Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.769
Локација
"preko bare"
Ljudi, hajde da iskuliramo malo sa nagađanjima i kalkulacijama. Sve će se iskristalisati u narednim danima.

Hajde da počnemo da razmišljamo o sljedećoj utakmici i kako da utičemo na ljude oko sebe da ne naprave neko sranje. Sve ostalo prepustite onome ko je najbolji u svom poslu.

I ne zaboravite da igramo protiv jebenog Real Madrida, a ne Crnokose, pa da kalkulišemo hoćemo li pobijediti treću ili četvrtu utakmicu. Svim silama na pobjedu u svakoj utakmici i bez kalkulacija. Znam da Žoc, stručni štab i igrači jedino tako znaju, a i trebaju da razmišljamju.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Nemojmo ih više upoređivati sa crnokosom, oni su mnogo veći klub od ovih španskih govana. Koliko god titula da imaju jebeno su mali pičkast klub, kad su se ovoliko usrali. Ide metla i bez više od pola prve petorke, možda će vas tad bar malo biti sramota. Nek se vrate ko popišani u Madrid.

Anđuša će da pogodi preko ruke sa 9 metara u poslednjoj sekundi govnima u inat! Dajte i Anu Panter, kad već Kevin mora da propusti ovo ona ne mora.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Nije partizanski ni sportski, a mislim da je i papanski i samoubilački razmišljati da se ne pruži 200% energije za pobjedu u utorak.
Izgubiti dajući sve od sebe, pa u redu, ali kalkulisati...to se lako obije od glavu.
Pa mi nemamo Pantera ni za tu 4. utakmicu. Tako da ne treba to rizikovati već svim raspoloživim snagama i motivacijom na meču u utorak.
Daj bože, pa nakon pobjede u 3. utakmici, uputiti zahtjev/molbu EL za pomilovanje Pantera za fajnal-for.
Treba nama EL.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zeljka Obradovica niko i nikad nece pobediti tri utakmice za redom, pa da se sve tri igraju u Mordoru protiv gladnih orka.
Barsa je u polufinalu favorit pa da nam igraju i tri Pantera.
Sto znaci da ce Panter zaigrati tek u finalu, koje ce usput i da resi.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
To su ti jevropski vrednosti onaj koj je glavni krivac za ovaj takozvani incident (koj sumnjam da je namenski napravljen a mi smo naseli) nije kaznjen a onaj ko je zrtva kaznjen. Silje qurac na napaceni narod sa Balkana neko je morao da promeni ime neko izgubio teritorije neko sve ali ja verujem da je pravda spora ali dostizna. I 100% sam ubedjen i bez Kevina, Lesora i Dantea idemo na final 4 u Kaunas. Mozda oni imaju sve ali nemaju ono najvaznije ljubav prema klubu. srce i velemajtor na klupi.Ipak cela kosarkaska progresivna jevropa je stala na stranu Partizana.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Zasto se Crnokosa uvek uzima kao reper za omalovazavanje protivnika? Sta su nam nazao ucinili?

Imaju specificno ime, samo to. Kao sto se Adin Vrabac konstantno uzima kao reper za "onaj" period, iako je odnosom prema Partizanu zasluzio da bude upamcen kao jedan od cuvara vatre. Da je Adin Jovanovic, ne bi nikad bio spomenut. Ima nesto u onoj Andjusovoj teoriji o prezimenima koju je potvrdio i licnim primerom, uz greskom dodato "dj".

EDIT: Fener uzeo brejk. Nije off-topic jer Zeljko nece moci potpuno da uziva posle finala, morace da tesi kuma.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jebala vas Crnokosa. Ne kapiram da iko može toliko da skreće sa teme zbog crnokose. Mene sad zanima da se malo fokusiramo na tekmu koju treba da odigramo najmanje bez Pantera i Lesora a možda i bez Egzuma.

Meni je ceo dan neka mučnina i neverica da se ovo sve dešava. Nije mi krivo za Pantera i Lesora, malo će da odmore i vrate se sveži kad bude trebalo. Žao će mi biti ako Egzum prekine svoj ritam koji je ubitačan. Kakva god da je povreda, ne može da ostane bez uticaja. Lesor će već u polufinalu da igra protiv Barse ili četvrtu tekmu protiv Reala.

Oba kluba /Real i Barsa/ su FAVORITI sa ili bez Pantera. Došlo je vreme da sada još neko eksplodira. Zavisno od broja tekmi najpre sa Realom, zavisiće sastav protiv Barselone ali u finalu smo sigurno kompletni.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja mislim da trenutno niko nije favorit protiv nas, narocito na jednu utakmicu, ukoliko igramo kompletni, pa jos na neutralnom terenu Rekao bih pre da smo mi favoriti.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.622
Reaction score
5.378
Ma da mi ako moze ometlamo ove pa posle neka bude kako bude. Ako ih ne ometlamo barem da ih prebijemo ljudski pa opet kako bude. Ponosan sam na sve ovo, ponosan sam na 2 pobede u Madridu ponosan sam na onu trojku,ponosan sam kako smo se juce popisali po njima i ponosan sam jer moraju ovo da rade da bi nas ugrozili. Samo jako i muski do kraja pa neka bude sto biti ne moze! Neka me neko podseti ali mislim da ih niko nikad nije ponizio ovako kao mi sinoc.
 
Последња измена:

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Neverovatno... Panter dve, Lesor jedna... Ahahaha... Ako su vec hteli nesto po pravilima, Panter je mala maca kako je Musa prosao od Lesora...

Jabusele bi onda po ovom pravilniku treba da dobije najmanje godinu dana zabrane...

Bez Pantera eventualno polufinale protiv Barse, uh, teska prica... Ali Zeljko zna najbolje sta i kako, tako da se ne sekiram puno dok je genije na klupi...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Širenje defetizma
Од великог оптимисте сам постао тотални песимиста!!! Штета што нећемо успети најбољу нашу игру у историји клуба да крунишемо титулом првака Европе. Сад сам убеђен 100% да је оно синоћ све било испланирано. Нажалост у томе су успели. Не видим начин како можемо да их добијемо у уторак. Оно циганисање око карата као да нам се свети.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Од великог оптимисте сам постао тотални песимиста!!! Штета што нећемо успети најбољу нашу игру у историји клуба да крунишемо титулом првака Европе. Сад сам убеђен 100% да је оно синоћ све било испланирано. Нажалост у томе су успели. Не видим начин како можемо да их добијемо у уторак. Оно циганисање око карата као да нам се свети.

polako sa tom pričom da je zbog ovih zabrana gotova naša sezona u EL, wtf?
iskreno ja ne vidim u kakvom scenariju, bio to i filmski, može trener poput Ćusa da dobije Žoca tri utakmice za redom, pa makar Žoc vodio tim ala MZT? (nikakva uvreda za taj tim)
naravno da su Lesor i Panter ključni šrafovi u našem timu, ali daleko da su jedini...
za utorak njima dajem 55% šanse da nas pobede, samo iz razloga što nemamo "meso" u reketu
i njima ne igra onaj sa konjskom grivom iz najsmrdljivije države na svetu posle španije, koji nam je realno najviše problema zadavao , Tavares je pod upitnikom, Porier izvadio slepo crevo pre par nedelja... ne igra ni mentolčina jabusere koji ima to "meso" koje će nama faliti...
plus što očigledno u njihovom timu vlada anarhija, što se vidi kroz košarkaške okvire, a sinoć se ispoljilo i kroz ove klošarske okvire
a i da ne pričam o tome što su sledeće dve meč lopte u našoj kući, pred 20+ hiljada grla...
ništa još nije gotovo, sve je u Žocovim rukama, kao što je i bilo do sad, kao i što će biti...
dok je on tu, ja se ne brinem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top