Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Po najmanjem broju praznih stolica su cigani treći pa vi gledajte (naslov našeg generalnog sponzora)

Mislim da zbog čestih promena imena kluba ljudi gube pojam (ne mislim na tebe) koja je to institucija od kluba, jedan od najboljih evropskih svih vremena.
Bio sam na par njihovih utakmica dok sam živeo tamo, i to je tradicionalna košarkaška publika, nemaju ultrasa, ali jako vole košarku, nema tamo nekog ludila od navijača ali jako vole košarku.
Slično je i u bolonji.
Meni je recimo Efes iznenađenje ne znam dal je zbog dve titule ali su meni još iz doba Drobnjaka delovali kao da ih gleda samo rodbina.
Imao sam kolege iz Italije, bas iz te Lombardije. Totalni zaludjenici za kosarku. Iako su obicni kancelarijski radnici, u tamo nekim nekosarkaskim evropskim zemljama oni se okupljaju i uzimaju termine da igraju kosarku. Tada sve znali o Partizanu, iako smo bili skart ekipa sa 100k budzetom. Prate NBA, znaju akcije, diskutuju statistiku. Bolonju postuju kao centar kosarke u Italiji. Cela zemlja im voli kosarku. Milano je generalno sportski (pored finansijskog, modnog, industrijskog...) centar Italije sa Interom i AC Milanom na prvom mestu, jer im je fudbal ipak najbitniji. Zato ne cudi dobra poseta, jer Milano je grad koji voli sport, a oni kao narod vole kosarku. Imaju u Italiji nekoliko uspavanih velikana evropske kosarke i bilo bi lepo da se vrate (Fortitudo, Montepaski...).
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.256
Reaction score
15.936
Локација
Beograd
Kao što reče serAlex, pošto vi ciganski "novinari", obitavate po forumu, nema potrebe da hvalite sada naš KKP, prvi ste srali po nama kada smo imali lošu seriju, odjebite i pišite o ćelavom sa dugom kosom, prvakom tajm auta i kampacu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Imao sam kolege iz Italije, bas iz te Lombardije. Totalni zaludjenici za kosarku. Iako su obicni kancelarijski radnici, u tamo nekim nekosarkaskim evropskim zemljama oni se okupljaju i uzimaju termine da igraju kosarku. Tada sve znali o Partizanu, iako smo bili skart ekipa sa 100k budzetom. Prate NBA, znaju akcije, diskutuju statistiku. Bolonju postuju kao centar kosarke u Italiji. Cela zemlja im voli kosarku. Milano je generalno sportski (pored finansijskog, modnog, industrijskog...) centar Italije sa Interom i AC Milanom na prvom mestu, jer im je fudbal ipak najbitniji. Zato ne cudi dobra poseta, jer Milano je grad koji voli sport, a oni kao narod vole kosarku. Imaju u Italiji nekoliko uspavanih velikana evropske kosarke i bilo bi lepo da se vrate (Fortitudo, Montepaski...).

Kakve je samo individualce imao Montepaski tokom onih godina kad smo se čerupali sa njima tokom 2008/2009, a pamtim Bobi Brauna, Telera Mekintajera, Sata i onog čupavog koji je igrao ako se sjecam cetvorku. Prosto nevjerovatno koliko je kosarka evoluirala…

Izvinjavam se moderaciji na mali off.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Samo što se ne sećam da su se mediji koji se sada trkaju da hvale Željka i KKP tako borili da nam daju podršku i kada je bilo teško.
А кад дођу невоље и кад дође туга...сетићеш се сигурно подршке која је пристизала с овог форума када је било тешко.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Bayern (3.) je za vikend izgubio kod kuce od Bonn-a (2.) 3 razlike. Osim Lucica falilo im je jos 2 igraca ja mislim.
Opet mi je ovo iznenadjujuce, imao sam utisak da su u nekom naletu.

Vjerujem da mozemo do pobjede tamo, ali ocekujem VELIKU borbu i tijesnu utakmicu.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Kakve je samo individualce imao Montepaski tokom onih godina kad smo se čerupali sa njima tokom 2008/2009, a pamtim Bobi Brauna, Telera Mekintajera, Sata i onog čupavog koji je igrao ako se sjecam cetvorku. Prosto nevjerovatno koliko je kosarka evoluirala…

Izvinjavam se moderaciji na mali off.
Seti se samo Teamsystem ekipe (Fortitudo). Led ekipa.

Odosmo u off. Necemo vise. :)
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Da nahvalim bar malo Bajern kao i Zalgiris onomad(radi uroka). S`obzirom da im ne igra Luca,najkvalitetniji im je trener. Zajebana ekipa koja nema istaknutog pojedinca ali imaju malog debelog zajebanog i namazanog zabara na klupi kojeg bi posle Zoca i Duleta najvise voleo na nasoj klupi. Winston se istice,u poslednje vreme i Rubit koji je cini mi se bio MVP januara u EL. Ni malo naivan protivnik kojeg ipak mozemo dobiti i time jos malo prokrciti put ka top 8.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Imao sam kolege iz Italije, bas iz te Lombardije. Totalni zaludjenici za kosarku. Iako su obicni kancelarijski radnici, u tamo nekim nekosarkaskim evropskim zemljama oni se okupljaju i uzimaju termine da igraju kosarku. Tada sve znali o Partizanu, iako smo bili skart ekipa sa 100k budzetom. Prate NBA, znaju akcije, diskutuju statistiku. Bolonju postuju kao centar kosarke u Italiji. Cela zemlja im voli kosarku. Milano je generalno sportski (pored finansijskog, modnog, industrijskog...) centar Italije sa Interom i AC Milanom na prvom mestu, jer im je fudbal ipak najbitniji. Zato ne cudi dobra poseta, jer Milano je grad koji voli sport, a oni kao narod vole kosarku. Imaju u Italiji nekoliko uspavanih velikana evropske kosarke i bilo bi lepo da se vrate (Fortitudo, Montepaski...).
Pa Lombardija je najtrofejniji region u evropskoj kosarci, na 50tak km udaljenosti su Milano, Kantu i Varese, ukupno imaju 10 trofeja sampina Evrope (Olmpija Milano 3, Kantu 2 i Varese 5) i pitaj Boga koliko Kupova Koraca i KPKa (Saporta Kup).

A kad smo kod Efesa, pa sigurno imaju toliku posetu najvise zbog uspeha u zadnje vreme. Uglavnom turci su fudbalski navijaci, a pretpostavljam da ovi koji malo vise prate kosarku ili ne navijaju je 3 glavna kluba u Istanbulu (Fener, Galata i Besiktas) idu na utakmice Efesa, koji usput ima i najvecu dvoranu u gradu. Bukvalno sam misljenja da bi i Mega imala slicnu posetu ako bi oni bili 2 puta zaredom prvaci Evrope (nece se desiti, hipoteticki pricam).:D


Da se vratimo na nas

Ceka nas ekipa koja je u blagom padu, sa 3 relativno tesna poraza za redom. Porazi od Valensije (82-73) i Barselone (72-70) u gostima u Evroligi su bile pa manje-vise ocekivane, ali sa obzirom na to da su bili u dobrom naletu pre toga (4 pobede su imali zaredom) iskreno ocekivao sam da mogu da iznenade jednu, ali ni malo nisam ocekivao da izgube od Bona kuci, gde je najbolji igrac "makedonac" TJ Shorts :icon-smile:
Nece im igrati Lucic opet, mislim da ni Otelo Hanter, vratio im se odlican suter Giffey, doveli su u medjuvremenu i DJ Seeley-a.
Rubit je bio MVP januara meseca u Evroligi, a svoje bljeskove znaju da imaju i Weiler-Bab, Jaramaz, Walden, kao i Bonga koji je dao skoro 30 poena protiv Bona.

Oprez je pod obavezno, nikako ne smemo ih potceniti.
Zajebani smo mi u zadnje vreme, ali zajeban je svaki protivnik u Evroligi na svom terenu.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Bayern (3.) je za vikend izgubio kod kuce od Bonn-a (2.) 3 razlike. Osim Lucica falilo im je jos 2 igraca ja mislim.
Opet mi je ovo iznenadjujuce, imao sam utisak da su u nekom naletu.

Vjerujem da mozemo do pobjede tamo, ali ocekujem VELIKU borbu i tijesnu utakmicu.
Mislim da nije neko merilo domaća liga, ne interesuje to njih previše. Oni su dobili dugoročnu A licencu za EL, tako da verujem da odmaraju koga treba.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Ekipa koja je u poslednjih 20-ak dana dobila Efes u gostima i igrala u Barseloni na jednu loptu nikako nije za potcenjivanje. Da li im je prvenstvo bitno ili ne ne znam, ali verujem da će posle 3 vezana poraza biti dodatno motivisani da baš protiv nas prekinu niz.

Ono što me teši je vera da Željko neće dozvoliti ni trunku opuštanja. Nema lakih protivnika u EL.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Обратите пажњу на Жељка и Ледеја.

ezgif-4-2c0518c242.webp

Извор :
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top