Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Još jedna sjajna pobeda, sve ste već rekli, ekipa je u dobrom ritmu, nije ni logično da svi igrači postižu poene. Doći će red i na Papapetrua da razbije nekoga, možda već svoj bivši klub.

Ono što mi nije jasno šta vaterpolo igrači VK Novi Beograd traže i Areni i odakle im obraz da dođu. Kad KK Novi Beograd igra Evroligu tamo idite ili što bi se reklo idite gledajte fmp.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Za sada, posle sledećeg kola smo verovatno na 5. mestu :D

1666989588849.png

Mogli bi da izgube i Baskonija i Armani. Ako dobijemo PAO dobrom razlikom, ostajemo ispred Reala a ove dve ekipe /Armani i Baskonija/ su nam svakako direktni takmaci i valjalo bi da izgube kada god mogu. Pored njih i Alba neka popuši karu nije na odmet... Virtus ako nastavi kao posle nas, mogao bi da se umeša, pa i oni neka se saginju što češće.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.979
Локација
Beograd
Ja ne mogu iskreno da verujem da neko puši cigansku priču o nekom nadglašavanju himne EL, ruku dajem da to nikome prošlo kroz glavu nije u celoj hali, niti mi imamo i najmanjeg razloga da to kao radimo... Neverovatno je da nekima dajemo uopšte na značaju i bitnosti pravdajući se njima kao da su oni lupili patent kada će nešto da se peva. Pritom, ta melodija se peva na obe strane preko 30 godina.
Drugo, ni jedan jedini zvižduk nisam čuo protiv himne EL, što je njima zaštitni znak.
Ne nasedajte na izmišljene scenarije.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Ko je imao najbolju posetu prošle godine i koliko je to? Čisto da vidim koliko će biti iza nas:D
zarad povećanja posete ja predlažem da se uvede pravilo da se sezonska koja propusti očitavanje tri utakmice za redom (evo, neka bude u bilo kom takmičenju) stavi "na led" i to mesto pusti u direktnu prodaju do kraja sezone
nema veze ko će da dođe sa tom kartom, samo da se u dvorani pojavi živ čovek
ima sezonskih koje su deljene po firmama ili sponzorima i njihovim pool-ovima pa su ih dobili i oni koji se ni na jednoj utakmici u sezoni neće pojaviti, da li zbog nezainteresovanosti ili što su cigani, i čak ih baš briga i da je prodaju ili namerno neće da bi nam smanjili posetu
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Budibog s nama ako neko misli da te stvari mogu da se analiziraju na ovom nivou košarke.
Mogu, ciganski retardirani mozgovi sve mogu. Mogu da kazu iz "pouzdanih" izvora kako Zeljko ima 4 miliona po sezoni, jer jebe vucicevu kumu, pa ga ovaj obozava i dao mu je te pare. Inace, zasto bi takav trener dosao u KKP. Krv ti jebem, zasto se nisam rodio kao Eskim, i da me ovakve stvari ne dovode do ludila. Da mogu stoicki da gledam na ljudsku glupost.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Željkov naklon sa najvećim osmehom na kraju meča je suština ove sezone. Sve što nam treba za pobede, za miran san (znate nastavak...)!

Panter kapitenski, kada treba.

Svakom ko spomene da ovakva ekipa nema hemiju i da nema Partizanštine - zveknuti šamar.

Savet svakom koga brine to što Lesor igra 37+ minuta - neka odgleda snimak kako burazer nakon tekme skače sa Grobarima, drži poveće dete ne vratu, baca ga u vis i skače kao na ekstaziju. Može on i tri puta nedeljno po 37 minuta.

I jedno pitanje lične prirode.
Gde mogu da odem i da bacim Molotovljev koktel na odgovorna lica iz Ticketline-a? Pošto me redari sinoć nisu pustili da uđem jer nisu imali kako da mi očitaju sezonsku, stigao sam između treće i četvrte četvrtine, kažu otišli ovi sa čitačima ne smemo da te pustimo. Gledao tekmu na telefonu sa druge strane vrata, slušao atmosferu i brojao ljude koji izlaze pre kraja meča (20+ na 3-4 minuta do kraja).

Sve u svemu, vredelo je...
Po nekoj logici stvari, ti kao vlasnik sezonske mozes da udjes i izadjes kada pozelis. Mislim da za ovo nije kriv ticketline vec klub, iako je mozda ticketline odgovoran za taj dio posla klub je trebao da obezbjedi da su tu dok traje utakmica, tj da rade svoj posao. Da sam na tvom mjestu ja bih direktno zvao klub i trazio objasnjenje i garancije da se to nece ponavljati jer je sramota.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
zarad povećanja posete ja predlažem da se uvede pravilo da se sezonska koja propusti očitavanje tri utakmice za redom (evo, neka bude u bilo kom takmičenju) stavi "na led" i to mesto pusti u direktnu prodaju do kraja sezone
nema veze ko će da dođe sa tom kartom, samo da se u dvorani pojavi živ čovek
ima sezonskih koje su deljene po firmama ili sponzorima i njihovim pool-ovima pa su ih dobili i oni koji se ni na jednoj utakmici u sezoni neće pojaviti, da li zbog nezainteresovanosti ili što su cigani, i čak ih baš briga i da je prodaju ili namerno neće da bi nam smanjili posetu
sezonska je posteno placena i niko nema pravo da ti odredjuje da li ces da dolazis ili ne... a i nije ni po zakonu jer to nije bio uslov pri kupovini... druga stvar da treba ostaviti opciju preko neta, da se prijavis da ne ides, kako bi klub mogao da proda to mesto i dodatno zaradi...u 21 veku smo i neko nam ozbiljno soli pamet ukoliko kaze da je nemoguce, a i u interesu kluba je...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Bez da branim organizovane i izbor pesama i momenta njihovog pevanja, a ko hoće može pretražiti moje postove i komentare od ranije po pitanju svega vezanog za njih, ali do koje mere utiče spinovanje ljubitelja mutiranog kluba iskreno me ne bi puno začudilo da grobari kroz neko vreme poveruju u priču kako smo ih iskopirali i u odabiru domaćinstva u Areni iako su oni tamo igrali čak daleke 2014.

Prethodno kolo nakon pobede nad Virtusom Naneli maše nekim Partizanovim barjakom, nakon nekoliko sati stiže "dokaz" kako je zli Amerikanac preslikao scenu jednog njihovog crnog Srbina nakon isto tako neke 2014. i da su zapravo oni prvi tada došli na tu ideju.

Vrlo dobro je poznato da se nakon Partizanove nezvanične himne većina mase u hali pripali i krene da skače uz bilo koju sledeću pesmu.
Ranije se u hali prvo puštala Evroligina himna a nakon toga "Da volim crno-bele", sada je situacija iz nekog razloga obrnuta tako da ne vidim nikakav problem niti bilo kakvu nameru nadglašavanja himne koja se ionako interpretira nivoom zvuka kao da je neko pušta sa mobilnog telefona.
Naravno, bilo je ranijih izuzetaka kada su Grobari bili glasniji od EL himne i pre izvođenja ove naše. To je sve zavisilo od momenta u hali, trenutne situacije i protivnika, kao i od odabira same pesme.

Druga stvar, niti je bilo ko u hali preksinoć zviždao, niti smo (još uvek) postali idioti koji kroz razne načine bojkotuju takmičenja u kojima se takmiče a u isto vreme se cele sezone aktivno bore za učešće u istim svake naredne.

Treća stvar, niko nije spomenuo na forumu, ali čak se i ova glupost počela provlačiti. Ukoliko je neko u dilemi, nisu je sigurno osmislili krcunovci:


Suvišno je osvrtati se na glupave udbaške fore nakon svake naše pobede i dobre igre, to čiji su Srbi postigli više poena, kome je koliki budžet, da li Arena prima 16 ili 24k, ko je osmislio operu i tajming njenog sprovođenja u delo...ostavite gurbetima da se pate, nije lako lečiti simptome ludila kada ti klub ne postoji više od 11 godina tako da ih donekle i razumem. Ne nasedajte na retardirane priče i volite Partizan.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bacio sam pogleda na sajt Evrolige i statistiku i Partizan je na deobi prvog mesta sa grckim ciganima kad je u pitanju broj postignutih poena 85.6, dok je Lesor top 5 u skokovima, ofanzivnim skokovima, indeksnim poenima i blokadama, dok smo ubedljivo najgledanija ekipa sa 16100 prosecno gledalaca u prve tri utakmice. Moram da priznam da je jako lepo videti Partizan i nase igrace u vrhu Evrolige, jos samo da nastavimo ovako
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.979
Локација
Beograd
@Čik, nemoj se tako lako odricati udova, trebaće ti u životu... Meni se kud i kamo manje sviđa pevanje kad su u napadu dok ostatak hale zviždi i opšti sa užom i širom familijom, al' lakše uđe u dupe nego u glavu, jbg...
To je već drugi par cipela i već sam pisao da će trebati vremena da se svi naviknemo jedni na druge i na okolnosti. Ali utisak je u ova prva tri meča (od kojih sam bio na poslednja dva) da je atmosfera daleko iznad očekivanja i da to sve ide uzlaznom linijom.
Koga bre kurac boli za neku himnu EL, neke gluposti, nerealno da naši ljudi padaju na to.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Zviždanje kad je njihov napad u toku, ne kad je himna takmičenja u pitanju, nisi me dobro razumeo, ukoliko si mislio na zviždanje koje sam spomenula. Ostalo potpisujem.
Bez da branim organizovane i izbor pesama i momenta njihovog pevanja, a ko hoće može pretražiti moje postove i komentare od ranije po pitanju svega vezanog za njih, ali do koje mere utiče spinovanje ljubitelja mutiranog kluba iskreno me ne bi puno začudilo da grobari kroz neko vreme poveruju u priču kako smo ih iskopirali i u odabiru domaćinstva u Areni iako su oni tamo igrali čak daleke 2014.

Prethodno kolo nakon pobede nad Virtusom Naneli maše nekim Partizanovim barjakom, nakon nekoliko sati stiže "dokaz" kako je zli Amerikanac preslikao scenu jednog njihovog crnog Srbina nakon isto tako neke 2014. i da su zapravo oni prvi tada došli na tu ideju.

Vrlo dobro je poznato da se nakon Partizanove nezvanične himne većina mase u hali pripali i krene da skače uz bilo koju sledeću pesmu.
Ranije se u hali prvo puštala Evroligina himna a nakon toga "Da volim crno-bele", sada je situacija iz nekog razloga obrnuta tako da ne vidim nikakav problem niti bilo kakvu nameru nadglašavanja himne koja se ionako interpretira nivoom zvuka kao da je neko pušta sa mobilnog telefona.
Naravno, bilo je ranijih izuzetaka kada su Grobari bili glasniji od EL himne i pre izvođenja ove naše. To je sve zavisilo od momenta u hali, trenutne situacije i protivnika, kao i od odabira same pesme.

Druga stvar, niti je bilo ko u hali preksinoć zviždao, niti smo (još uvek) postali idioti koji kroz razne načine bojkotuju takmičenja u kojima se takmiče a u isto vreme se cele sezone aktivno bore za učešće u istim svake naredne.

Treća stvar, niko nije spomenuo na forumu, ali čak se i ova glupost počela provlačiti. Ukoliko je neko u dilemi, nisu je sigurno osmislili krcunovci:


Suvišno je osvrtati se na glupave udbaške fore nakon svake naše pobede i dobre igre, to čiji su Srbi postigli više poena, kome je koliki budžet, da li Arena prima 16 ili 24k, ko je osmislio operu i tajming njenog sprovođenja u delo...ostavite gurbetima da se pate, nije lako lečiti simptome ludila kada ti klub ne postoji više od 11 godina tako da ih donekle i razumem. Ne nasedajte na retardirane priče i volite Partizan.
@Čik, ne pričam o zviždanju himni...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.979
Локација
Beograd
Bacio sam pogleda na sajt Evrolige i statistiku i Partizan je na deobi prvog mesta sa grckim ciganima kad je u pitanju broj postignutih poena 85.6, dok je Lesor top 5 u skokovima, ofanzivnim skokovima, indeksnim poenima i blokadama, dok smo ubedljivo najgledanija ekipa sa 16100 prosecno gledalaca u prve tri utakmice. Moram da priznam da je jako lepo videti Partizan i nase igrace u vrhu Evrolige, jos samo da nastavimo ovako
Na 100 poseda u proseku beležimo 120,7 poena i najbolji smo u celoj EL.
Što bi rekli neki, nemamo dve krštene akcije...
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd
ma ne zna Zeljko, mator je već on, a i ovaj Lesor nije kalibar za evroligu to se vidi, pod hitno novi centar :D
sva ova statistika pokazuje koliko je nerealno sto imamo samo 2 pobede u 5 utakmica, ali dobro, vratiće se propustene prilike protiv baskonije i armanija kad najvise bude trebalo
samo jos malo da se utegne odbrana, Madar me oduševljava kako igra istu, jos Aleksa i Smajli da se vrate i da napadamo taj top8, biće tesko ali daleko od toga da je nemoguće
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top