Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
BRAVOOOOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čestitke momcima i Željku na veličanstvenom preokretu i borbi !!!!!!!
Neprocenjivo kako ova dva ciganska pseta od komentatora cvile kao dva zgažena kera, crknite govna ciganska!!!!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Da podsetim na obecano.

Za sektasenje i lov na vestice (cigane) ide 7 dana ban.

Za pljuvanje i teranje Zeljka i/ili igraca, sve ostale vrste ciganisanja - mnogo duze.
Драги колега што би пљували било кога :D


Јебиииии пичкееее циганске!!!
Умри Човићу умри Вучићу.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Mi igramo sa jednim centrom sunce ti jebem.

Nećeš da sviraš Aleksi očigledan faul u napadu kada ga Jago odgurnuo, jebaće te na kraju zbog toga.

Drago mi je zbog P. J. Composure i onu trojku iz ugla.

Teo clutcher 3/6 slobodna na kraju i trojka cigla pored obruča, Aleksa ga provocira sve vreme na kraju, sisica. :D
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Svim debilima, mogu da kazem ciganima bez pardona, koji su izasli iz hale na -10 i propustili ovo veceras, zelim u zivotu da propuste rodjenje deteta svog eto, ne znam lepsi osecaj od toga...
aaaaaaaaaaaaaaaa
jos smo ziviiii!
 
Top