Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.482
Локација
Kipar
Koliko je Zeljku stalo do sinocne pobede pokazuje onaj zagrljaj Pantera kada je pogodio za plus 4. Nikada do sada nisam video da je to uradio u jednoj nebitnoj utakmici.
Zna Zeljko sve o cemu se ovde pise iz nedelje u nedelju. Vidi se sta nam fali iz aviona.
Sa druge strane Zeljko I Savic znaju vrlo dobro da je najbolje imati kostur tima od domacih igraca. Ali problem je sto ih nema dovoljno a ovi sto bi mogli odmah da pomognu nisu bili voljni da dodju sto je Savic I potvrdio. Znaci treba napraviti domaceg igraca od talenata koji su nam dostupni. Srecom Zeljko je najveci pa smo uspeli neke top talente da dovedemo. A to je samo jedan deo slagalice. Drugi deo je sansa koju tim momcima treba pruziti da pretoce talenat u igracki kvalitet a za to treba veliko strpljenje kod trenera a pogotovo navijaca.
Navijace Partizana je oduvek krasilo strpljenje I razumevanje kosarke pa mi zato nije jasno otkud sada, posle godina hibernacije, takva nerazumna ocekivanja u najkvalitetnijem takmicenju koje je za nas novo? Kako je moguce da navijac Partizana, kluba koji je do skora bio klinicki mrtav, ne vidi vrlo kvalitetan I perspektivan igracki kadar sa najboljim trenerom na klupi I Savicem kao sportskim direktorom? Kako je moguce da navijac Partizana, kluba za koji su do skora igrali Obrad Tomic, Djoko Salic I recimo Perkins(tesko je odluciti se u moru balvana koji su prodefilovali kroz klub), ne uziva u cinjenici da u svetom dresu danas gleda Pantera, Ledeja, Nanalija, Papapetrua ili nase vrhunske talente poput Vukcevica, Koprivice, Trifunovica?
Kako je ovo sve moguce? Zar smo dosli u situaciju da kao razmazena deca tvdoglavo kukamo sto nam nesto instant nije dato ili bi ovo trebalo biti vreme uzivanja I gledanja kako klub raste iz godine u godinu?
Bolno je citati iz dana u dan postove koje stancuju isti ljudi, navodno veliki Partizanovci. Ovo je trebao da bude forum najzagrizenijih, najvernijih navijaca Partizana koji umeju da prepoznaju ko je I sta je Zeljko. Ljudi koji su svesni da je Zeljko Partizanova Evroliga I da bi bez njega jos uvek igrali sa Andorom I Londom Tauersima I gledali cokija kako osvaja pretposlednja mesta u Evroligi iz godine u godinu bez konkurencije. A ne da slusamo placljive infantilne povike tipa - niko nije zasticen ili zasto im nije rekao da prave faul ili najcesce izreceni dovedi bre vise keca I peticu.
Dajte ljudi saberite se I uzivajte u cinjenici da igramo s najboljima I da smo kadri da se nosimo s najboljima sto smo sinoc I dokazali. Dani pobeda ce doci uz veru u Zeljka I u tim. I naravno bezrezervnu podrsku koja mora biti prisutna u svim sledecim pobedama I porazima kojih ce biti dosta.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
@Nisi

Bravo… nisam toliko recit ali si napisao ono sve sto zelim reci…

I jos jednom…

Mi smo tamo gde treba da budemo… Partizanu pripada EL i ELu pripada Partizan…

I ona emocija zeljka sa Panterom… gledajte to.. jebala vas trojka Howarda
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.252
Reaction score
2.920
Sad kad su se malo slegli utisci,mogu da kazem da verujem da ce ovo biti sve bolje i bolje!
Mora ovako,napredak u igri je bio ocigledan…
Ne znam,fokus mora biti na ABA ligi,EL ne mozemo da osvojimo,bar mislim da nije ralano,i zato mislim da Zeljko donekle i ne koristi sve igrace za EL nego ih cuva za ABA,sto je potpuno razumno…pazi juce smo igrali u Spaniji,sutra igramo ABA ,18-tog Armani…mnogo utakmica,mora i to da se balansira nije sve to tako kako mi mislimo,nije to igrica..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Jbg, ogromna razlika u pristupu i igri u odnosu na Berlin, ali na kraju bez rezultata i to je ono što najviše boli. Dugo je takmičenje, 34 kola, ne razumem one koji su se već sada oprostili od sezone u EL. Pokazali smo da možemo i želimo, nismo nagrađeni dobrim delom i zbog svojih gluposti, ali nedostajao je i faktor sreće. Sad moramo samo još jače.

P.S. Čim su krenuli da sipaju setio sam se jebene Budućnosti onomad u kupu SRJ, 20 trojki. Baskonija jedino nije bacila klupski autobus ka našem košu sinoć, a da jesu i on bi ušao o tablu. :banghead:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.111
Локација
Žrnov
Tipičan Partizan... jbg... smorila bih se i u šahu da smo izgubili, ali...
Nisam nezadovoljna igrom. Veliki napredak u odnosu igrača u poredjenju sa utakmicom protiv Albe. Pripremne utakmice i treninzi su jedno, takmičarske drugo i potrebno je igrači kao tim udju u ritam takmičarskih utakmica.

Duga je sezona, ima mnogo utakmica da se igra.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Када се прошле године вратио Жељко на форуму је било свршавање.
Када су ове године стизала појачања такође.
Смем да се кладим да 80% форумаша није никада било у хали.
У хали када изгубимо, позивамо играче на бис, а овде пљувачина само таква.
Приоритет ове године је АБА, а Евролига шта урадимо.
Да је синоћ Нанели погодио друго бацање, сад би овде читали хвалоспеве.
Сетите се оног финала ЕЛ ПАО - (чини ми се) ЦСКА, када је Жељко пустио да заврше напад без фаула, промашили за три, а ПАО поново освојио ЕЛ. Ето, то је кошарка срећа је битан фактор. Синоћ је ушла тројка Басконије и вратиће нам се када нам буде најпотребније.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.527
Reaction score
29.367
Локација
Novi Sad
Ovo je za bromazepan ili tri.... jedva sam zaspao sinoc, nisam imao snage ni volje da ulazim ovde i citam.... ali dobro, sacekalo me 8 strana posle poraza, a 8 komentara posle pobede u Aba.... jebiga....

Teraj dalje, treniraj, nauci nesto novo iz ovog glupog poraza i gazi!!

I zato nemoj brinuti za nas, na sve te stvari mi smo davno navikli!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.309
Dugo je takmičenje, 34 kola, ne razumem one koji su se već sada oprostili od sezone u EL.
Zato što Madar, Koprivica, Trifa i Tristan ne mogu da odigraju 5 minuta po meču, inače ode ta utakmica u... Nisu ove godine za ovaj nivo i to je to... A to nam je pola ekipe. Jebem ti povrede i sve, biće muke do januara...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
"Bio je plan da se faulira igrač, ali kada ste na terenu, stvari se dešavaju brzo. Moramo da se fokusiramo. Pogodio je mnogo teških šuteva, posebno taj poslednji, ali ponavljam...moramo da ostanemo fokusirani na nas i na greške koje moramo da ispravimo."
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
"Bio je plan da se faulira igrač, ali kada ste na terenu, stvari se dešavaju brzo. Moramo da se fokusiramo. Pogodio je mnogo teških šuteva, posebno taj poslednji, ali ponavljam...moramo da ostanemo fokusirani na nas i na greške koje moramo da ispravimo."
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja donekle razumem neke od nas koji su pisali svasta o Zocu i ekipi... Ja sam svasta izgovorio dok sam gledao, probudio malisana.
Ali posle utakmice, - i dalje ga volim!
Zaboravljate koliko traje ova sezona, koliko ce rasti klinci kroz ABA-u i EL minute na kasicicu, koliko nam fale Aleksa i Alen...
Idemo dalje!
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Stvarno mislis da ljudi za 3 sekunde u napetoj zavrsnici, cuju i vide sta trener govori? Tad ti proradi adrenalin, uzbudjenje na vrhuncu, fokus na protivniku, koliko se samo puta desi da neki igrac ne cuje sta mu se govori sa klupe. Nema to veze sa Obradovicem. Ne znam cemu sad to iscudjavanje "WTF". Jednostavno se igraci iskljuce, uz drugu buku, pritisak protivnika, dodje do "kolapsa". Ni prvi ni jedini koji nisu culi instrukcije na vreme. Idemo dalje, sezona je tek pocela.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Mislim da cu ohladiti malo od kosarke. Dzaba pokupovana sva silna cudesa za ovu sezonu, malo mi se nece sve ovo gledati narednih nekoliko meseci. Iznenadjujuce, ali vraticu se na fudbalski klub.

Osim ako neka budala ne dovede gnjidu Marinkovica u klub, tad cu doci da mu se napsujem majke.
Tako su se i neki drugi (navijači rezultata) prešaltavali sa fudbala na vaterpolo, vaterpola na košarku, košarke na fudbal...znač već koji.
Ohladi ti malo tvoje legitimno pravo a ja ću i dalje ma kakvi bili rezultati da bodrim ekipu i uz onu izlizanu...da ga bodrim i u beton ligi ako treba!!!
Za sve koji ovako olako odustaju ili bi da "ohlade" donirajte vaše sezonske ako ih imate nekom ko će ekipi dati bezrezervnu podršku.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.636
Reaction score
5.431
Nema opravdanja za to "iskljucivanje". To nisu neki Š igraci. Svi koji su bili na terenu u tom momentu imaju i prvise iskustva da bi se desavale ovakve stvari. Oni su taj poslednji napad rutinski trebali da rese faulom. I nema tu mnogo price ni opravdanja. Bolje bi im bilo da cute i da nastave dalje nego da daju ovakve izjave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top