Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Ja pričam o izraelskim. :D

Moram još jednu i neću više majke mi. Kad je Zek ovde krenuo da divlja, ja samo gledam ŽOC-a kako će da ga zadavi. Međutim, izvukao se, malo vremena ostalo. ;) ;-)
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Ne samo što je popravio izvođenje slobodnih bacanja i što je počeo strpljivo da traži riješenje u napadu, kakav napredak ima u radu nogu to je nevjerovatno. Svaku utakmicu uzme nekoliko poena tako što se nogama oslobi svog čuvara i ide na lagano zakucavanje. Nije to više onaj centar koji će samo zidati pa uzeti poluhorog preko ruke i 50-50 da će ući. Sad lagano nogicama tap tap tap slobodan prolaz - slaaaam dunk!
Ima neka tajna veza medju francuskim centrima i Partizanom :cool:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Lesor i Panter igraju košarku života. Za Lesora sam i kad je produžio ugovor napisao da je ok rešenje za manje novaca od većine el centara koji nisu ništa bolji, s druge strane kad je Panter došao nisam bio nešto oduševljen jer jedna sezona u armaniju mi nije bila dovoljan reper za milionski ugovor, ali pokazao mi je da sam u krivu tj Željko.
Od napada gde kao “siluje” a izgleda kao evropski Durant jbt, do doprinosa recimo u 4/4 sinoć u odbrani iako se nenormalno troši u napadu i jednostavno kapitenskog mentaliteta da posle 0/4 za tri da onu petu trojku itd, ima dobrih bekova na el nivou ko kusih pasa, ali treba odabrati onog koji može da bude vođa ekipe od 3 miliona i od 10 i da dobiješ najviše što možeš za taj njegov ugovor.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Živim u inostranstvu i imam sve sport klub kanale.Jučerašnja utakmica na SK2 i komentator hrvat a poslje utakmice komentator srbin i Mića Berić daju komentare utakmice.
Kad god gledam na SK kk Partizan komentator hrvat i nije problem sto je hrvat nego mi ide na ...ac kako navija za sve osim Partizana.
Da li neko ima rjesenja kako da pratim utakmicu sa srpskim komentatorom?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.447
Локација
tamo daleko...
Živim u inostranstvu i imam sve sport klub kanale.Jučerašnja utakmica na SK2 i komentator hrvat a poslje utakmice komentator srbin i Mića Berić daju komentare utakmice.
Kad god gledam na SK kk Partizan komentator hrvat i nije problem sto je hrvat nego mi ide na ...ac kako navija za sve osim Partizana.
Da li neko ima rjesenja kako da pratim utakmicu sa srpskim komentatorom?
Zivis preko, kontam da ti 100e nije problem. Kupis euroleague.tv i gledas lepo utakmicu sa odlicnim i nepristrasnim komentatorima, koji usput postuju i Partizan i Grobare, vise nego svi srpski vasljivi komentatori zajedno.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
34EE168F-9240-4B45-9453-F55BAB8247EB.jpeg

Zaista nevjerovatne glave, energija, želja, PARTIZANŠTINA, ________ (dopiši sam). Samo nam Bože daj zdravlja.

Španci nam nikako ne leže, nebitno da li to bili Barsa i Real, ili Baskonija, Valensija, Huventud. Ali vjerujem u ovaj tim, Željka. Borba, bre!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Nekako iskreno verujem u jedan "brejk" u sledeće dve utakmice, bez nekog posebnog pokrića, čisto osećaj. A čak i da se desi 0-2 nije smak sveta, već smo sto puta rekli, EL je maraton.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dolazi kod nas Lorenco za 3 miliona evra (cigani koji navijaju za fmp da pocrkaju od muke) :D

Zajebavam se naravno... mada kada su mogli Panter i Lesor kao njihovi bivši, ko zna khm, khm.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Holins nama treba.. odlican je kako na pritisku na lopti, tako i da odsece igraca od lopte.

mozda imamo i previse tih igraca koji igraju samo sa loptom u rukama, taman smo uspostavili neku hijerarhiju.

ovaj nije veliki potrosac, zahvalan je.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zivis preko, kontam da ti 100e nije problem. Kupis euroleague.tv i gledas lepo utakmicu sa odlicnim i nepristrasnim komentatorima, koji usput postuju i Partizan i Grobare, vise nego svi srpski vasljivi komentatori zajedno.
Kad smo kod komentatora, tek kad slusa EL komentatore shvatis koliko smo mi za njih neshvatljivi sa nasom strascu i tim nekim mazohistickim ludilom . Krenuo lik da nabraja arene koje ljubitelj kosarke mora da stavi na to do listu, Medison u NY, Boston, Zalgirio Arena i naravno ova nasa , BG Arena, ali kad mi igramo.
Jesu mi malo isli na onu stvar sa iscudjavanjem za neke sudijske odluke u nasu korist, a ovi nas komunalci odzeparise.
Ali mladi su ,naucice. Nema poltronststva , tabu tema , glupavih komentara. Odmor za usi posle ovih nasih ulizica kojima se i osraz u ogledalu stidi umesto originala.
Tako da druze, ELTV i ne brini nista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top