Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ja ne mogu da vjerujem da oni nisu onaj faul na Panteru okarakterisali kao namjeran faul.

Ne znam koji su razlozi da su ovoliko zaštićeni.
Ja sam "stara škola". Nas su treneri uvek učili da ako te sudije kradu samo daš još više od sebe i onda kada pobediš biće ti slađe. Neka misli ko šta hoće, ali ja uvek, baš UVEK prvo probam da vidim gde su naše greške i šta smo mi mogli da uradimo da bi rezultat bio drugačiji.

Ali ovo večeras, posebno taj poslednji faul... Da nema gledanja snimka verovatno ne bih toliko penio, ostalo bi na jebenom "slobodnom sudijskom" uverenju, nije video, loš ugao, kurac palac... Ali gledaju snimak ne jedan, nego dvojica sudija, faul je toliko očigledan bez namere da se ide na loptu, posebno što je bio nakon što je Panter odigrao pas... Ono nije krađa, ono je oružana pljačka, namera očigledna, kako na faulu tako i kod sudija. Ono bi faul bio u pola borilačkih sportova. Užas.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Ja stvarno ne znam šta su neki ljudi ovdje gledali. Pa kompletna utakmica je bila toliko unakažena suđenjem na našu štetu da je to nevjerovatno. Oni su svaki udarac po rukama karakterisali kao kontakt na loptu. Panter je jedva živ, ali i Naneli. Ja ne mogu da komentarišem utakmicu i bilo čiju lošiju igru kad se lako vidjelo da nam neće dozvoliti pobjedu.
Vidjećemo šta donosi drugi dio sezone...
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Pravo je čudo da smo ovako osakaceni sa Jaretom 30 minuta i kilavim Frenkom uspeli da imamo šut za pobedu…
Protok lopte skandalozan, Panter namešta pik 18 sekundi i onda uvali nekom sut sa zvukom sirene i tako 10 puta….
Nije mi jasno da Kaboklo ne vidi teren drugo poluvreme do 3 minuta do kraja i Ponitka koji je izašao na prvom tajmautu i više se nije vraćao….
Zajebite priču oni su iskusna, namazana, takmičarska ekipa jaki su kao zemlja nije smak sveta izgubiti od ovih. Idemo dalje!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.854
Najgore sudjenje ikada i buzdovanski potez Kabokla onaj faul u napadu je napravio od nemoci!
Ledej, Panter, Douzer maltene nista nisu ubacili.
Ponistili smo jedan brejk ovim porazom, mora da se vadimo na fmp.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Ostalo je još 4 sekunde do kraja.

Loptu sa strane ubacuje PJ. Panter se otvara, ali ga udvajaju. Pas ipak ide na Kaminskog.
4,3,2,1 šut i ideeeeeee trojkaaaaa. Ideee trojka.

Partizan je ponovo šampion Evrope!!!

Željkova deseta. Partizanova druga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Željko:
"Dve apsolutno različite slike u odnosu na prethodnu utakmicu. Protiv Zadra nisu imali energiju, večeras smo izgubili jer nismo pogodili nijedan otvoreni šut, nijedna lopta nije ušla. Sve smo uradili šta je trebalo, protok lopte, u odbrani smo ginuli. Oni su dobar tim... Insistiram na tome da smo se vratili i kad su vodili, našli smo želju, energiju, nismo ubacili taj poslednji šut i sve u redu. Kad se tim ovako bori, nemam nikakve zamerke".

Biće to sve dobro, jebaćemo im nanu naninu svima kada bude najpotrebnije.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Sudije su bile govna naročito jer nije sudjena nesportska ali pričati o sudijama na utakmici u kojoj si rutinski trebao da rešiš krš od protivnika je stvarno glupo
Igra nam je kurcina teska
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
291
Reaction score
1.337
Локација
Čačak
Sudije su bile govna naročito jer nije sudjena nesportska ali pričati o sudijama na utakmici u kojoj si rutinski trebao da rešiš krš od protivnika je stvarno glupo
Igra nam je kurcina teska
Krš od protivnika? Ljudi imaju 12 pobeda do sada.. ko ti drma kavez? Kurcina su neki od navijača koji se javljaju samo kada gubimo
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Volio bih da neko od nasih kosarkaskih znalaca sa foruma prokomentarise sudjenje. Meni kao laiku je ovo djelovalo grozno i tezak lopovluk.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.652
Reaction score
5.506
Nesportska na Panteru, pa su na 17 sekundi do kraja pustili 7 sekundi da ga biju dok nisu svirali faul. Bukvalno su nam oteli 7 sekundi. I to je samo to na kraju a gde je sve ono pre toga. Faul nad nanelijem u posedu kada je Kabloklo napravio faul u napadu...pa faul i tehnicka PJ verovatno detalj koji je odlucio. Ne vidim cemu nezadovoljvato za Kaminskog lik od kad je usao poceli smo bolje da igramo i da ih stizemo. Imao je onu sekvencu kos, ukradena lopta trojka... odlicna partija kao i jaramaza. Jedino mozda sto je mogao da uradi u poslednjem sutu imao je zicer da navuce danstona na faul za tri bacanja jer je ovaj skocio ranije ali Boze moj lako je sad meni da kenjam. Jbg bitna utakmica tezak poraz ali vratice se i ovo negde. Ovako desetkovani protiv sudija i opet smo bili u egalu. Idemo dalje. Asvel je pod moranjem. Samo borba.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Ja ne znam, ali ja odavno gore sudjenje nisam video. Sudije su nas pokrale gore nego sns izbore.
Za nas su sudili samo ono sto su u Zeljkovim celendzima videli i nisu mogli protiv snimka.
Kradja brutalna.
Jare nam se budi, izgleda
E, da, nije Virtua krs ekipa.
Sa Teom i prethodnim trenerom su bili “sisa ekipa” koja se raspada na najmanji pritisak. Ova njihova ekipa je drcnija i pristip im je mnogo vise fajterski
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.537
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zabrinjava u poslednje vreme količina postova na forumu posle poraza koja maši sve košarkaško.
Na stranu generalni stav o Kaminskom, da se izoluje večerašnja utakmica jedino su on Jaramaz i Naneli igrali. I počeo je konačno neki protok u napadu njegovim ulaskom u drugom i uostalom došli smo do šuta za pobedu naspram prvog poluvremena.
Na stranu što i dalje izgleda fizički nespremno, ali neke stvari su jasno vidljive.
Što se tiče tima, držim se onoga što pišem par nedelja imamo određen problem u protoku lopte, neke smo utakmice dobili na automatizam i na statistiku utakmica na jednu loptu.
Mislim da će se dosta stvari rešiti povratkom povređenih i uigranošću ali definitivno nam i fali malo pameti pred kraj da se izvuče neki faul. Tu je Exum bio verovatno najbolji u Evropi plus 90 posto sa penala.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Odigrali smo kriminalno,ispod svakog nivoa. Uz to su nas i sudije MASAKRIRALE. Ono nije bilo kraduckanje,vec oruzana pljacka. Ne razumem zasto smo poceli sa Tristanom...
 
Top