Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Sudjenje blaga katastrofa, ali i pored toga dobili da je iole bio raspolozen Ledej i Panter. Jaramaz odlican, pogodio neke bitne suteve, a i u odbani je kidao. Bice ovo dobro, imacemo uskoro vise igraca u rotaciji tako da cemo na svjezinu nekih igraca lakse prebroditi crne minute najbitnijih igraca...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.354
Reaction score
11.182
Локација
underground
Utakmica u kojoj otvoreni sutevi nisu ulazili, plus brzopletost koja je rezultirala sa mnogo izgubljenih lopti protiv odlicnog tima koji ove godine igra izuzetno zrelo.
Sudjenje vrlo vrlo lose , Jaramaz odlican , igrali smo prakticno bez cetvorice igraca koje cemo se nadam imati u narednom periodu, plus Dozer koji defakto nije ni igrao.
Nista , idemo dalje tek je proslo pola ligaskog dela. Bice svega jos do kraja, svaka utakmica u evroligi je za infarkt.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Mnogo smo loši bili da bi i ovo iscupali… veliki kiks, podrška i teraj dalje.
Mislim da nemamo luksuz da krećemo sa Tristanom i Ponitkom kao da su Igokea al dobro Željko zna bolje. :pfc:
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Izgubili smo utakmicu, ali smo dobili Jaramaza. Ovo je jedna od onih utakmica kada se klacka rezultat pa na ciju stranu padne pao je. Nazalost po nas pao je na stranu Virtusa, i pored evidentne krize u igri mi smo bili u utakmici sve vreme. Naravno svi bi mi voleli da imamo seriju kao sto je ima Real ali je to ne moguce a ne bi ni bilo zanimljivo (falilo bi nam kidanje zivaca). Kriza igre ce proci, a onda cemo u Berlin doci!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.297
Reaction score
18.569
Локација
Kej Republika
Brzopleto, nervozno.
Imali smo par situacija da uhvatimo pobednički ritam i talas, ali nije išlo. Neće pa neće.
Od prvog poseda smo igrali u njihovom ritmu, njihovu košarku.

PJ u minusu sve. Pantera spakovali buldožerom. Zeku dve ključne trojke iscurele. Bruno i Kaminski ništa specijalno večeras.

Jare odličan, bar nešto pozitivno.

Fak ju referi nije naš fazon. Morali smo da se prilagodimo. Nažalost nismo.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
170
Reaction score
346
Локација
Beograd
Samo mogu da se najebem majke sudijama, nasem sutu i da se izvinim Jaramazu posto sam pomislio da ne moze da odigra kako treba. Stvarno veliko sranje sto smo izgubili veceras.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
443
Reaction score
1.606
Od pocetka je sve krenulo kako ne treba a za to su dosta zasluzne i sudije, sve im jebem...siguran sam da sad igramo kuci jos 10puta sa njima da bi ih svaki put dobili..

Kako bi volio da nam se putevi ukrste u Play offu..
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Ja ne mogu da vjerujem da oni nisu onaj faul na Panteru okarakterisali kao namjeran faul.

Ne znam koji su razlozi da su ovoliko zaštićeni.

Jbg, loš ulazak u meč, isto kao u prethodna dva meča. Te stvari izgleda iako uvijek spominjemo i redovno se dešavaju, nikako da ispravimo i takve stvari nas nažalost koštaju pobjeda.

Kapiten ugašen odbranom, sa te strane nismo imali doprinos u vidu važnoh poena, pa se odnekud pojavio Jare i odigrao zaista dobru rolu.

Kaminski bez obzira na skromnu statistiku, za mene i dalje enigma. Ja ne mogu da se otmem utisku da je on jedan od najtromijih igrača u euroligi trenutno, toliki manjak energije je za mene neprihvatljiv i nije mi jasan uopšte, je li on oduvijek takav ili šta...

Težak poraz, ovo smo trebali da dobijemo.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Bravo Jare. Poraz, jbg. Teška utakmica, ubiše nam kapitena od batina. Ali vratićemo ovo već u Bolonji. Nisu mi jasne prozivke Kaminskog za ovu utakmicu, čovek nas je održavao u životu, čak je i dosta situacija bio ok u odbrani.
Napred Partizan!!!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.186
Локација
vezenemam
Željko za evroliga tv:
"Okej, poraz, ali hteo bih stvarno da čestitam mojim igračima. Borili su se do kraja. A onda smo (i pored velikih zaostataka, dva put po 13 razlike) ipak došli u situaciju da pobedimo. Imali smo otvoren šut za to. Nismo pogodili i, eto, izgubili smo - rekao je trener crno-belih i još jednom čestitao svojim košarkašima."
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Јеби га, лоше смо отворили меч. Успели смо да се вратимо. Доста глуписти смо правили. Камински кад прими лопту, обузме ме исти онај осећај као када је Загорац играо. Победа се не би доводила упитање да ПЏ није рано "елиминисан". Суђење ужас.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Željko za evroliga tv:
"Okej, poraz, ali hteo bih stvarno da čestitam mojim igračima. Borili su se do kraja. A onda smo (i pored velikih zaostataka, dva put po 13 razlike) ipak došli u situaciju da pobedimo. Imali smo otvoren šut za to. Nismo pogodili i, eto, izgubili smo - rekao je trener crno-belih i još jednom čestitao svojim košarkašima."
Ovo je znak da je sve okej i pod kontrolom ;) ;-)
 
Top