Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ljudi, hajde da se ne opterecujemo sada zrebom, peti ili sedmi, mi smo posle osam godina bez EL usli i iz prve kolo pre kraja obezbedili top 8. Sve price kako je ovaj format tezi i ostala sviranja kurcu koja smo prinudno slusali od strane srbciganske javnosti padaju u vodu i mi smo konacno tamo gde pripadamo. Za razliku od mnogo meceva u skorije vreme ovde ima par stvari koje su mi zapale za oko posmatrajuci mec, a posto nekako je sladje pisati ovo kao nesto za buduce meceve laka srca posle pobede evo ih. Prva stvar je onaj tajmaut kada smo ispustili razliku i Montejunas dao tricu, kad sam cuo Zeljka kako govori switch everything prebledeo sam, pogotovo protiv ekipe sa dva u prodorima potentna beka i u tom trenutku sa Montejunasom koji zna da ubaci spolja, druga stvar je ona mini izmena kada smo u odbrani igrali bez Lesora a onda vracen za napad sto je bilo potpuno bespotrebno, a ako se vec tako zelimo kockati smislenije bi bilo da je ta izmena bila u obrnutom smeru da pokusavamo da izvucemo centra Papapetruom (a to logicnije moze i sa Smajlijem) treca stvar je na 12 sekundi ubacivanje iz igre od svih ljudi Ledeju, ok siguran je sa linije bio, ali nismo svesni koja je to sreca bila pa je faul napravljen jer vec je 5 sekundi proslo a on bio pod kosem i da nije bilo faula bilo bi opusteno 8 sekundi. I ono sto moramo za zavesnice da skontamo je kako da nam ne stane protok lopte kada protivnik igra fizicki, od onih +7 i trice Nanelija svaki drugi napad je bek nas carinio loptu po 10+ sekundi i onda smo pravili neka iznudjena resenja, nekada ce ici kao veceras Panteru tako nesto, ali sretniji bih bio da mi nadjemo nacin da odgovorimo na to na drugi nacin i da zadrzimo protok lopte. E sada jos jedna stvar koja mi je jos vise zapala za oko je onaj faul nad Ledejem koji su gledale sudije na ponovljenom, i apsolutno mi nije jasno kako nije dosudjena nesportska jer je faul bio na nesuterskoj ruci bez ikakve namere da se ide na loptu, ali eto, nije uticalo na konacni ishod a moglo je. Sad je nase da uzivamo i sve iznad ovih top 8 je premija, protiv PAO da se i u BG proslavi kako dolikuje. Pa neka nam je sa srecom :D
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Koga nosaš? Ćoravu nakazu?
Ili žvaljavog?
Што старији "алати" све дужи, посебно за ову прилику јер мјеста треба направити прво за вучића педера, говно од ћокија и наравно гаргамела. Али да не би било баш превише настрано може и ћокијева Весница!!! :cool:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Kao što smo se složili na dan kad se najveći vratio u svoj Partizan, da izgubi svaku utakmicu, a neće, za svoje Grobare je besmrtan. Isto tako da Partizan izgubi sve utakmice do kraja, a neće jer idemo u top 8, znamo da smo na pravom putu i sa njega ne skrećemo.

Esam reko. A sad polako pakujte stvari za Kaunas jer idemo na F4.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
985
Reaction score
4.452
Локација
Nis

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ali đovak koji kaže "drago mi je da je jedan tim iz Srbije posle toliko godina u plejofu". Još pohvalio navijače. Odrećiće ga se cigani :buhaha
Nema Grobara dok ga majka Jelena ne rodi :buhaha
Изгледа се Јеца пита у "кући" и васпитава децу! :D

Гробари, срећан на пролаз у четврт-финале! Против ПАО-а да напунимо халу и да их растерећени одувамо 50 разлике!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Mislio sam da je 2:0 najopasniji rezultat, kad ono ipak 10:1! :shal
Cestitam igracima na velikoj sezoni, to moze samo Partizan na celu sa jednim jedinim i najvecim u kosarci Zelimirom Obradovicem! Hvala vam na divnoj kosarci, tako se nosi sveti dres! Cestitke braco i sestre Grobari, uzivajte u ovoj noci.:navijac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top