Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Utisak ove dve utakmice je: nasi kad su sami na trojci i ne smeju da sutiraju. Suprotno, ovi su sigurno pogadjali. Prevelika nervoza i mislim da ce biti bolje tamo. Mozda je Real u psiholoskog prednosti, ali sad oni imaju sta da izgube.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Eventualno u majstorici moze da nas poremeti sudijska otimacina i da Musa o Hezonja sutiraju trojke 5/7 posto ovih par utakmica nista nisu pokazali. Ostalo ne vidim sta mogu mnogo da promene u odnosu na ove dve utakmice, dok se kod nas menja dosta toga povratkom kapitena.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Objasni sta zelis da kazes, nazire se ?Ako se sjecam juce si trazio odlaganje ili 20-0 za njih?

Ili ako hoces da pricamo iskljucivo kosarkaskim stvarima, sta smo dobro branili, gdje smo grijesili, sta je odlucilo da bude 2-2? A ne, ovo je na dusu Pantera.
I sada isto mislim... trebali smo da trazimo odlaganje po cenu da bude 20:0 jer mi domaci teren veceras imali nismo
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mrzim ih sto zbog toga sta su uradili igracima Partizana, klubu, pa i nama navijacima onim majmunskim potezima u drugom mecu u Madridu. Zbog toga nisam imao ni zrno empatije prema onom govnetu od Deka. Znam da sam los covek zbog toga, vidim ljudi se nesto zgrazavaju sto mu se zvizdi. Pa sto je taj jadnik krenuo da provocira Smailagica, nasrtao na Egzuma i Pantera pa da ga ja sad koji kurac zalim?

Obojica smo loši ljudi, al' boli nas kurac, bar nismo cigani, to je mnogo gore.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.623
Reaction score
5.384
Ajde realno obe utakmice smo ih dobili kada nije igrao Tavares. Prvu,nije igrao drugo poluvreme drugu utakmicu uopste. Ne umanjujem nase pobede samo kazem da budemo malo realni. Drugo,igramo dve, jednu bez centra i kapitena i najbitnijeg igraca, drugu plus Aleksa. I obe igramo egal protiv reala sa Andjusicem Trifunovicem...dajte ljudi malo se spustite na zemlju idemo tamo opet kao autsajderi sto je i jedino bilo realno i pre ove serije i tako smo i pobedili obe tamo. Istorija je svakako ispisana da nam je neko pricao da cemo 4 utakmice sa njima 3 da igramo egal jednu da ih razguzimo tako da smo izazvali da ispolje sve ono najgore cigansko sto zivi u njima ne bi niko verovao. Jeste tesko stresne utakmice ali ljudi ajmo malo realnosti i vere. Jedino sto mogu da "zamerim" sto ih nismo odrali od batina a za sve ostalo kapa dole svima. Ali evo sjebo se govnar.Ima jos ta jedna mozda bude i najsladja.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
I sada isto mislim... trebali smo da trazimo odlaganje po cenu da bude 20:0 jer mi domaci teren veceras imali nismo
Napisao bih ti nesto na konto toga “po cenu 20:0”, ali stvarno nije momenat, jer odosmo u veliki off. Posto ne zelis da pricas o kosarkaskim stvarima, o lopti, iskljucujem se iz dalje diskusije.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Kakva užasna nedelja...

Valjda možemo da ponovimo igru iz prve dve utakmice, ispade da smo bolje igrali na strani nego kod kuće.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Jednostavno su ove dve previse bili uplaseni u odlucujucim momentima i to se videlo iz aviona ..
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Pozdrav svima od novog druga clana!

Nema potrebe ni za kakvom malodusnoscu. Da nam je neko prije pocetka serije ponudio 2:2 pred petu utakmicu koju mi igramo u punom sastavu, a oni bez Deka i Jebesebea, mislim da bismo svi prihvatili. Prema tome, kako lijepo rece kapiten, nema obaranja glava, imamo jos jednu utakmicu, pa kom opanci, a kom obojci. Pri tom, ove dvije posljednje utakmice se nikako ne mogu smatrati normalnima. Beskorisno je sada misliti sta smo propustili, sta bi bilo da nije Gos pogodio onu trojku u trecoj, ili da nismo dopustili Tavaresu da seta kroz nas reket kao da je na Jelisejskim poljima u finisu cetvrte. Siguran sam da Zeljko i Panter pomoci igracima da se resetuju i da opusteno udju u petu utakmicu. Pritisak je sada na Realu, a mi nemamo sta da izgubimo.
Neko rece da nije realno da pobijedimo Real tri puta zaredom na gostovanju. Naravno da nije realno, ali takodje nije bilo realno ni da dobijemo prve dvije, jer mi Real nikada u gostima nismo pobijedili - do proslog utorka smo imali 0:11. Prema tome, ohladiti glave i u utorak pamet u glavu i iskoristiti to sto ce oni igrati bez cetvorke. Moje sesto culo mi govori da dobijamo sa 5 razlike.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posle svih dešavanja ne mogu da budem ni ljut ni razočaran... sve staje u tu petu utakmicu... Džukela Ljulj im je vratio seriju u Madrid potezom u drugoj utakmici, nama su neki igrači ipak sekundarci i ne mogu da obuju Panterove cipele... Jesam lično potresen kao i svi mi scenama iz društva oko nas, ali za Madrid nisam ni potresen ni uplašen, nekako šta-više verujem da tamo imamo najbolju šansu... povrtak Pantera i povreda Deka su neki trigger koji vraća tas na našu stranu pored svih sranja koja su se desila što nama što društvu oko nas... za sudije u petoj ne brinem, jebu nam majku svakako gde god da igramo...
I finalno - hoće li neko onom trolu svirati 3 sekunde u reketu!?
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Не знам како да поткријепим и објасним, али у ове двије утакмице мени је Пантер више фалио у одбрани него у нападу.

Вечерас смо баш лоши били и све што смо направили је у позитивном лудилу Зека и Папапетруа, нисмо ништа радили од оногс што нам је у прве двије утакмице доносило поене, али нисмо ни могли са оваквим процентима Нанелија и Дантеа.

Шта је ту је, опоравити се и одморити, па правац Каунас преко Мадрида.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
To su cinjenice. Da nije napravio glupost u drugoj tekmi, serija bi bila vec zavrsena u utorak...
Inace mislim da si malo u zabludi jer ocigledno mislis da si popio svu pamet sveta i sebi dajes za pravo da etiketiras...
Ti si etiketirao mene a sad coveku nesto pricas o tome a seres po Panteru? I ne znam sta si se potresao sad, ionako si pisao da iako izgubimo 20:0 da nije toliko ni bitno. Panteru ne zameram nista za ono sto je uradio jer su ga krvnicki udarali par puta (pre Ljulja i Poarje na centru ga udara) da ga sa namerom povrede. Da ne pricam o suspenziji tek gde je ciljano dobio dva meca a primera radi Dek samo jednu sa razlikom da je Panter podigao pesnicu prvobitno ali nije udario dok je Dek krenuo pesnicom da udari ali srecom promasio. Svasta ima da se procita ovde.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.036
Локација
Beograd
I danas i juce su nam bile potrebne jos 3 EL pobede do konacnog cilja! Po mojoj racunici tu se nije nista promenilo izuzev sto je ostalo manje pokusaja... Posle decembarske serije poraza usli smo u vrtlog eliminacionih utakmica. Gotovo sve kuci su takve bile, a i vecina na strani. Svaku "eliminacionu" smo do sada dobili, a vezivali smo i vise od 3 pobede u kontinuitetu. Ne vidim zasto to ne bi bio i sada slucaj! Napred Partizan!!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Ova ekipa nas je dovela na 3 koraka od sna.
Isti momci koji su i večeras igrali maksimalno.

Ako pobede u Madridu, postaće besmrtni za mene. Ako i nekim slučajem izgube, neću im ništa zameriti.

Željko uzima tu desetu sa nama. Kad? To je najmanje važno.

Samo da ga realni, verni, stranačko podobni, nepismeni, nezahvalni, objektivni grobari ne oteraju. Nadam se da je njegova ljubav prema Partizanu, veća od tog zla. Da ga bole muda ona njegova ogromna i čelična.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Jebem li ga, ja sam potpuno ubeđen da ćemo ih olešiti tamo. Jednostavno su isilovali ove dve pobede, mi u užasnom trenutku bez Pantera i Lesora, povreda Alekse, ovaj horor od atmosfere, uprkos tome veliki pritisak i očekivanja što i pišanja na forumu potvrđuju... Jebaćemo im majku, a ko je mislio da ćemo sa 3-0 završiti ovu seriju, taj ne prati Partizan dovoljo pažljivo i dugo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Procenti sl. bacanja i otvorenih šuteva za 3p govore da smo bili van fokusa, razlozi su svima jasni, tragedija i sve oko terena, izvan košarke, rešili su meč podjednako koliko i košarkaški.

Da li je neko još primetio pune oči suza kod Muse dok skuplja cveće, Lesor koji briše suze, Anđušin glas, Trifa... Sve to izbacuje iz meča i iz usmerenosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top