Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Detelinarac90 čuo sam da si luđi ili skoro jednako lud kao i ja. Ajde pali auto idemo pred hotel da huliganišemo plaćam gorivo i klopu celu noć :D

P.S. u dvorani sve sportski kako je Žoc tražio!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.048
Локација
vezenemam
Ja bih najvise od svega voleo da Vukcevic i Koprivica daju neki doprinos i tako nadomeste izostanak Lesora, ali bojim se da su oni daleko od ovog nivoa takmicenja. Niko nece biti srecniji od mene ako me razuvere.

S druge strane, Andjusic je iskusan igrac, u mnogim stvarima limitiran, ali ako pazljivo prati Zeljkove instrukcije i zaboravi na malodusnost, od njega se moze ocekivati znacajan doprinos.
Dva mlada igrača "nemaju (potreban) kvalitet"?
Iako je Kopriva dok je igrao pre povreda i bolesti pokazao da se na njega i te kako može računati i u EL. Uz sve okolnosti odlično je što se i vratio i počeo da trenira.
Tristan je ogroman potencijal, a i poznaje većinu igrača Reala. Čekamo ga, i nadam se da ćemo ga i dočekati.
Sa druge starne, Anđuša, ma koliko bio grobar i gotivan lik na momente, ovo što si napisao je u stilu "samo da baba ima onu stvar, bila bi deda"?:D

p.s.
voleo bih najviše da svi sporedni igrači eksplodiraju, da se sve babe pretvore u dede koji grizu i kidaju kad namirišu pikrv, ali, bez obzira što realnost nije naša briga, ne treba baš ni toliko preterivati:D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Gledam utakmicu Reala i Saragose. Vodila Saragosa svo vrijeme skoro ali evo okrenuše ih ovi u četvrtoj četvrtini.
Što se njihovih suspenzija tiče, Yabusele klasičan rmpalija, neće im mnogo nedostajati, ali zato Deck hoće. Zna govno košarku. Odličan im je danas bio i u odbrani i napadu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Dva mlada igrača "nemaju (potreban) kvalitet"?
Iako je Kopriva dok je igrao pre povreda i bolesti pokazao da se na njega i te kako može računati i u EL. Uz sve okolnosti odlično je što se i vratio i počeo da trenira.
Tristan je ogroman potencijal, a i poznaje većinu igrača Reala. Čekamo ga, i nadam se da ćemo ga i dočekati.
Sa druge starne, Anđuša, ma koliko bio grobar i gotivan lik na momente, ovo što si napisao je u stilu "samo da baba ima onu stvar, bila bi deda"?:D

p.s.
voleo bih najviše da svi sporedni igrači eksplodiraju, da se sve babe pretvore u dede koji grizu i kidaju kad namirišu pikrv, ali, bez obzira što realnost nije naša briga, ne treba baš ni toliko preterivati:D
Nije sve u brojkama, ali i one nesto govore.

Vukcevic: 1.1PTS 1.2REB 0.6AST 0.3STL 0.2BLK 0.0PIR

Koprivica: 1.2PTS 1.6REB 0.2AST 0.0STL 0.0BLK 0.6PIR

Andjusic: 6.5PTS 0.9REB 1.2AST 0.2STL 0.1BLK 5.2PIR

Pritom su Tristan i Balsa odigrali tek trecinu Andjusicevih minuta (delom i zbog Balsine povrede i bolesti). Ne znam, ja bih bio najsrecniji da oni daju veci doprinos od dosadasnjeg...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.982
Локација
Beograd
Pošto igramo sa njima, direktno je vezano za temu, pa ne pišem na temi "Evropska košarka" .

Real protiv ozbiljno raspale Saragose kojoj je prvi plej Jović, a jedan od glavnih igrača Simanić, jedva izađe na kraj i dobi 3 razlike. Ljulj je imao solidnu utakmicu, Musa isto, Abalde im se vratio, a odmarali su par igrača, uključujući Hezonju.

Očekujem iskreno da ovo sve završimo u utorak, jer su očaj živi i ko god da igra ili ne igra, nije preterano bitno.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Nama sve sto treba u utorak je da iskoristimo huk arene u prva 2 minuta kao sto to momci rade cesto u EL, da povedemo 6:0, 9:2, trojkom i zakucavanjem iz kontre, to ce pokrenuti lavinu koji nista nece zaustaviti. Lako je reci, ali nije nemoguce.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja sam ubeđen da će govna iz Reala ponovo svesno ići na provokacije, pogotovo ako im ne bude išlo i budu gubili. Dokazano je da su takva govna i kraj. Ja ovaj put ne sumnjam da će neko od naših igrača da nasedne ovaj put (ne kažem da je Panter naseo, ja isto bih popizdeo kao i on da su me džukci onoliko tukli i udarali sa namerom da povrede)... ali ovaj put Željko je sigurno skrenuo pažnju svim igračima da nikako ne padaju na ta njihova sranja. E sad, za navijače nisam baš siguran a i tu nam je bitno da neko ne napravi neko teže sranje i rizikujemo publiku za četvrtu utakmicu, ako dođe do nje. Sve se slažem da bude ogroman pritisak na španska govna, nikad jači zvižduci i tako to ali ništa više od toga što bi nas odvelo u ne daj Bože pražnjenje tribina. Ići na pobedu, jebati im mater odvratnu na terenu dok grmi sa tribina i to je to što nam treba u utorak uveče - ako pobedimo mi smo na F4. Ako izgubimo, ne daj Bože, eto nas u četvrtoj utakmici gde ćemo biti jači za Lesora ali i oni za Dek-a pa da se pošibamo i dobijemo govna. Iako je Evroliga nakon onakvih kazni verovatno računala na peti meč u Madridu... daj da im srušimo tu zamisao. Samo Exum da bude spraman, makar za tu četvrtu utakmicu ako je bude... a bilo bi još bolje i za utorak da nam bude tu.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Bez namere otvaranja dalje polemike, ali bilo bi pravo čudo da izbegnemo Ryzika i/ili Panterovu... :rolleyes:

Eventualno Paterniko.... Pukl je opcija od tih jačih imena, španci svi otpadaju...
Tu je i Difala, ali njega nisu slali kod nas posle tehnicke Zeljku u Barseloni (jedini koji je istu i svirao)
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.742
Локација
underground
Ajd da se ne zajebavamo . Kazne su napisane u dogovoru sa ljudima iz Reala. Tacno proracunate toliko da nas izbace iz plej ofa. Oni su vlasnici a mi smo "neidentifikovani objekat " koji je tu gde jeste samo zahvaljuci njihovoj dobroj volji. (Po njihovom gledanju stvari )
I nemoj da mi neko prebaci da mracim.
Naravno da mracim jer ja sam zalosna sova kojem je borba protiv uroka da mraci.
I na kraju se zavrsi dobro i za Komadanta Marka i za Blefa i za Zalosnu sovu i za Floka.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.823
Локација
Beograd
Bez namere otvaranja dalje polemike, ali bilo bi pravo čudo da izbegnemo Ryzika i/ili Panterovu... :rolleyes:

Eventualno Paterniko.... Pukl je opcija od tih jačih imena, španci svi otpadaju...
Tu je i Difala, ali njega nisu slali kod nas posle tehnicke Zeljku u Barseloni (jedini koji je istu i svirao)
Rizik nam je sudio u Pioniru i to odlicno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top