Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
190
Reaction score
530
Uz sve to Jabusele i Dek su nas dosta mucili a sada nece igrati a nama se vraca igrac koji je u najboljoj formi tako da sanse i te kako imamo....
Могу они без ове двојице. Утакмицу неће решити ни њихова зона, а ни повратак Пантера. Кључ је Таварес и све зависи од тога како ћемо одиграти "против" њега, тј. система игре у којој је он кључна карика. Већ су други писали да је он темељ овог Реала.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
U ove dve utakmice smo sami sebe pobedili. Utisak iz Arene mi je da je Panter falio pre svega zbog njegovih izmišljenih poena u našim praznim minutima gde atmosfera padne i navijanje postane bezveze (da ne pričamo o njegovim nestvarnim procentima bacanja). U tim trenucima niko kao on ne zna da pogodi dugu dvojku/trojku preko ruke ni iz čega i na taj način zapali masu i restartuje atmosferu, gde se vrši pritisak na svaki njihov napad i bodri svaki naš napad.
Sve u svemu, živci su mi iskidani skroz, ali verujem da su nam šanse sa Panterom tamo veće nego ovde bez njega.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
На прва два месеца меча се нећу освртати јер ту много речено. Што се Београда тича наша шанса је пропуштена у уторак. О синоћној утакмици нема потребе причати, довољно говоре сузе Матијаса прије почетка момци нису били у мечу, плус нас оптужили за једине кривце и да се због нас не одржавају дани жалости. Нажалост то се све одразило на екипу, једноставно је немогуће да је другачије. Изгибило због ванкошаркашких ствари
Једноставно шта се све десило од друге утакмице ја немам рационалног разлога да објасним.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sto nas zajebavas ovde? Kako se nista drugo nije desilo? Igrali smo bez naseg ubedljivo najboljeg igraca dve utakmice, a jednu bez jednog od cetiri najbolja igraca. Uz Pantera imamo vece sanse tamo nego ovde bez njega
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Mislim da imamo dovoljno vremena da se spremimo i naspanujemo za sredu. Ne sumnjam da cemo analizirati greske iz ove dve utakmice i da ce se raditi na tome. Dva puta smo ih dobili tamo, mozemo i treci, dokazali smo da nisu nista specijalno. Samo mi da budemo skoncentrisani i da odigramo kako treba, ne sumnjam u pobedu!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.237
Reaction score
15.911
Локација
Beograd
I slobodna bacanja su nas jebala, moraće i ona da se vežbaju, biće vremena da se igrači resetuju, mislio sam da se opet igra u utorak, međutim sreda 21h.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
da nije bilo ljulja i deka... svasta...propustio si priliku da cutis
Pa ko je izazvao sranje nego Ljulj a glavni krivac ono debelo govno i Dek...da je bilo volje i zdravog razuma kod ta dva debila fa spreče a ne da nastave gde su ov advojica stali do svega ovog nebi došlo.
Nije ni prvi ni poslednji put da se desi čarka kao Panter i Ljulj ali majmuni iz reala su morali sa našim da razdvoje a ne da napadnu i sve bi se završilo sa tehničkim ili isključujućim greškama...
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Ovo najmanje ima veze sa utakmicom, ali mi dugo stoji
Ne znam zašto ni kako dozvoljavamo sebi da se stalno naprđujemo i gubimo energiju sa veliko srBskim partiJotskim masama. Zato što se stalno nešto branimo i izigravamo budale, zato nas i jebavaju kako i gde stignu. Matori ćuti i radi, znaš ko si, znaš koji su ti koreni, znaš zašto si tu, ko jebe cigane i sve ostale i šta oni misle!
Večito nas navlače na neke priče, unose nemir, navlače da mi nešto posle izigrava jer šta će selo kasti i vrlo često donesemo pogrešne odluke.
Mi smo JUGOSLOVENSKO sportsko društvo Partizan! Naš Partizan ne poznaje naciju, veru, boju kože, mnogo više je od toga.
Ludi klinac je pobio decu što je katastrofa i tragedija epskih razmera, ali mi nismo krivi za to, zakon i država jasno kažu šta se radi u tom slučaju.
Ako premijer zemlje nije podneo zahtev za odlaganje, odlaganja nema i utakmica se igra.
Dva dana se razvlačimo sa ciganima i budalama na svakom koraku da se nešto pravdamo mi njima, dok oni svoje utakmice igraju i o tome ćute.
Sve radimo, samo nismo fokusirani na utakmicu, a onda tražimo od igrača neke mađije. Pa ako smo mi došli sjebani u glavu i tu energiju doneli sa sobom, kako je dole njima.
Ako si pevao od drugog poluvremena, koji moj krasni nisi pevao i u prvom nakon odavanja počasti i bacanja cveća na teren? Šta to menja?
Bio sam nivo 400 u ćošku na strani organizovanih navijača....oni iskreno bolje sinoć da nisu ni dolazili.
Totalni promašaj od ritma, od pesama, u većini slučajeva ih Arena nadglasa i nadjača, a pred kraj utakmice i druge pesme peva i nadglašava ih.
Sve u svemu jako mučna atmosfera od samog starta, što je i normalno, ljudi smo. Pored svega toga i pored katastrofe u šutu smo vukli egal još jednu utakmicu.
Možda istorijski do sada ni jedan gost nije pobedio odlučujuću utakmicu, ali mi ne bi bili Partizan, kad pored epskih sranja, ne bi pravili i epske pobede.
Samo jedan detalj me je jako nervirao sinoć, a to je bežanje i plašenje od one motke za oraje, pa mamu mu jebem kreni na njega, nek ti lupi i bananu, bolje nego da je baciš u bunar, možda iznudiš faul, možda ga još umoriš, malo neka i njega nešto još zaboli, igraš za Partizan i imaš 20.000 ljudi iza sebe. Što bi rekao Kursula "UDRI U MESO BRATAC!!!" .
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.367
Reaction score
37.727
Nije da nismo navikli. Ako je prolaz u TOP8 pre roka bio "šok", onda ovo sada dođe kao dobar dan. Da se momci malo odmore, regenerišu i spreme na sve igre, kako one na terenu tako i one van njega pa da se pobijemo sa "kraljevskim" kurvama. Ako je moralo biti ovako, onda neka bude. Da ih jebemo u njihovoj kući ili bar da damo sve od sebe da u tome uspemo.

Momcima kapa dole za do sada učinjeno. Glava gore i kako god da se serija završi naš posao nije gotov ove sezone. Čekaju i kurve iz predgrađa svoju porciju.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Drugi beogradski mec nismo mogli dobiti, a razloga je milion.
Dobiti dva meca u gostima, pa izgubiti kod kuce uz svu dramu koja prati ovo cetvrtfinale i dobiti odlucujucu petu u sred Madrida, protiv Reala, je tako Partizan.
Oni bez Jabuselea i Deka, mi bez Alekse u petoj utakmici. Sanse su, po meni, realne!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Dek kako je? Ne verujem da ćemo znati 100% do samog početka da li će da igra. Prvo mi je palo na pamet da folira ali je posle izgledalo da je stvarno povređen.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.643
Reaction score
5.458
Sto nas zajebavas ovde? Kako se nista drugo nije desilo? Igrali smo bez naseg ubedljivo najboljeg igraca dve utakmice, a jednu bez jednog od cetiri najbolja igraca. Uz Pantera imamo vece sanse tamo nego ovde bez njega
Ko te zajebava. Tvoj je problem sto ne mozes da prihvatis realno nego vam je lakse da placete ovde. Igrali su i oni bez tavaresa drugu i pola prve i ? To im je najbitniji igrac. Najlakse je reci Panter je kriv inace bi bila metla. Nepravda je sto je Panter kaznjen dve utakmice ali je i glupo da se prica kako su nas oni sjebali onom tucom kako ovo kako ono... jednostavno je oni su nas dobili dve bez Pantera mi njih da kazemo dve bez Tavaresa. Evo ide majstorica i ja verujem da mozemo da ih drknemo.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Sta je sa Lesorom i njegovim odsustvom? Egzumom koji igra polu-povredjen? Avramovic koji se mozda ne bi ni povredio da nije bilo suspenzija?

Da nije bilo tuce u Madridu, ova serija bi bila gotova u utorak. Nama su oni potpuno poremetili pozitivan momentum, jer od te tuce mi najmanje pricamo o kosarci.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.643
Reaction score
5.458
Pa ako ces tako i njima sjeban poire, dek im nije igrao proslu i tako,valjda nece sledecu ni on igrati...ispada ovde sad ja branim real, rekao sam ne umanjujem ja nase pobede,naprotiv ali je faktor Tavares mnogo znacajniji po njih a mnogo los po nas. To sto se najmanje prica o kosarci je nas problem i takva se medijska slika pravi kako se odavde nece vratiti zivi. Novine,drustvene mreae.Zeljko je to pokusao odmah da prekine ali dzabe ti imas nase medije koje su odmah posle prve utakmice ovde izvestili sta je okacio na tviter jabusele (a realno koga zabole sta je okacio jabusele)... igrali smo egal dve utakmice sa realom sa par igraca koji se muce kad igramo protiv mege tako da jos jednom kazem ne umanjuem nase pobede ja kazem kapa dola za sve ovo sta god da bude u petoj.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ko te zajebava. Tvoj je problem sto ne mozes da prihvatis realno nego vam je lakse da placete ovde. Igrali su i oni bez tavaresa drugu i pola prve i ? To im je najbitniji igrac. Najlakse je reci Panter je kriv inace bi bila metla. Nepravda je sto je Panter kaznjen dve utakmice ali je i glupo da se prica kako su nas oni sjebali onom tucom kako ovo kako ono... jednostavno je oni su nas dobili dve bez Pantera mi njih da kazemo dve bez Tavaresa. Evo ide majstorica i ja verujem da mozemo da ih drknemo.
Moj je problem sto si napisao da se desio samo faktor Tavares, a ne mozes da prihvatis da smo mi izgubili dve utakmice u sustini na loptu, iako su oni imali tog monstruma, a mi bez najboljeg igraca, lesora, egzuma, nanelija...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
@Paja Čutura

Poenta je sto smo mi nosili 2 0 iz Madrida gde dolazimo u nasu kucu. Ekipa koja ima i inace kratak roster koja ostaje bez verovatno 3 najbolja igraca mnogo vise gubi od ekipe koja ima 15 igraca u rosteru i ubedljivo gubi u seriji. Ne znam, mozda sam ja lud, ali meni je ovde sve ocigledno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top