Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Kaminski otvara milion opcija u napadu. Iskusno je izvukao petu Motliju. Pokusao je da izvuce licnu Papajanisu, da udje u ruke, zato je onako retardirano delovalo i izblokirao ga je. Da, neke lopte mora cvrsce da uhvati.

Nikad nije bio dobar defanizivac, ali poboljsava i to koliko-toliko.

Bice nam odlucujuci igrac ove sezone. A kad krene distribucija u napadu, a probudi se jos nekolicina igraca koja spava, davacemo 90 kad je lose vece.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.744
Reaction score
22.840
Локација
Beograd
Uf, malo kad sam došao do daha, ajde da napišem o utakmici, prvo poluvreme odlična utakmica, ali u jednom pravcu, čak 47 poena je sjajna brojka, ali odbrana nivoa KK Mirijevo i to kad su igrali letnju beton ligu 90-ih.
Pišu ljudi ovde nešto za Kaminskog, on brat najefikasniji, plus je uhvatio par lopti za redom što pod našim, što pod njihovim košem, plus je Motlija profesorski izbacio napolje.
A da, još jedan biser, Ledej očaj od početka sezone, a batica prvi igrač ekipe po indeksu i to 20. u celoj EL(?!).
Smajlija da produžavamo hitno, lik je jedini davao poene kada nismo mogli da se spojimo, izmišljao ih, izgleda da mu leže Tavaresovski tipovi centara...
Anđuša... Daj Kep na zajam tu traku još koji meč, najbolji meč u obe EL, od kada se vratio, poeni, skokovi u napadu, sasvim dobra odbrana, hladan kao špricer sa penala, ni jedna izgubljena lopta!
Prvo poluvreme pred kraj ne znam kada sam osetio toliki bes zbog cigan... ups "južne" tribine da su ih ostali dobrano počastili sa povicima cigani, a sa nivoa 400 dobrim kontigentom upaljača. Drugo poluvreme konačno sjajno navijanje, praćenje igre i ometanje protivnika kako treba, vidi se i rezultat svega toga...
A da, puši kurac Jam Madar!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da ne kukam da sam sisa, kao posle Baskonije, ali stvarno ne znam da li cu docekati da se Panter oporavi, ako sve utakmice budu ovako dramaticne...

Apropo mutavog Rajka, za razliku od vecine vas, mislim da je on pokusao da ulovi Coravog u lazima, jer je ovaj tvrdio da je Bjelica na platnom spisku Fenera ili kako vec, i samo zbog svoje mutavosti nije mogao lepo da objasni zasto je to pitao. Inace, meni je to bas do jaja pitanje, da vidimo ko Laze, Coravi ili Itudis.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
477
Reaction score
2.632
Od ovoga moze da se rikne! (Gledao sam utakmicu u snimku)

Djuza MVP! U posljednjem minutu, kradja Pobjegulji, asistencija za Smajlija, pa pogodjena dva slobodna bacanja.

Jos jedna recka u evidenciji utakmica za koje sam u nekom trenutku rekao "Ne postoji apsolutno ni najmanja sansa da ovo dobijemo", i koje smo dobili.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.066
Локација
Beograd
Jebeš ti ovo. Ne mogu da spavam kada pobedimo, ne mogu da spavam ni kada izgubimo. Jedino žena mirna, nema svađe kad pobedi Partizan.

I dalje sam pod utiskom kakvu energiju je doneo Ponitka i ubeđen, ali ubeđen sam da je to igrač koji nam fali od početka sezone i da su ga ove povrede isekle samo tako. Nadam se samo da će ostati zdrav i da će što pre ući u formu jer se radi o vrhunskom igraču. To je taj ekstra kvalitet. Meni je najveći dokaz koliko mu Žoc veruje, to što ga posle više od 3 nedelje pauze ubaci u igru u 4/4 na 8 min do kraja protiv Fenera kada stižemo rivala.

Kaminski, kao što reče Rade otvara milion opcija u napadu, odličan pregled igre, rekao bih slobodno light verzija Jokića, ali definitivno problem u fazi odbrane postoji i to nije nešto što je iznenađenje.
Košarkaška inteligencija i pismenost je nešto što verujem nijedan centar u EL nema niti može da mu prismrdi.

Anđušić... Brat moj, ali u prvom poluvremenu, ako nismo 15 poena primili preko njega, nismo nijedan. Ono ispadanje u igri 2 na 2 sa Smajlijem je bilo tragedija, pa u igri 1 na 1 koliko trojki, prodora, stvarno užas. E, ali Danilo iz prošle sezone bi posle ovakvog poluvremena upao u još veći kanal, ali ne, on je odigrao vrhunsko drugo poluvreme i dokazao kao i cela ekipa da poseduje ozbiljan karakter.

Tristan, Željko je sve rekao. Meni nekako njegov govor tela od kako je došao u Partizan ne prija. Nekako totalno bezvoljno, osećam kao da igra samo za sebe, tj da ga samo i isključivo zanima napad i da te kolone popuni. To nikada nije krasilo igrače Partizana.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

Snimak cele utakmice protiv Fenerbahčea
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ja i dalje nemam pojma kako smo mi ovo izvukli... Bravo za Zoca i momke, bice sve ovo ok kad se vrate i udju u formu Panter, Ponitka, tu je i Kaboklo....

Mnogo bitno sa psiholoske strane... Zeljko jebe govna novinarska i beskicmenjake na kulturan nacin za srpske igrace kao Dule nekada na onim konferencijama...

Novinar: "Koje droge koristis ako nije tajna"???
Dule: "U tome je tajna pobede, sto ce za vas tajna da bude jos dugo"...:D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.251
Reaction score
33.927
Локација
vaginamandibularia
Jednom ortaku sam doslovno rekao danas pre tekme "Aleksi hitno treba oboriti formu, neće biti dobro da igra kao protiv FMP-a još dugo jer će mu forma padati u tom slučaju kad najviše bude trebalo. Prirodno je da padne jer NIKO ne može odigrati u top formi celu sezonu i treba da padne da bi se podigao kad najviše bude trebalo"
Brte ti bas imas trpeljive ortake. Ja bi te onako laicki iznabadabadao glavom vec kod prvog zareza
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Bravo za borbu bre!
U prvom poluvremenu nas urnisali Žocovim najjacim oruzjem - ekstra pasom, izgledali smo kao raspasana banda.
Digli energiju, a i Feneru pali procenti u drugoj i dobismo na guzove.
Pozdrav za komentatora SK, uz preporuku da na utakmici nekih drigih timova pominje vise puta sveSrBske petorke.... Mi smo, kao sto Žoc rece, PARTIZAN!
 
Top