Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Šta vi pričate majko moja...
Partizan pobedi u najačem košarkaškom takmičenju
tim koji se takmiči u najačem evropskom takmičenju
u utakmicama za koje niti imaš vremena ni prostora da se odmriš a i spremiš kako treba
I to u periodu gde još uvek mora trener ispoštovati svakog igrača kako bi dokazao dostojnost uloge koje se ocekuje od njega

I onda ima nezadovoljstvo? Zašto pobogu?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.102
Reaction score
4.123
Локација
Beograd
Uvek sam više voleo da kritike iznesem posle pobede nego poraza, lakše je, a i tada to ne može nikako biti "pljuvanje".

Ako imam šta da zamerim sinoć, a imam, to je Aleksa i njegovo davljenje lopte. Bilo je napada gde je samo lopta bila kod njega, previše driblinga, nema protoka lopte u napadu. Čak ne mogu ni da kažem da je do saigrača da su statični u napadu dva ili tri puta Anđušić je bio sam na šutu, on ga nije video.

Takođe, ne znam da li on misli da li je lider ekipe, da li Željko misli da može da izraste u lidera ekipe, pa mu to dopušta, ali za moj ukus, previše, ali baš previše priča tokom tajm auta i generalno sa Željkom tokom tekme.

Nekako, najlakše mi je da iznesem kritike na njegov račun, jer njega najviše volim i većini je stvarno miljenik.
Raduje kada vidiš da kad izgubi loptu, podigne ruku da je on kriv, kida se što je pogrešio, znači da mu je stalo, to je bitno.

Što se tiče Tristana, ja od njega apsolutno ništa ne očekujem i to je razlog zašto više na njegov bezobrazluk u odbrani ne reagujem. To što on radi je tragedija, pre svega prema sebi. Došao si u jedan od najvećih klubova u Evropi, sa takvom tradicijom, kod trenera, najboljeg u Evropi i ponašaš se kako se ponašaš... Nestvaran talenat, ali što bi rekao jedan moj bivši trener, talenat ferari, glava peglica.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.927
Cestitke ekipi, treneru i navijacima na jako vaznu pobedu.

Kamo lepe srece da smo bar ovako "lako" dobili jebenu mega ishranu i Igokeu, koja belezi sve poraze u Ligu Sampiona, isto vazi i za naseg sledeceg protivnika koji u Evrokupu ima 0-7.

Koliko je Alba kvalitetna ekipa, govori podatak da bi ona u ovom sastavu sa maximalno 1 ili eventualno 2 poraza osvojila Evrokup.

Prvo poluvreme je bilo zaista lose, dok smo se u drugom trgli i sasvim zasluzeno pobedili.

Andjusic i Jaramaz ne mogu da se porede, da ih pogledam na sliku samo, rekao bih da prvi kosarkas nije, drugi jeste i to kakav, al u praksi je sasvim obrnuto, Andjusic i pored kritika odigra nesto, doprinese, dok od Jaramaza za sada tim ne dobija nista.

Aleksa solidan mec, vise koristi nego li stete ovaj put.

Pojacanja i dalje stucaju, mene jedino hrabri podatak da imamo Zeljka na klupi, Pantera u rezervi vec mesec dana i to sto smo prosle godine imali 4-9 u jednom periodu, dok sada imamo "samo" 4-5, uz moze se reci sacuvan domaci teren ( izgubili jedino od Barse, a dobili na stranu Asvel ).

Imam filing, ali ne kao reponjin, da cemo dobiti u Anadoliju, dok cedevitu tesko cemo pregrmeti, to je neka vrazbina bacena.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.697
A možda je problem u nama, a ponajviše u NAMA nama koji smo u kasnim 30tim i ranim 40im, pa nam je krivo što nam nije više 20 godina, pa nam smetaju novi fenseri i influenseri i nju ejdž.

Ko god je platio kartu i došao u Arenu, taj je doprinio klubu. Ako hoće cijelu utakmicu da gleda u telefon, neka. Ima ih dovoljno koji će navijati. Makar preko TV-a, a to je primjetio i komentator na EL TV, atmosfera je bila sasvim dobra, a bez sumnje će biti i mnogo bolja kad bude više trebalo.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Sinoć utakmica sa prolaznom ocenom. PJ konačno agresivniji, Zek laganijih 14 poena. Obojici im leži Kaboklo. Sad i Kaminski ulazi svežiji, na umorenijeg protivnika. Jare kluprian u drugom poluvremenu. Meni deluje da će na hlađenje.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Koliko je meni Naneli gotivan lik! Ubi se ona novinarka posle Albe da formulise dva pitanja, a on promumla nesto u fazonu YES i NO. I naravno, zena odustala :D

Inace, po meni on igra odlicno. Nalazi se u Panterovoj ulozi, sto nije primarno njegov teren, a opet nikad veci doprinos od njega, ne samo u poenima, nego i u skokovima, asistencijama, generalno prisutniji je vise nego ikad. Ljudi ocekuju da kida u odbrani, ali on to nikad nije radio, sto ne znaci da je sad los. Niko se jos nije doveo na zeljeni nivo, pa tako ni on, ali bas mislim da nema prostora da se on kritikuje u ovom trenutku.

I generalno, mislim da nema igraca koji se ne trudi, ali uigranost i forma nije jos na vidiku. Bice. Ako neko to moze da utegne, imamo ga na klupi. Ja sam prosle godine lajao kako nam treba plej, pa je posle Egzum razvalio. I sad mislim isto, ali ovog puta kapiram da nemam pojma. I sreca da je tako.

Bilans 4-5 nije los u sustini, cak mislim da je realan. Cigane i Fener smo izvukli nekako, a moglo je lako da bude obrnuto. Baskoniju i Olimpijakos smo prosuli zahvaljuci sudijama i nekim nasim glupostima, tako da je to otprilike to. Sada imamo niz od 4 teske utakmice, koje ce umnogome odrediti nas put ove sezone u EL.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.150
Локација
vaginamandibularia
Ima jedan da bih kao laik rekao da se ne trudi, Tristan naravno. Ne mogu da sudim o psihologiji koja natera nekog tako talentovanog da bar ne odglumi zainteresovanost za posao kojim se bavi ali jbg. Mora neko da bude i milicic
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Naneli nas je u svoje 34 godine stavio na ledja i nosi kroz ovaj period gde nam fali nas najbolji igraci skorer. I to radi najbolje sto moze uz pomoc Andjusica i svaka mu cast. Plus je jedan od retkih koji ima stav da mozemo sve i daje nam onaj impuls sampionski. Kapa dole za njega,sigurno ce sa dolaskom Pantera i on malo da prikoci i odmori.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.348
Kad će Kevin nazad na teren? Ne bi li trebao polako da se vraća? Taman za Turke.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.206
Локација
Trstenik
Ima jedan da bih kao laik rekao da se ne trudi, Tristan naravno. Ne mogu da sudim o psihologiji koja natera nekog tako talentovanog da bar ne odglumi zainteresovanost za posao kojim se bavi ali jbg. Mora neko da bude i milicic
Neki ljudi ne osećaju strast prema poslu kojim se bave jbg. Očigledno ga smara sve u vezi košarke. Odrađuje, zarađuje lepe pare od toga i to je to. Njegov život (kakav god da je) počinje izvan košarke. Ali eto ni najboljem košarkašu na svetu trenutno, košarka nije strast, što je i razlog zašto se odlučuje da napravi pauzu od iste 3-4 meseca umesto da je igra 365 dana godišnje. Međutim i te pare koje dobija, posebno taj najbolji, su dovoljna motivacija.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.892
Reaction score
10.022
Ne smara njega u vezi kosarke, nego jos uvek misli da moze samo napadackim talentom i visinom da otaljava neku NBA ulogu. Sto posto o tome razmislja. Nesvestan da ce mu pomoci, ako malo i ovde zapne.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nema ni vremena Željko da se zajebava s njim niti da ga čeka i žrtvuje rezultat zbog njega. Željko ide na rezultat ne da se zajebava sa talentima generalno nije mu to ni modus operandi kroz karijeru. On može od prosečnih igrača da pravi vrhunske ali da ispravlja krive drine sa klincima nema vremena jednostavno rezultati moraju da dođu.
Da ne pričamo o tome da nema ni dovoljno treninga za tako nešto.
Dule je retka zverka koja je imala strpljenja za te lude mlade glave mada ih je i on terao u kurac često. Dule je koledž trener na njegovu žalost rođen u Evropi ne u SAD gde bi bio apsolutna legenda sa svojim pristupom.
Iskren da budem Tristan jeste top talenat napadački ali pitanje je koliko Partizan može da ima od toga slično kao i s Madarom, obeštećenja su smešna i neisplativa u odnosu na ulaganja.
 
Top