Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.017
Reaction score
7.645
Као осведочени циганомрзац сам одувек поштовао сваког њиховог (који су веома ретки) који је частан и моралан. Један међу реткима је Мока Славнић. А има још један такав. Тај нам сутра долази у Арену, налази се на месту тренера Монака. Позивам све Гробаре да сутра том човеку не упуте ниједан звиздук. Он нас је '90-их увесељавао играјући за репрезентацију, освајајући злата. Гробари, будимо господа и немој сутра да смо цигани. Молим вас да ниједну ружну реч и погрдно скандирање не упутимо Саши Обрадовић. Он је њихова највећа кошаркашка легенда у последњих 30 и кусур година. А знамо како су га дочекали ономад у Пиониру. То све показује какви су навијачи који звижде својој легенди,а "ЛЕГЕНДОМ" називају небојшу човића (намерно малим словима). Понављам, покажимо да нисмо исти и будимо сутра господа. Не дозволимо и да нам Жељко црвени. Нека буде поносан на нас.
Slažem se u potpunosti.
I to ne zbog toga što je on nečija legenda, ili što se merim, ne daj Bože, sa preradjivačima sekundarnih sirovina iz predgrađa, već zato što je i čovek i gospodin u svakom smislu te reči, barem do sada bio.
Sa moje strane, respect..ali zbog ružne prošlosti ništa dalje od toga.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
@Haris_Brkić

Само сам констатовао да је њихова легенда. Никада, ниједним гестом није заслужио да му се бар са моје стране упути једна ружна реч. Апелујем на Гробаре да сутра будемо господа по узору на господина каквог имамо на клупи. Не будимо цигани.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako se dobro sećate Saša Obradović je svojevremeno pratio Duletove treninge i učio zanat. Kao kolegu trenera jako ga poštujem, prisustvovao sam nekim njegovim predavanjima. Pričaju svi koji su u materiji da je čovek jedan veliki gospodin, nikada ružno nije govorio o bilo kome iz Partizana ili našem klubu generalno. Znam i da se divi Duletu i Željku, jer je jako normalna osoba ispred svega. Pričamo da nismo kao cigani, a znamo šta su mu oni priredili, eto nam lepe prilike da još jednom napravimo jasnu separaciju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Treba ga dočekati bez zvižduka. Aplauz bi bio previše. Poštujem ga ali je on lik koji je profitirao na raspadu SFRJ. Da se država nije raspala njegova košarkaška uloga bi bila daleko manja. Mada jeste bio dobar, čak odličan košarkaš.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
@monSi čudi me da je Moka bio na utakmici protiv Barce, ako se ne varam, rekao je dok ćoravi bude bio u klubu neće dolaziti na utakmice. Inače Obradović je govorio pohvalno o nama i Željku za ciganski SK, evo izdvojiću.

„Ako dobro pamtim mogli su četiri utakmice da završe kao pobednici. Zaslužuju svaki respekt, vođeni od najboljeg trenera i današnjice i pređašnjice. Sigurno neko ko je ostavio veliki trag, mislim da će teško moći bilo ko da ga nadmaši u skorijoj budućnosti. Takođe Partizan je imao i strpljenje s obzirom na prošlogodišnje rezultate, to je prava formula da se očekuju neke konstante, vezali su pobede i sebe su istakli u prvi plan kao jedan od favorita za plej of“.

O Željku.

„Prva asocijacija, a što sam i ja mogao da iskoristim što se tiče mog posla je velika zahtevnost. Čovek koji je posvećen do velikih visina i ta zahtevnost na treningu i detaljima koji i čine razliku je u njegovom slučaju doterana do savršenstva. Danas treneri moraju da budu fleksibilniji što se tiče zahtevnosti, ljudi ne mogu to da prihvate. Treba prepoznati ko šta može da uradi da bi izvukao maksimum iz ekipe. Mislim da Željko je majstor što se toga tiče i bilo je pitanje trenutka kada će sve to da legne i sada to izgleda odlično“, kaže Saša Obradović.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Nisam ni ja za aplauze ali kao što je već monSi napisao, ne treba ga vređati...možda malo. :D
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Treba ga dočekati bez zvižduka. Aplauz bi bio previše. Poštujem ga ali je on lik koji je profitirao na raspadu SFRJ. Da se država nije raspala njegova košarkaška uloga bi bila daleko manja. Mada jeste bio dobar, čak odličan košarkaš.
On je skratio karijeru zbog reporezentacije. Realno je mogao da igra ulogu specijalca i za veliku Jugoslaviju, da nije bio bitan nacionalni ključ. Anegdota koju je ispričao o Miši Tumbasu - aaaa, gubim kosu! ga otkriva kao čoveka. Individualni aplauzi su ok, ali bez javnog pozdrava.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
23.005
Локација
Академија
Мене апсолутно заболе за то ко је њихова највећа играчка легенда. То што је наводно велики господин и био коректан у изјавама ме такође не интересује. И Жељко је све то па му опет цигани псују мајку и најодвратније ствари скандирају. Наравно, нисам за то да се Жељковом презимењаку врати истом мером али јесам против тога да му се аплаудира. Игнорисати га скроз.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Мене апсолутно заболе за то ко је њихова највећа играчка легенда. То што је наводно велики господин и био коректан у изјавама ме такође не интересује. И Жељко је све то па му опет цигани псују мајку и најодвратније ствари скандирају. Наравно, нисам за то да се Жељковом презимењаку врати истом мером али јесам против тога да му се аплаудира. Игнорисати га скроз.
Ali jesi za to da se izjednačavamo sa ciganijom? Ako smo gospoda, onda smo to jer prosto jesmo, a ne jer neko drugi jeste ili nije gospodin, ili šta već.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne mlatite sa ovim tapšanjem i ne znam ni ja kakvim dočekom bivšem ciganskom igraču i treneru. Maksimalno što može da dobije je da mu se ne zviždi i ne viče pičko ciganska. To što je u svađi sa pudlicom je samo dokaz da je čovek normalan i prosečan a ne da je ne znam kakav naš prijatelj. Da bi neko ispunio minimum za bilo kakav razgovor mora da mrzi pudlicu, ako je drugačije ja odmah datu osobu svrstavam u kolone potpunih morona. To što nažalost živimo u društvu gde vlada potpuna moralna dekadencija i gde je pudlica mnogima legenda ne znači da treba da se oduševljavamo normalnošću.

Treneru Monaka želim da svaku sledeću tekmu protiv nas izgubi a svaku sledeću tekmu sa mutiranima da dobije 50 razlike, sve ostalo me ne zanima.

A što se tiče uspeha u repki, hvala Bogu pa smo ipak imali mnogo bolje i grobarskije igrače da bodrimo i volimo.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Pitanje je koliko ti što su bili na Jugu (a doduše i ne samo na Jugu) uopšte znaju ko je bio Ješić, ili šta znaju o Harisu Brkiću (mlađi ga nikad nisu ni gledali), a o Siniši im je sve (i to u superlativima, kao velikom Srbinu) ,,servirano,, preko medija...
Današnje generacije su pod ogromnim uticajem medija, mreža i sličnog, pa ako tamo nema nečega ili nekoga, to za njih i ne postoji...
Mućkanje sopstvenom glavom kod Srba (i ne samo Srba) odumire...
Meni, čičetini, je smešno kad neko pomene da se brine zbog toga šta kažu ,,mreže,, - a ona neka devojka je zbog ,,mreža,, izvršila samoubistvo...
Meni je neko budala i kreten bez obzira što ima 22 miliona pregleda, ali mladi ne misle da je taj budala i kreten čim ima 22 miliona pregleda...
Sve u svoje vreme, ali konstantno zatupljivanje nacije uzima svoj danak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top