Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Ajde i ta barsa više da padne.

Prošle sezone, uz vrlo upitno suđenje, smo ih imali. Mada su nas pred kraj sa par ubačenih trojki rutinirali.
Po meni ključ pobede je u rukama Veslog. Tačnije kako ćemo se branti od njega. Ako njegovi povratni pasovi uvek budu otvorene trojke, biće zajebano. Nemaju Mirotića više, koji uvek "izmisli" 15 poena.

Šanse su 50/50. Samo pametno. Mogao I bi šut malo da nas posluži večeras. Ajmo mi.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Изгледа да су у страшној форми, ретко ко ће да добије Олимпијакос у Атини. После тешко гостовање на Гран Канарији исто победа.

Мада са друге стране , мора да се прекине низ, кад ће ако неће сада.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Tacno, retko ko ce da dobije Olimpijakos tamo, Barsa je to uradila, a na nama je red da pobedimo i jedne i druge :D

Strah me samo ako budemo izasli sa 2/2 iz ovog duplog programa, Savic ima da otkaze pojacanja:D

Ne znam ko ce biti game-winner, bice puno razigranih nadam se lajsna, kapiten i Zek, + Aleksa, Smajli.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Evo jedan suvenir sa te cuvene utakmice, statistika sa poluvremena, pogledajte sastave, koja je ovo magija bila
 

Прилози

  • IMG_20231017_004411.jpg
    IMG_20231017_004411.jpg
    3,5 MB · Прегледа: 88

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.712
Reaction score
22.764
Локација
Beograd
Ja se izvinjavam, ali Dvorana mira i prijateljstva je dobra atmosfera, ali u poređenju sa našom atmosferom treći detetov rođendan vs. treći dan old school svadbe pod šatrom nakon kisele čorbe.
P. S. Generalni sponzor neka mi naduva jaja na 3 bara(dame da proste) jer dva sata pred događaj na koji dolazi 20000 ljudi nema jedan jebeni tekst koji diže atmosferu, niti ništa, čak ni novi spot da prenese, smradovi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da se podsetimo prošle sezone i dva meča sa Braselonom gde smo na oba - poraženi.

Prva utakmica bila je u kasnijoj fazi (9.kolo) u odnosu na sad (3.kolo)... i tada smo prvo gostovali tamo.

Izgubili smo rezultatom 79:68 u Barseloni pred 5,066 gledalaca (da podsetim da je tad Barselona ispala govno prema našim navijačima tamo).

Što se tog meča tiče... lepo smo krenuli i dobro otvorili utakmicu... posle početnog egala mi prvu četvrtinu dobijamo rezultatom 17:21 (Naneli 7p, Exum i Ledej po 4p, Madar, Papapetru i Panter po 2p).
Međutim, kako je to tada obično išlo, nakon početne prednosti znali smo da padamo kasnije... oni već preokreću i vode (26:25)... nakon tri vezana bacanja Nanelija mi opet vodimo (29:30) ali onda oni prave seriju 10:0 i čas posla je +9 za njih (39:30)... Lesor postiže koš posle dugo vremena za nas i na poluvreme se odlazi rezultatom 39:32 za Barselonu. Druga četvrtina je tako izgubljena sa čak 22:11. Posle tog prvog poluvremena najefikasniji kod nas je Naneli sa 10 poena pa Ledej sa 8 poena. Po 4 poena Papapetru i Exum a Madar, Panter i Lesor sa 2 poena.

Treća četvrtina... Barselona konstantno vodi i uvećava razliku koja na kraju treće završava rezultatom 64:49. Treba reći da je Anđušić u toj trećoj četvrtini postigao 13 poena za nas a pored njega pogodili su još samo Lesor i Exum po 2 poena. Mi smo tu četvrtinu izgubili sa 25:17. U poslednjem periodu samo smo uspeli donekle da ublažimo poraz i to je to. Završilo se 79:68 i time smo taj poslednji period dobili sa 1519. Upisali su se za nas u toj četvrtini već zaboravljeni Brodzijanski (3 poena) pa Lesor sa jednim bacanjem, Anđušić dodao još 10 poena i Smajli 5 poena. Ukupno strelci za nas: Anđušič 23 poena /sve u drugom pol./, Naneli 10 poena /sve u prvom pol./, Ledej 8 poena /sve u prvom pol./, Exum 6 poena, Lesor i Smajli po 5 poena, Papapetru 4 poena, Brodzijanski 3 poena, Madar i Panter tek po 2 poena... bez poena Trifunović. Treba reći da je Panter tada odigrao samo 12:53 min sa šutem za dva 0/5 dok za tri nije ni šutirao a dao je tek dva bacanja. Kod njih strelci: Laprovitola 13 poena, Satoranski 11 poena, Trandža 9 poena, Šanli i Jokubaitis po 8 poena, Higins 7 poena, Abrinjes 6 poena, Da Silva i Tobi po 5 poena, Veseli 4 poena i Kuric 3 poena.

Drugi meč u Beogradu odigran je u 31.kolu i poraženi smo 80:89 pred 20,041 gledalaca.

Ovaj put loše otvaramo i gubimo 0:5 pa 2:8... kasnije sustižemo i ulazimo u egal ali opet nam beže pred kraj te prve četvrtine i na kraju završava sa 21:25 za njih. Kod nas Naneli 5 poena, Madar, Panter i Ledej po 4 poena, Papapetru 2 poena, Lesor i Smajli po 1 poen. Druga četvrtina... bila je dosta bolja za nas tako da smo čak i otišli sa minimalnim vođstvom na poluvremenu sa 45:44 što znači da mi tu drugu četvrtinu dobijamo razultatom 24:19. U toj četvrtini najbolji kod nas bio je Exum koji je postigao 10 poena, pogađali su još za nas Smajli (trojka - ukupno 4 poena tada) pa Ledej dodaje još 4 poena (ukupno 8 tada), Panter dodaje još 3 poena (ukupno 7 tada), Lesor još dva (ukupno 3) i Madar takođe dva (ukupno 6 poena).

Treća četvrtina... opet nam se dešava ono, taj pad... izgubili smo tu četvrtinu rezultatom 13:22 tako da posle trećeg perioda odlazimo sa -8 (58:66) a gubili smo i 12 razlike... malo ko je mogao do koša kod nas tako da su poene postizali samo trojica: Panter 7 poena (ukupno 14 tad), Exum 4 poena (ukupno 14 tad) i Smajli 2 poena (ukupno 6 tad). U poslednjoj četvrtini neki zadnji priključak imali smo nekih 4 ipo minuta pre kraja kada smo došli na samo -3 (70:73) ali nismo uspeli dalje od toga... mi smo mašili trojke (Ledej pa Exum) oni pogađali (Laprovitola pa Satoranski) i to je bilo to. Izgubili smo i tu poslednju četvrtinu razultatom 22:23 a ukupno 80:89. Taj poslednji period poene za nas postizali su: Exum 10 poena, Avramović 6 poena, Panter, Ledej i Lesor po 2 poena. Ukupno strelci kod nas: Exum 24 poena, Panter 16 poena, Ledej 10 poena, Avramović, Smajli i Madar po 6 poena, Nnaneli i Lesor po 5 poena i Papapetru 2 poena. Bez poena Trifunović a Anđušić nije ni ulazio tada. Kod njih strelci: Laprovitola 25 poena, Ne želi da deli narod 19 poena, Veseli 14 poena, Satoranski 10 poena, Abrinjes i Higins po 5 poena, Trandža 4 poena, Tobi 3 poena i Šanli i Jokubaitis po 2 poena.

Nova sezona - nove utakmice. Ali eto iz ove prizme kako je to izgledalo sa njima prošle sezone... taj Laprovitola nas nekako uvek muči... Satoranski zajeban takođe... Veseli može biti problem uvek... Nama će trebati jako dobri Panter, Naneli, Ledej... ta trojka mora da vodi... Smajli i Aleksa da budu takođe od velike koristi i da iskoči neko od ovih novih PJ Dozier i Kaminski ili da nekako poludi taj Ponitka. Svakako imamo šanse... zavisiće dosta i od Barselone kako će izgledati ali pre svega zavisi od nas... ako budemo pravi - dobijamo.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Jebena utakmica, po onome sto sam vidio u prva dva kola, oni su trenutno mozda i u najboljoj formi u Evroligi. Veseli i Hernangomez bi nam mogli napraviti mnogo problema u reketu, kao i brkati Laprovitola i Abrines spolja. I cigansko govno zna da bude opasno ako mu se da prostora, kao sto je to Olimpijakos uradio. Pobjeda danas bi bila vrlo vazna izjava da se sa nama nije zajebavati ni za one koji su u najboljoj formi. Poraz ne bi bio nista strasno. Dakle, kako ja to vidim, mi iz ove utakmice mozemo izaci samo u plusu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Једва чекамо да је видимо. Ко буде могао пола сата пре утакмице нека пошаље неку слику да видимо атмосферу кад већ нисмо тамо.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.225
Reaction score
15.865
Локација
Beograd
Ima li neki transparent spreman ako zalizano cigansko govno dođe na utamicu?
 
Top