Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Upali smo u veliku krizu i kao da se čini da izlaza nema zato... Treba nam jedna velika pobeda kako bi povratili samopouzdanje u timu. Treba nam jako pobeda večeras koliko god smo u teškoj situaciji pre svega psihički jer porazi itekako udare u glavu i gradi se gubitnički mentalitet. Priča sa igračima i to sa svakim pojedinačno - to mora prvo Željko da uradi sa njima, da osim trenera bude i psiholog kako bi igračima usadio u glavu da oni nisu gubitnici. Verujem da je to sad veći problem nego li treninzi gde mislim da svi rade kako treba. Ja verujem kada bi pao Asvel tamo da bi mogao čak i Efes u petak u Areni da padne.

Mnogu bitnu utakmicu igramo večeras, ne toliko zbog te tabele u Evroligi koliko da se vratimo na pobednički kolosek i vidimo da ipak možemo i da smo sposobni za više. Smorio sam se zbog ovih poraza, rekoh sebi ništa više neću ni da očekujem a opet jedva čekam da utakmica počne.

Ajmo Željko, ajmo crno-beli !!!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovi imaju centra 222 cm, bas me zanima kako cemo da igramo preuzimanja. Za pobjedu je potrebno da nas krene sut i da nekako zagradimo ovo cudoviste.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ma sve ovo je donekle i očekivano.
Da obrazložim:
Sezonu krećemo bez Avramovica i Alena i Glasa (bez obzira koliko se na njega racuna). U hodu se dešavaju povrede Exum, Koprivica. Plus sitne povrede Naneli, Panter, Madar…
Dolazimo u situaciju da u najgorem periodu kada imas skracenu rotaciju dva mlada igraca ljute trenera koji im uskrati minutažu u vaspitne svrhe.
Imamo 7 igrača koja od starta igraju i koji su pod velikim opterećenjem i potrošnjom.
Sada kreću da se vraćaju iz povreda pojedini igrači. Ovih 7 je istrošeno i treba ih oporaviti. Koncentracija na tom nivou igre je jako bitan faktor i mislim da tu leži problem koji trenutno imamo.
Na sve ovo moram da kazem da su mi jako cudne partije Nanelija, prosto zamišljao sam ga u nekoj drugoj ulozi, da je svaku utakmicu na 10-14 poena i sa kontrolom u odbrani.
Na treneru, a jos vise na fizio timu da izbalansiraju ovaj proces povratka povredjenih i oporavak preopterecenih.
Kad se jos nadoveze duplo kolo EL + ABA - 3 utakmice u 7-8 dana.

Nedostajalo je i sportske srece u dosta utakmica ali sve je to proces stvaranja pobedničke ekipe. Jesu to sve dobri igrači ali tim imam utisak još nisu stvorili.

Samo verujte i dajte Zeljku momcima podršku.

A pošumljenog terati pred svaku utakmicu, čim se pojavi u hali.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovo ce biti druga ekipa kada zaigra brat Avram, mi zaboravljamo kakav je to kvalitet i koliko je ovo druga ekipa bez njega. Prosle godine mozda i nas najbolji igrac, svi ce prodisati kada Avram krene da melje.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ja vas sve molim da ne očekujete previše od Alekse.

Zašto?

Zato što dečko nije trenirao, a kamoli igrao 6 meseci. Znate li koliko je teško vratiti se posle tih dužih odsustva zbog povreda?

Smanjite očekivanja po pitanju Alekse, biće lakše i vama i njemu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Kako nije trenirao? Aleksaaaa je spreman kao životinja. Sve vreme radi sa ekipom i individualno. Trebaće možda malo vremena da namesti ruku, ali imali smo prilike da vidimo da šutira i jednom rukom. Po meni, najviše nam fali njegova energija u odbrani i u napadu na nepostavljenu odbranu protivnika(kontre). Totalno smo druga ekipa sa njim. Jedva čekam da se kompletiramo.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pa i ne ocekujem instant 20 poena po utamici, ali od kad pocne da igra nakon mjesec dana to ce biti onaj stari Aleksa.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Kako nije trenirao? Aleksaaaa je spreman kao životinja. Sve vreme radi sa ekipom i individualno. Trebaće možda malo vremena da namesti ruku, ali imali smo prilike da vidimo da šutira i jednom rukom. Po meni, najviše nam fali njegova energija u odbrani i u napadu na nepostavljenu odbranu protivnika(kontre). Totalno smo druga ekipa sa njim. Jedva čekam da se kompletiramo.
Nije trenirao sa ekipom, sa kontaktom, 5 na 5 nije trcao akcije, …. Tako da kao da nije trenirao.
Olaksavajuća okolnost je što nije šuterska i primarna ruka, ali svakao nije to isto i nije lako.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Neka me euforija uhvatila. Mi večeras igramo jebenu Evroligu, sa najvećim na klupi! ‘Alooooo, Evroligu sa Željkom Obradovićem, aloooooooooo!!! Napadaaaaaaaj!!! Daj nam krv, daj nam znoj! Naprijed crno-beli, hoćemo borbu, hoćemo pobjedu, kakva kriza, kakav pad morala, ne mogu dočekati tekmu, ovo sam 10 godina čekao! Partizan šampion, Vučiću pederu!!!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Pa vidi nesto, i ova serija ce negde stati. Jebemumater, samo nek svaki igrac ponese samog sebe na parket i odradi ono sto najbolje zna, nece im Zeljko ni trebati. Pretili smo Barsi i Realu posle dve uzastopne pobede, sad smo se smracili ko noc u ponoc.
Gazi boraniju, bole me bas s kim igramo.
Po Panterovom algoritmu, on veceras daje 25 + poena.
Potrebno je samo izbeci neizvesnu zavrsnicu, u nasem slucaju to znaci da u poslednjih 5 minuta moramo uci ili sa prednoscu ili sa zaostatkom od 20 razlike.
Sve ostalo je upitno i nezdravo za nervni sistem.
A to sto Zeljko zakucava mlade za klupu posle orve greske, pa jbg, zapamti sinko kad iskaces a kad mrko gledas posle godinu i po, mani se blagoteleceg pogleda i pocni da isporucujes u kontinuitetu. Panterov limit se zna, njemu dril ne treba. Smajlijev, Madarov i Tristanov limit Bog otac zna a nece ga dostici ako im se prastaju sto puta ponovljene greske.
A to sto ovi ciji se lkmit uma a ne isporucuju kad treba imaju odresene ruke, jbg, da su u fmp dosli, bili bi zamenjeni sebi slicnnima jos u novembru, pa potrebi ios iedna tura u martu...
Mi nismo oni, po vecini parametara.
Jedino sto nas spaja je to sto vecina nas glasa za psiha, bas kao i vecina njih.
Taj deo ce mi glave doci, ovo ostalo ide u rok sluzbe.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.221
Reaction score
15.851
Локација
Beograd
Sada je svaka pobeda bitna, zbog samopouzdanja na prvom mestu, da uđemo u kakvu takvu seriju pobeda, još ako se desi da pobedimo Efes za koji dan, to možda i može da bude, neću da kažem prekretnica ali mislim da će to mnogo pomoći timu, isto tako se nadam da će i Aleksin povratak imati pozitivan uticaj na ekipu, da će neke igrače učiniti boljim, ko zna.
Inače ako se stvarno desi, da se Željku skandira ono što mu cigani skandiraju u slučaju poraza, ja ću u zemlju da propadnem od sramote, naravno ako je to istina, biće katastrofa, za mene mnogo gore od dva poraza koja smo doživeli od efempea, iako se ja i dalje teško nosim sa njima, ovo bi bilo ravno...ne znam ni ja sa čime mogu to da uporedim ali ne želim da verujem da to može da se ostvari.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.703
Reaction score
22.686
Локација
Beograd
Link za hospitalizovanu braću?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.221
Reaction score
15.851
Локација
Beograd
Link za hospitalizovanu braću?
Evo Čik, ima da biraš.


 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.962
Izgleda da klatno nece skoro na ovu strany…
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
4. četvrtinu počinjemo sa 2 faula koja vode Asvel na bacanja a pritom u prethodnom toku utakmice ne prave se faulovi da bi se sprečili njihovi koševi a pritom nismo u bonusu!!!

Zar Trifunović ne može da dobije ni 3 minuta?

De Kolo sam kao duh na šutu za tri jedno 4-5x... Odbrana nam je KA TA STRO FA! Ne postoji!

Zašto je došlo do rotacije Papapetrua i Ledeja na De Kolou za faul na 40 sekundi do kraja kada ni blok nije bio jak?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top