Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Meni djeluje da mi igramo sa jedno 67%, odmereno koliko treba za pobjedu. Malo škripalo u trećoj ali zato sve ostalo po mjeri. Ništa ludovanja idemo lagano dalje. Žalgiris vidimo se sljedeće godine u Evroligi.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Čestitke ekipi na pobedi Žalgiris na svom terenu nikada u istoriji nije bio lak plen nikome.

Brat Lesor nije došao na drugo poluvreme čuvena naša treća četvrtina, tu bi nam legao kvalitetan 4/5 samo tako ali ima ko se u klubu razume u to mnogo bolje od mene. Žalgiris je igrao oslabljen ruku na srce ali sam ubeđen da bi dobili ovo u svakom slučaju takav nam je momenat samo bi se navijači malo više nervirali.

Ako dobijemo Bajern sve je moguće posle toga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top