Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Kukate ko neke babe.. Katalonski cigani su u jos boljem ritmu kada su otkacili premoralnog gada. Kao sto nas Makabi razbija traznicijom, ovi su nas ubili protokom lopte.
Igrali smo na trenutna nadahnjuca pojedinaca. Bolji smo nego prosle godine u ovo doba, ali opet je defanzivni skok problem. Koliko sam ja primjetio, bekovi dobro grade i nas problem je na cetvorci. Sjecam se da je u toku debate plej vs centar neko potencirao poziciju 4. To se veceras vidjelo iz aviona. Sa Zekom smo hendikepirani u odbrani koliko god da kida naprijed.
Kako god. Bravo Partizane. Kada se to jos malo dotegne ima da i tiktokeri i instagramuse pronavijaju.. jbg ne mogu i dusu digitalizovati.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Moze i ovako nekako da se gleda:
2022/23: Makabi u gostima, Asvel u gostima, Barsa kući 0-3 , a na kraju 20-14
2023/24: Makabi u gostima, Asvel u gostima, Barsa kući 1-2 , a na kraju ?-?
za sada bolje nego prosle godine, biće to sve OK...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Stigoh kući, da se malo osvežim i povežem utiske...
Prva i za mene glavna stvar, možda sam lud, ali ova Barselona me apsolutno nije impresionirala, štaviše, prošlogodišnja je daleko jači utisak ostavila. Uz sve naše katastrofe koje su se udružile na ovoj utakmici, oni su nas dobili 9 razlike i to daleko od bilo kakvog rutinitanja kako neki ovde govore. Mi samo da smo pogodili otvorena bacanja, imali bismo apsolutno otvoren meč na jednu loptu, o broju trojki da ne pričam.
Mi smo sa tako lošim procentima spolja opet spakovali gotovo 90 poena, o kakvom se rutinitanju priča i kakav to još plafon Barselona može da digne u odnosu ma ovo, jedino da daju po 120 poena kao NBA, a da prostite, hoće kurac.
Evo sad potpisujem da sigurno neće videti F4 na kraju, ali ajde, možda grešim.
Nama je Panter na -6 promašio dva bacanja gde se vraćamo na 1,5 posed, Kaminski, Jaramaz, Kaminski, Smajli, Avramović, samo je čini mi se Naneli sve pogodio i nisam siguran za Ledeja, oni jedno jedino i to onaj drkadžija.
Gro šuteva su imali preko ruke u poslednjih sekundi napada, ili nakon nekoliko skokova ispod obruča, tu su nas upropastili, a na sve to, opet, samo 9 razlike.
Na sve to, mi bez Ponjitke koji je dušu dao za ovaj fizički basket i nezatvoren roster, dok nisam uopšte siguran da će oni više ikog dovoditi.
Video sam izjavu PJ, i zaista mislim da ova ekipa nije ni sama svesna koliko je dobra.
Dohvatili ste se Kaminskog, a lik je u 1/4 ukrao loptu, imao par skokova, poena i sjajno je svaki put proigravao spoljnu liniju pravovremenim pasovima gde je naša spoljna linija zakazala, samo jedna trojka i to Avramovićeva preko ruke, ne iz čiste pozicije, ali zato upravo Avramović, Panter, Trifunović, Anđušić i Ledej nisu kaznili otvorene šuteve.
Kakav crni plej, gledajte na koliko poseda igramo, a dajemo po 90 poena skoro bez šuta za tri koji nam je ponajjače oružje.
Uz jednog dobrog igrača, možda i Rosa, Ponjitku, Jaramaza zdravijeg, ova ekipa uz Željka može sve.
Neki cigani će nastradati, siguran sam, a možda i obe ciganske ekipe!
Na nivou 200(tačnije 219 sektor) navijanje sasvim dobro, a ako nam je ovo lošije, ne bi bio u koži ostalima kada bude dobro, uz opasku da Jug zaista ne zna da pogodi pesme kao nekad, ali i ovakva atmosfera je pakao.
A da, svaki put kada je iole bilo zajebano za njih, dobili su vetrić u leđa. Niko ne može da me ubedi da ono nije lakat u grudi Ernangomeza gde bi bio peti faul i lopta za nas na -8, a ne -10 i dalje u igri, šamar Avramoviću običan faul i ovo na kraju iako je bilo gotovo, Najk je klizeći uleteo a ka Kostakurta Panteru klizeći kad je u produžetku akcije Naneli popio bananu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Kaminski dok je bio na parket u prvom poluvremenu delio je odlicno loptu u napadu, otvorio par puta ciste suteve, koje najcesto nismo koristili.

Vidi se pomak kod njega u igri, nadam se da ce biti sve bolji.

Meni je najvece razocarenje Ognjen, nema kreaciju, nema sut, nema poludistancu.
On je doveden da donese neki kvalitet plus, a ne da ima ulogu Trifunovica ( decko je u odbrani bar dobar ).
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mi smo 60%, Barselona na 90% u ovom trenutku.
Niko nije na 90% u ovom trenutku. Nismo fit ali nisu ni oni. Ovo je najlošiji favorit za F4 i ovo se moralo dobiti.
Primili smo 92 koša KUĆI - Početak i kraj priče. :ziveli Dobro je što možemo igrati ravnopravno sa ovakvom ekipom čak i kada smo očajni a ima potencijala da budemo dobri. Oni su dobri i biće još bolji takođe. Neće osvojiti EL to je sigurno.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ekipo,

vratio iz Arene i najjači utisak mi je da se Barsa tako nudila, ja ne pamtim da su oni gore odigrali. A opet, sa druge strane mi je delovalo kao da je Željko držao neku kočnicu, nekako kao da nismo uspeli da nadjemo pravu petorku.

Negativne stvari sa utakmice:
Zbunjujuća himna izvođenja violinom i dok su ljudi pokapirali da je to "Da volim crno bele" prošla je himna da to nije grmelo kako treba.
Deluje da fali "krvi" u našoj igri. Danas su Aleksa, Koprivica i Naneli pokazali neku "vatru", ostali mlako. Ne kritikujem, prva je utakmica, samo kazem šta sam video. SIguran sam da ce da grizu jače, to prvenstveno očekujem da dodje kod Doziera. Kaminsky enigma. Mnogo sam očekivao.
Navijanje nije bilo na očekivanom nivou. Ne znam razlog. Hype je bio preveliki pre tekme.

Pozitivne stvari sa utakmice:
Balša Koprivica. Ovako treba da igra. Ništa ne bih ni dodao ni oduzeo. Ako neko ima informaciju samo, zašto ga Željko dugo nije vraćao u igru? Da li je nespreman da iznese veću minutažu (nešto kao Smajli prošle godine) ili je nešto drugo u pitanju?
Prepuna Arena, pa kako god bilo navijanje. Bitno je da nas bude uvek na maksimali :)
U nekim situacijama bih ovo stvario pod negativno, ali mi se dopada što imamo igrače koji mogu da uzmu loptu, prevedu i odu do koša i daju koš. To su na ovoj utakmici uspešno radili Aleksa, Naneli i Dozier.

Zaključak da uz doselekciju, mi možemo da se pobijemo sa svakim u ovoj ligi koja je jača nego ikada.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.696
Локација
Šta je sa navijačima i njihovom uzvikivanju kod onog sudijskog gledanja snimka udarca Ernangomeza laktom u grlo Jaramaza? Umesto da se Instafront dere, zviždi i urla na sudije praveći pritisak, gore na video binu ide iznova i iznova snimak tog momenta udarca laktom, na svako padanje Jaramaza ide "oo eeeeeee" ko da sprdaju Ognjena. Smejurija šta se nakotilo na tribinama. Čitam ovde od vas izlaze 3 minuta pred kraj, posle utakmice sramotan broj navijača ostane da pozdravi igrače. Nekad ostane cela hala nebitno da li je pobeda ili poraz od 30 razlike. Zadnja četvrtina pokušavamo da ih stignemo, dolazimo na -6, umesto da cela hala zviždi u odbrani i u napadu daje energiju igračima gurajući ih da naprave taj iskorak i dođu na -4 (nevezano što nismo zaslužili lošom igrom, ali to je druga priča), pevaju se pesmice onako lagano. I onda se ovde žalimo na sudijski kriterijum, pa sa takvim navijanjem dobro smo još i prošli.

Neko piše šta će nam centar, imamo Kaminskog, Koprivicu i Smailagića da ih odmeni. Kaminski skočan kao i Anđuša, Koprivica mobilnija verzija Slavka Vraneša što se tiče lateralnih kretnji i vertikalnog skoka. Smajli jeste dobar fizikalac ali nije centar. Ne znam šta vam nije jasno treba nam jednostavno atletski potentan igrač u reketu na centru. Šta se pod time podrazumeva? Najprostije moguće - igrač Lesorovih karakteristika. Skočan, snažan, šut sa perimetra nije potreban uopšte, ako ima iole dobre lateralne kretnje to je bonus. Igrača poput Lesora što se toga tiče verovatno je maltene nemoguće pronaći, jer ga je Željko doveo u stanje da može da preuzima pleja. Doduše, očigledno se čeka "last cut" u NBA-u, možda i iznenadimo sa pojačanjem.

Kaminski je tip centra koji će ubrzati protok lopte, brže prepoznati situacije na terenu i proslediti pas, raširiti odbranu šutem. Potreban je period adaptacije i dovođenjem tog centra će se i njemu olakšati posao u defanzivi. Verujem da mnogi nisu impresionirani njime na prvi pogled, ali će se izdefinisati njegova uloga i doći do izražaja njegov kvalitet, kao i Doužerov. Za mene je jedina nepoznanica za sada Ponitka, pošto mi ovo miriše na preuranjeni rastanak sa njim, osim ako je stvarno istina da nema sreće i da ga muče sitne povrede.

Utakmicu sam gledao sa dozom ravnodušnosti jer mi je bilo jasno da je maltene nemoguće da dobijemo ciganšture iz Katalonije, i to ne zbog loše odbrane i očajnog građenja reketa, nego i zbog slično loše egzekucije u napadu. Priželjkujem vrlo brzo pojačanje i to ne bek šuter zvezda koga svi žele nego ono što nam stvarno treba - čovek sa federima u listovima i širokim ramenima.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Prvo ovo uopste nije toliko lose. Pa sa sve ovakvim skokokom da smo sutali bacanja ko sto uglavnom radimo, mi bi dobili ovu utakmicu. Kao i Makabi, i ovo je preslikana utakmica od prosle godine. Oni vode celo vreme, mi smo celo vreme tu, ali tacno se vidi da ne mozemo okrenuti. Ne mracite mnogo, jer ovo ce ici na bolje..

Dalje, j... vas centar vise. Ja bih odsad delio banove ko otpocne tu temu.

Svi vide sta su najveci problemi, al jel vi mislite da ce jedan igrac, pa ko god da je, resiti problem defanzivnog skoka? Da ce neko pokriti sve to? Pa jel se vi secate da smo iste Probleme imali i prosle godine, iako smo po statistici imali najboljeg centra Evrope i najboljeg skakaca?

A sto je najjace od svega, ja sam siguran da se klasicni centar ( kog pominje vecina vas sto mracite nakon svakog poraza) i ne trazi :).
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Fenseri pored mene na nivou 200 samo piče "sve u 16", n nepunih 5 min do kraja...ja više visokih potpetica u elegantnim suknjicama sa jedne i fancy odela sa svilenom maramicom na pola što viri iz dzepa a pantalonice dva broja manje ne videh poodavno ko večeras...ako mi je za utehu iznapušavah sočno jednu takvu kolonu kad je napuštala u halu.
Pa mamu vam jebem pozersku i vama i onom konjušaru pošumljenom što odra kožu s ledja iskrenim navijačima a nakoti govna koja dve pesme pošteno ne zna ili im je ispod časti da oderu glasić za Partizan...mrš u pozorište ili modnu reviju, marš što dalje od arene i Partizana.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nažalost to je ono što sam pričao o promeni u Areni kada su "navijači" i navijači u pitanju.
Ako smem da primetim nije to više ona skroz Grobarska priča jer imamo ozbiljan broj fensera, instagram generacije koja je tu zbog slikanja, a ne navijanja.

Nisam primetio da je bilo ko oko mene izašao ranije. Govorim o nivou 400.

Što se same tekme tiče, meni deluje da smo mi na 25:25 ispustili tekmu. Od tada 4-10 poena razlike putabarsa je održavala konstantno. Nisu me uopšte oduševili i što reče @Čik meni su oni bili DALEKO jači prošle godine nego sada.

Mi smo trenutno u šuterskoj krizi, a ne igračkoj (moje mišljenje) i kada to dođe na svoje biće to kako treba.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Spanski cigani su u ovom trenutku jednostavno bolji od nas, i nema se za cim previse zaliti. Isto ovako su pobijedili i Olimpijakos. Imaju tako dobro kruzenje lopte i organizaciju napada da su u stanju svima za minut napraviti 9 razlike. I onda se istrosis dok se vratis, jer igraju dobru odbranu, i taman pridjes, izjednacis, mozda i povedes, i opet ti padne snaga i koncentracija, i oni opet naprave devet razlike za minutu. Tako je bilo cijelo prvo poluvrijeme, a u drugom nismo uspjeli ozbiljno da priprijetimo.

Nista za to, ne treba praviti dramu od poraza, nece bas mnogo timova uspjeti pobjediti ove cigane. Mislim da daleko bolju sansu, makar u ovom trenutku, imamo i protiv Olimpijakosa u gostima. Samo da konacno krene taj sut za tri, da ne zaostanemo opet 10 razlike za poluvrijeme zato sto pogodimo samo jednu jebenu tricu.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Dobili izgubili posle svake tekme meni glava puca, i to najviše zbog gluposti koje pravimo tokom meca. Glavna stvar kod skoka je gradjene, veceras nekoliko situacija hernangomez u napadu gradi smajlija tako da je blizu nasem kosu od njega, posle mu skida lopte sa glave. Satoranski 10 skokova... Nek im neko pusti malo da gledaju Milojevica kako je on to radio, kako se gradio i pozicionirao. Jedan Suput bi nam veceras odradio posao. Kaminski se popravlja, al nekako mi se cini da covek jos ne shvata gdje je dosao i sta se od njega ocekuje, da nije ovo nba ok izgubili smo nema veze sjutra novi mec. Rekli su mu da iskoci na pleja, al niko da mu objasni da ne iskace onoliko da moze da stigne da se vrati. Za centra vrhunski trojkas, na pripremama je to super koristio, kako poce el jednu trojku nije sutnuo. PJ odlican, kakve covek ima poteze vidi se da je klasa, samo ga treba pustiti da igra, jos vise bih mu dao da forsira. Ali prica kako nam je prosle god bio skraćen roster i ove godine da se produži, ono jos gore, 4 5 igraca sa nikakvim doprinosom, moze andjusic da da ciboni 50 poena, na zagrevanju da sutira 30 30 trojke, kad je pritisak i bitan mec nece ni dobaciti i to je tako. Sto se atmosfere tice 0, jurimo neke rekorde, instagram cuda, a navijanje ocaj, vise nam nikakva prednost nije domaci teren, pritisak 0, totalno nerealna ocekivanja, na primer u duletovoj eri pravili smo cuda, svi su znali da u pioniru mozemo da dobijemo svakog al nije poraz shvatan tragično, neko je u posle poraza od neke objektivno losije ekipe cijela hala ostajala po pola sata i pevala dok se igraci ne vrate na bis. To je bila podrška a ne sad minut posle kraja hala prazna
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Istina za navijače je negde između..

Karte jesu preskupe.
Klub isto tako treba da privuče i ove koji mogu da daju po 60, 70 i 80 hiljada za sezonsku, ili po 5-10 za pojedinačne utakmice. To puni kasu, ja to poštujem, ako je već cilj da imamo veliki budžet. Može da nam se sviđa i ne sviđa ali sve to ima smisla, rekao sam da čak ni cene nisu toliki problem koliko je problem kako su se uzimale, kome su davane i kako je sve to bilo (ne)pripremljeno i (ne)organizovano
Isto tako, treba edukovati te ljude da nisu došli u halu za poziranje već za navijanje a ne za slikanje. U mom sektoru se navijalo okej, ne znam za ostale.

Ali dosta o navijačima.. nisu oni izgubili utakmicu nego veću odgovornost za to imaju igrači i stručni štab.. ima i druga ekipa koja igra.. a ona je odigrala baš dobro
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
ajde da se ne bavimo uporedjivanjem ovako rano ...jer kao sto nismo znali tada sta ce biti tako ne znamo ni sada...ali ipak kada upored igrace i njihovu perspektivu mozes da vidis da je onaj prosli tim imao mnogo vecu nego ovaj...ajde da uzmemo samo tu centarsku poziciju...lesor i ako je bio los znas da je fizicki zver i da ce uvek ici na kucanje i da mu odbrana ne moze nista...kaminski totalno drugaciji tip gde ona lesorova kucanja od prosle sezone su za njega nedostizna i cisto sumnjam da do kraja sezone moze to da nauci...prosle sezone si imao exuma,madara,avramovica koji su mogli da probiju prvu liniju,a sada imas samo avramovica...prosle godine si imao jakog lesora i da zagradi,skoci,zakuca...sada imamo povremeno od smajlija i koprivice...sto je jako tanko...trebalo se nastaviti sa nekim slicnim profilom igraca....i samo napraviti upgrade...ali izgleda da je ove godine dosta toga bilo protiv nas...patrijarhov drugar i izdajica madar su nam poremetili ceo tim za ovu godinu i to se def oseca u ovim jacim utakmicama...malo me brine zeljkova izjava da na trzistu nema igrac koji moze da nam pomogne
počne čovjek post sa ‘ajde da se na bavimo upoređivanjem’, pa onda on poslije uporedjuje u 10 pasusa.
vi pričata ovo za navijanje, a meni preko tv-a cak i dobro zvucalo. Izgleda smo svi u kafani bili bas pjani i naloženi. Tek je ovo početak. Raduje me što, i ovakvi, smo uspjeli da držimo kakav-takav korak za njima.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Defetizam, konstantno ponavljanje jednog te istog, na granici vrednjanja igrača
Најбољи коментар који сам синоћ негде прочитао је "Прошле сезоне смо имали 3 неупотребљива играча. Сада смо се појачали и имамо их 5".
Колико год некоме ишло на живце, имамо апсолутно право да кукамо и прозивамо клуб за скандалозно одрађен прелазни рок. Ростер треба и мора да прати цене улазница, и колико год неко покушавао да безобзирно убеди било кога како плаћаш карту да гледаш клуб, без обзира на састав који има, та прича не пије воду и та фраза је апсолутно нетачна. Знате ли у којој држави живите, за какве плате радите? Моја сезонска је безмало 90% скупља у односу на прошлу сезону. Навукли су људе причама о нападу на ф4, па нормално је да су људи очекивали појачања и квалитетнији тим. А ко је доведен? Ко је од ових играча појачање? Кога они зајебавају? Јарамаз, Анђушић, Трифуновић, Копривица, Вукчевић, никад неће бити калибар за ЕЛ. Никад. Шта нама значи што Балша напредује? Нека напредује као резервни центар, не може бити први. Пилићарски одрађен орелазни рок. Чекаш Миротића цело лето и онда ти он поремети чизаву концепцију?! Па који клуб то дозволи, где су план Б, план Ц? Исто и са Мадаром. Недопустиво.
Уосталом, немам ја никакав проблем са прелазним роком. Али итекако имам када исти упоредим са најавама председника клуба и ценом карте, коју сам морао да купим на 156 рата, јер не могу да је приуштим другачије. Ми имамо још скраћенији ростер од прошлосезонског, који је био веома кратак и који нас је коштао једног корака мање у ЕЛ (иако ће сви рећи - Не, коштао нас је Пантеров сукоб са Љуљом).
И да закључим, постоје 2 пута, тј. епилога: или ће Жељко са постојећим кадром успети да направи оно што се мени барем чини немогућим и тиме показати по ко зна који пут колико је велики, а ако се поменуто деси би то било равно мађионичарском трику, или ће пак Остоја прећи игрицу и показати колико нас је све намагарчио. Видео је и генерал шта фали, па ваљда њему верујемо. Али о томе је требало на време да се мисли, а не сада када сви имају комплетиран играчки кадар, сви осим нас.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Најбољи коментар који сам синоћ негде прочитао је "Прошле сезоне смо имали 3 неупотребљива играча. Сада смо се појачали и имамо их 5".
Колико год некоме ишло на живце, имамо апсолутно право да кукамо и прозивамо клуб за скандалозно одрађен прелазни рок. Ростер треба и мора да прати цене улазница, и колико год неко покушавао да безобзирно убеди било кога како плаћаш карту да гледаш клуб, без обзира на састав који има, та прича не пије воду и та фраза је апсолутно нетачна. Знате ли у којој држави живите, за какве плате радите? Моја сезонска је безмало 90% скупља у односу на прошлу сезону. Навукли су људе причама о нападу на ф4, па нормално је да су људи очекивали појачања и квалитетнији тим. А ко је доведен? Ко је од ових играча појачање? Кога они зајебавају? Јарамаз, Анђушић, Трифуновић, Копривица, Вукчевић, никад неће бити калибар за ЕЛ. Никад. Шта нама значи што Балша напредује? Нека напредује као резервни центар, не може бити први. Пилићарски одрађен орелазни рок. Чекаш Миротића цело лето и онда ти он поремети чизаву концепцију?! Па који клуб то дозволи, где су план Б, план Ц? Исто и са Мадаром. Недопустиво.
Уосталом, немам ја никакав проблем са прелазним роком. Али итекако имам када исти упоредим са најавама председника клуба и ценом карте, коју сам морао да купим на 156 рата, јер не могу да је приуштим другачије. Ми имамо још скраћенији ростер од прошлосезонског, који је био веома кратак и који нас је коштао једног корака мање у ЕЛ (иако ће сви рећи - Не, коштао нас је Пантеров сукоб са Љуљом).
И да закључим, постоје 2 пута, тј. епилога: или ће Жељко са постојећим кадром успети да направи оно што се мени барем чини немогућим и тиме показати по ко зна који пут колико је велики, а ако се поменуто деси би то било равно мађионичарском трику, или ће пак Остоја прећи игрицу и показати колико нас је све намагарчио. Видео је и генерал шта фали, па ваљда њему верујемо. Али о томе је требало на време да се мисли, а не сада када сви имају комплетиран играчки кадар, сви осим нас.
Pa eno Zeljko je sinoc rekao da ni on ni strucni stab ni Savic ne vide trenutno igraca koga mogu da dovedu a da pravi razliku,pa ti zbog toga,i loseg prelaznog roka kako kazes,a zbog prava koje isto kazes da imas kupovinom sezonske,idi na sledecu utakmicu i najebi se majke i Zocu i Zoranu i svima u hali,ali biraj Aba utakmicu jer je manje ljudi i lakse ce dopreti do njih tvoje misljenje,ako smes

Ne znam sto svi tebi slicnog misljenja kukate i pljujete po svemu na netu?Jel ste kupili sezonske? Jel imate prava?Iskoristi svoje pravo i iznesi svoje misljenje da te svi cuju,to sto ovde davis svaki dan sa katrastrofalnim rokovima i kako smo nikakav tim je gubljenje vremena,pogresna adresa

Drugo imate problem ako verujete Ostoji i njegovim izjavama nabudzenim oko f4.Ja ne verujem ako mi kaze dobar dan obican clan konj neki sns a ne ovom

Gde ste vi bili i za koga ste navijali kad smo sa Duletom imali 2 pobede u prvom krugu,ili 4,pa isli na f4 sa onom ekipom.Sta nije vam rekao Danilovic da cemo na f4 pa se niste lozili,treba neko da vam kaze da bi se lozili pa se razocarali? Ili nije bilo para pa su manja ocekivanja? Sad kao najveci budzet u istoriji kluba pa osvajamo EL?Pa jel gledas druge timove,koliki su im budzeti,koga su sve doveli,imali od ranije?U kom sportu je budzet garantovao rezultat?Ili dovodjenje dobrog igraca?

Sad si ti u pravu a Zeljko ne zna nista sto je sastavio ovakav tim,i ostale placipicke sto kukaju za pojacanjima,oce al u kurcu
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Најбољи коментар који сам синоћ негде прочитао је "Прошле сезоне смо имали 3 неупотребљива играча. Сада смо се појачали и имамо их 5".
Колико год некоме ишло на живце, имамо апсолутно право да кукамо и прозивамо клуб за скандалозно одрађен прелазни рок. Ростер треба и мора да прати цене улазница, и колико год неко покушавао да безобзирно убеди било кога како плаћаш карту да гледаш клуб, без обзира на састав који има, та прича не пије воду и та фраза је апсолутно нетачна. Знате ли у којој држави живите, за какве плате радите? Моја сезонска је безмало 90% скупља у односу на прошлу сезону. Навукли су људе причама о нападу на ф4, па нормално је да су људи очекивали појачања и квалитетнији тим. А ко је доведен? Ко је од ових играча појачање? Кога они зајебавају? Јарамаз, Анђушић, Трифуновић, Копривица, Вукчевић, никад неће бити калибар за ЕЛ. Никад. Шта нама значи што Балша напредује? Нека напредује као резервни центар, не може бити први. Пилићарски одрађен орелазни рок. Чекаш Миротића цело лето и онда ти он поремети чизаву концепцију?! Па који клуб то дозволи, где су план Б, план Ц? Исто и са Мадаром. Недопустиво.
Уосталом, немам ја никакав проблем са прелазним роком. Али итекако имам када исти упоредим са најавама председника клуба и ценом карте, коју сам морао да купим на 156 рата, јер не могу да је приуштим другачије. Ми имамо још скраћенији ростер од прошлосезонског, који је био веома кратак и који нас је коштао једног корака мање у ЕЛ (иако ће сви рећи - Не, коштао нас је Пантеров сукоб са Љуљом).
И да закључим, постоје 2 пута, тј. епилога: или ће Жељко са постојећим кадром успети да направи оно што се мени барем чини немогућим и тиме показати по ко зна који пут колико је велики, а ако се поменуто деси би то било равно мађионичарском трику, или ће пак Остоја прећи игрицу и показати колико нас је све намагарчио. Видео је и генерал шта фали, па ваљда њему верујемо. Али о томе је требало на време да се мисли, а не сада када сви имају комплетиран играчки кадар, сви осим нас.
Hoces da prodas sezonsku posto si prevaren ? Kad covek 10 puta napise istu stvar kontam da je naporan. Ali kad 20 puta napise istu stvar onda ocigledno ima misiju .
 
Top