Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Gledam sad snimak na SK, ono govedo kaže na ono izuvanje Pantera "dobra odbrana Olimpijakosa". Imao je još bisera poput "sreća za Partizan što je Larencakis zamalo promašio šut sa svoje polovine". Stvarno mi je pun kurac više tog mentola.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.772
Локација
Панчево
Gledam sad snimak na SK, ono govedo kaže na ono izuvanje Pantera "dobra odbrana Olimpijakosa". Imao je još bisera poput "sreća za Partizan što je Larencakis zamalo promašio šut sa svoje polovine". Stvarno mi je pun kurac više tog mentola.
Kažu navija za nas...da je na forumu, bio bi sumnjiv, u najmanju ruku.
 

pbg_only

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
20
Reaction score
76
Локација
Srbija
Mislim da mi ne bi bili navijaci Partizana da nije sve ovako “tesko”(zato je na kraju sladje). Mi se razlikujemo po tome sto volimo i bodrima nas tim i kada gubi.
Ljudi, dajte malo realnosti…ovo veceras su sudije dobile.
ciganski olimpijakos kod njih kuci, pa nije to bas tako lako a pritom smo bili bas blizu i to sa 4 iskljucena igraca.
Ne bih sad ovo pisao ovde da ne verujem ovom timu i najboljem treneru.
Zato jedva cekam April/Maj.

I ovo vredjanje komentatora Marka Vlahovica stvarno nije potrebno, lik je Grobarcina i tu nema dileme.
Pa nismo mi cigani da ga jedan dan obozavamo a drugi ga pljujemo.

NAPRED PARTIZAN!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Sad hladne glave.
Ko nije očekivao ovakvu utakmicu taj ne navija ta Partizan. Bol, patnja, kidanje živaca i ponekad neopisiva sreca to je naše praćenje KKP.
Definitvno smo slabiji nego prošle godine i definitivno će biti doselekcije. Nije Željko lud, leći će sve na mesto.
E sad trenutno situaciju vadi samo Ponitka u slučaju da postane Medzik za sirotinju. Nisam ga toliko pratio pa ne znam da li je to u stanju. Porediti Jama i Jaramaza nije čak ni smesno nego žalosno. Nisam očekivao ovoliko nazadovanje kod njega. O tome da pomisli da ikada igra pleja necu ni da pričam.
Jaramaz (oba pravca ), Trifa (napad),Andjusic(odbrana) nivo FIBA CL.
Svi portali pljuju Pantera i označili ga kao tragičara . Dobro je, još nisu zaboravili silovanje od pre par meseci. Jebace ih mnogo kad najviše bude trebalo.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Željko igra egal sa pirejskim ciganima u atini sa Jaramazom, Andjušićem, Kaminskim i Dozerom. Jare pod hitno da se pošalje negde, Savo nek se spremi, Andjušić je greška kao što su bili Zagor i danguba, gubljenje vremena. Kaminski, nemam komentara, Dozer, pa ne sećam se da sam nekoga više psovao nego njega za ona dva faula. Nije više za mene gledanje Partizana uživo, ja lično nemam više strpljenja i sve ovo doživljavam toliko lično i tragično da se plašim za svoje zdravlje. Kako li je Željku, pojma nemam, ja bi neke igrače zadavio, jesu sudije goveda ali koliko gluposti sa naše strane. Tri puta Zak vadi loptu iz auta i tri puta mu se niko ne otvara. Pa Kad vidiš da se čovek baca za izgubljenu loptu, otvori mu se, Koprivica čeka da mu je ovaj baci u ruke. Bravo za Smajlija, fantastična utakmica, za nas se sve završilo kad je on izašao. Zak, Panter i Naneli će svoje da odrade, treba još neko, za nedelju dana nam dolaze cigani i moraju da se ruiniraju. Ja verujem u proces ali ga ne mogu preživeti. Toliko od mene, ako ikoga zanimaju ove moje balezgarije.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Definitivno rastemo.
Zbog ovog sudijskog masakriranja, a bilo je 4-5 odluka koje su direktno odlucile pobjednika, Smajlijeva partija je pala u drugi plan.
Ja vjerujem u ove momke. Prosla sezona mi daje to za pravo. Koliko ljudi je kritikovalo Dantea i Lesora prosle godine na pocetku?
Tesko jeste kad ovako izgubis.Ali realno, ako ti u Pireju uz ovakvo sudjenje govnara budes egal cak i bolji, onda to nesto govori.
Idemo momci!!!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
510
Reaction score
3.222
Локација
Nis
Mnogo mi tesko padaju ovi ovakvi tragicni porazi

Onaj Milutinov ko da igra protiv najveceg neprijatelja,da crkne da mu daju aut.Cuti bar i igraj budi gospodin

Nekoliko ozbiljno pokradenih lopti od strane sudija,neverovatno da se ovako nesto i dalje desava u EL.Na svu tu kradju i sami smo pomogli raznim glupim potezima,neverovatnim izgubljenim loptama i sutevima nerezonskim.Panter 5-6 napada uneredio totalno

Kaminski dobar u prvom poluvremenu ali dalje neozbiljno.Mora da se radi na defanzivnim skokovima jer na momente ono je smesno delovalo.

Steta velika za drugo poluvreme sto nismo dobili.Odigrali smo odlicno.Kad onako odigramo i ne dobijemo e to mi je najgore,nemam mira posle danima

Smajli im decu pravio,Naneli tata,jedino on mogao onaj sut da pogodi,Panter ga sinoc ne bi ubacio do sutra

Lici da ce ovo biti sve bolje i bolje

Milutinovu bitno da omaz pripreme kad dolaze kod nas ovi,i daju mu dres

Jos nas on nije zapisao kao ker,do sinoc

Nikad se taj ovde nece vratiti nit je ikad hteo,jebem li ga usta zvalava za ono od sinoc
 
Последња измена од уредника:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Ovo da smo vodili i 25 razlike ne bi dobili. Posle ovakve pljacke drugo nema sta komentarisati da li je moglo ovako da li je moglo onako...2x nasim centrima (Kaminski,Smajli) sviraju dva faula koja to nisu na skoku. Kaminskom cetvrta i za malu signalizaciju mu daju tehnicku i Smajliju peta gde je bio faul nad njim. Govna ciganska sve vreme vrse pritisak na sudije a Kaminski dobija tehnicku. Onaj papanikolau kao dobric i nedovic picketine isfolirane,ona bacakanja i mlataranja larenzakisa...eto vam pobeda mamu vam jebem folirantsku, ne treba nam takva,eto vam.
Rekao sam da nije bitno ni da izgubimo ali je bitno za sampouzdanje kako cemo odigrati. Mislim da je ovo to....videcemo vec brzo.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
pošto to naši igrači nikada ne rade, Zek to nije radio protiv Žalgirisa, Kevin protiv Virtusa itd.. iskulirajte malo

Uz duzno postovanje, ali ne mozes porediti igraca iz SAD u bilo kom klubu u Evropi, i domaceg igraca koji je ponikao u tom klubu. Zamisli da se npr. Brazdeikis tako ponasa protiv Zalgirisa ove sezone...

Kako to da niko nema zamerku (ili malo ko), na Goss-a, Veselog, i mnoge druge nase bivse igrace koji su protiv nas igrali dobro? Da li bi neko imao zamerku na Lucica npr da pokida protiv nas? Ne bi... A zasto?
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Polako ljudi, vidi se da iz utakmice u utakmicu igramo sve bolje. Nije realno bilo ocekivati da na pocetku sezone pobedjujemo Barselonu kuci i Olimpijakos sa strane. Q moje misljenje je da se ni na jednoj od te dve utakmice nismo obrukali. Realno izgledali smo dosta dobro juce ali se ne moze igrati sa protivnikom koji te bije celu cetvrtu cetvrtinu i pola produzetka i pritom ne izadje iz bonusa. Imam osecaj da onaj majmun Walkup ne bi dobio petu licnu da je igrao jos tri utakmice a realno je u svakom nasem napadu pravio bar po jedan faul. Podrška za Željka i momke sa željom da naredne nedelje iskale bes na kurvi.
NAPRED PARTIZAN!!!
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Za završnicu takmičenja ćemo morati da dobijemo i na par teških gostovanja. Šteta da su nas kerovi onako pokrali, jer je ovo gostovanje moglo biti jedno od dobijenih. Sve će to na svoje doći, siguran sam.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Oruzana pljacka, toliko samo, ali svi vec to znamo i vidimo. Meni nije jasna jedna stvar, kada ove sudije pred Bodirogom ovoiko "grese", kradu, i protiv jednog Zeljka, pa sta ce tek da nam rade ako u egal udjemo sa Realom i smrdljivom Barsom tamo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Odmah po završetku utakmice bio sam u fazonu, dobro izgubili smo, ali smo odigrale egal i produžetke u Pireju, protiv kluba koji ima dva odlična visoka centra, a mi ni jednog.

Posle odgledanih snimaka mišljenja sam da smo brutalno pokradeni i da ovo ne bi dobili i da smo minut pred kraj vodili 10 razlike jer su sudije odlučile da ne dobijemo.

Meni je sada najvažnije da je ekipa počela da igra, neko brže ulazi u sistem, neko sporije, ali sve ide uzlaznom putanjom. Nakon derbija imamo seriju od pet utakmica koje se mogu dobiti (Baskonija, Fener, Bajern, Alba, Efes) i ako to uspemo imaćemo 7-3, eventualno 6-4.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Glavu gore mora da bude bolje u cetvrtak nas ceka teska utakmica koja moze i mora da nam izleci sve rane do sada i sa SC i sa grckim ciganima mora da nam se ovo vrati. Steta sta nam je glavni nositeli igre stari kostur ekipe novi igraci zasada jos ne pokazuju igru za koje su angazovani. Bravar nam je na pocetku reko da je cilj napad na final four u Berlinu u inat svima Berlin sledece godine mora pasti.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Jel se u Evroligi nekad neko oficijelno zalio na sudije? Sa sve snimcima kao dokazima. Mislim nemamo nista od toga, ali ono je stvarno bila pljacka i to u najvaznijim momentima
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Svi portali pljuju Pantera i označili ga kao tragičara . Dobro je, još nisu zaboravili silovanje od pre par meseci. Jebace ih mnogo kad najviše bude trebalo.
Tako je! Kao da su i ovde neki zaboravili. 5. odlucujuca utakmica finala protiv cigana - 32 poena. Najbitnija utakmica. Gazi govna!
Sinoc, kapiten isto dobar, uzimao njegove suteve, vecina ulazila, dobar %. Kaminski +6 na parketu, naucice i njega Zele da smanji glupe faulove. Treba sto pre zaboraviti ovu tekmu, sledeca mora da se dobije!
 
Top