplauzi. To je po meni kosarkaski pismena publika.
A i sta ocekivati od onih kojima ja vucicu Pederu politika.

Utakmica. Nevjerovatno kako izgledamo a jos je oktobar. Kvalitet je neupitan, ali zasluge idu dirigentu. Takodje, grobarska podrska je uticala na hemiju.
Raduje me izdanje Madara i Andjusica. Tempo nije padao dok su igrali i nema bolje pohvale od toga. Tristan - korektno.
Zao mi je Trife i nisam ljut. Onoliko odsustvo samopouzdanja(i to cak prije onih vezanih izgubljenih) nisam vidio jos od Zagorca. Jedini spas mu je da kida u ABA.
Zalgiris je jak tim i odlican protivnik. Ovo je dobar skalp.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top