Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
E vidiš, ja se baš nadam da će Tavares zaigrati u utorak, i to svih 20 minuta prvo poluvreme, kao što je bilo i u prvoj u Madridu.
Sudeći po natpisima iz španskih novina, to vrlo lako i može biti slučaj.

Što se naših tiče, ne očekujem od Anđušića i Koprivice ništa drugo sem da popune broj od 12 igrača u ovom trenutku.
Od Tristana, sa druge strane, očekujem konkretan doprinos, pa kad će ako ne sada?
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Kakvi su to komentari?
Jesu cigani, ali da li to znači da treba i mi isti da budemo?

Treba da ih oduvamo na terenu, a te udarce ispod pojasa ostaviti drugima. To nije i ne sme biti cilj bilo kojeg Partizanovca, bilo na terenu ili na tribinama.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
hoće da dovodi trubače da ne mogu da spavaju
Ovo uopšte nije loša ideja. Plus automobili, skandiranja baklje itd... Malo da osete straha i budu neispavani. Ja se slažem, samo ako je izvodljivo!

Na tekmi ako bude igrao Tavares, gađati ga Tristanom u koleno /kako je već neko pre mene rekao/. Samo destruktivno u okviru mogućeg i rekativno dozvoljenog. Polomiti ih ko pičke. Ako i budu pružili neki otpor da budu polomljeni.

Jednu noć možda i mogu da ne spavaju ali dve teško!

esu cigani, ali da li to znači da treba i mi isti da budemo?

Treba, sa ciganima samo ciganski!
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Tristan je trenirao sa Tavaresom, što znači da bi trebalo da zna da poentira pored njega. Seć se kad cela evroliga nije znala šta sa Marjanovićem, a Mačvan (da podsetim da se znaju iz Hemofarma) ga nadskakao kao da je Milutinov početnik.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Au šta sve neću pročitati ovde... Zamisli Željko ulazi u svlačionicu i kaže, e ovako, taktika je sledeća, Tristan ulazi u koleno Tavaresu dok mu se ne useremo u život i karijeru.

Dajte bre ljudi, pa nismo mi cigani ni ovi domaći mi španski da se time služimo. Časno i pošteno do pobede, pa šta Bog da.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ovo uopšte nije loša ideja. Plus automobili, skandiranja baklje itd... Malo da osete straha i budu neispavani. Ja se slažem, samo ako je izvodljivo!

Na tekmi ako bude igrao Tavares, gađati ga Tristanom u koleno /kako je već neko pre mene rekao/. Samo destruktivno u okviru mogućeg i rekativno dozvoljenog. Polomiti ih ko pičke. Ako i budu pružili neki otpor da budu polomljeni.

Jednu noć možda i mogu da ne spavaju ali dve teško!



Treba, sa ciganima samo ciganski!
Hotel Kralj na Andricevom vencu pa istovarite repertoar koji ste planirali.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mučeni Mateo pokusava da se uzdigne na nivo pristojnog trenera i blefira danas sa ovim Tavaresovim zagrevanjem. Svakako me raduje što će bez ikakvih minuta doći u Beograd i to za svega 2 dana.
Još više me raduje što danas igra sa ova dva mesara - dekom i bikom, i ovako nisu kohezioni, samo on neka šara sastav i misli da će dobro proći u Areni!

OBRADOVIĆ ŽELjKO!

p.s. znam i ime hotela :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.571
Локација
Beograd
Au šta sve neću pročitati ovde... Zamisli Željko ulazi u svlačionicu i kaže, e ovako, taktika je sledeća, Tristan ulazi u koleno Tavaresu dok mu se ne useremo u život i karijeru.

Dajte bre ljudi, pa nismo mi cigani ni ovi domaći mi španski da se time služimo. Časno i pošteno do pobede, pa šta Bog da.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja bih najvise od svega voleo da Vukcevic i Koprivica daju neki doprinos i tako nadomeste izostanak Lesora, ali bojim se da su oni daleko od ovog nivoa takmicenja. Niko nece biti srecniji od mene ako me razuvere.

S druge strane, Andjusic je iskusan igrac, u mnogim stvarima limitiran, ali ako pazljivo prati Zeljkove instrukcije i zaboravi na malodusnost, od njega se moze ocekivati znacajan doprinos.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.239
Локација
Novi Sad
Držite se sportskih stvari i Željkovih, a vala i Duletovih reči koje su ovde objavljene na prethodnim stranama!

Eno na twiteru/inatagramu se vodi polemika od sviranja, trubača, vatrometa, brodskih sirena, pa tamo izvolite da se organizujete, a na Forumu se držite tema i izbegavajte te ciganske fore.... čekam još da neko predloži da drmamo koševe? Ili one kese.......
Ajde ljudi oladite! Oderite glas u utorak, zvižduci i ua za sve iz Reala, ljubav za naše borce i to je to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top