Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.270
Reaction score
7.003
Moze li se napisati da bivsi igrac Partizana, a sadasnji igrac spanskih picki moze da mi popusi kurac zbog ciganskog radovanja u pojedinim momentima vecerasnje utakmice? Ova baskonia mi je odvratnija ekipa od svih spanskih timova zajedno. Treba im jebati majke svima kad dodju u Beograd, posebno onom coravom klosaru cupavom i ciganinu koji je svojevremeno nosio nas sveti dres.
Momci nasi su se borili, splet okolnosti, rak rana u vidi skoka i neke glupe greske su nas kostale pobjede.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Дај људи правите фаул и узмите задњи напад. Читаву утакмицу имамо проблема са скоком и буквално нам се цртала оваква ситуација као и против Меге.
Баш штета што смо ово испустили.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.394
Локација
Nickname
Ja mislim da iz moralnih razloga ne treba da dovodimo Kabokla, bolje da naučimo Jaramaza i Trifunovića da postanu bolji skakači.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Ih brate, opet smo uspeli da nekako ekipi koja je u kurcu dignemo samopouzdanje i to kroz ceo meč.
Aleksa nije smeo da sutne ono na plus jedan trojku.
Ko je odvratniji Kostelo ili Litvanac ne znam, bljucika.
Litvanac njihov da umre...ja bih onako prošao, pogledao i rekao:"Interesantno."
Ne znam bojim se da nam ne zafali ova pobeda kasnije u sezoni...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
ako ima nesto pozitivno iz ove utakmice to je tristan vukcevic i pokazatelj da bi zeljko trebao malo vise da veruje njemu i koprivici u evroiligi...bar na rizik da proba par minuta pa ako ne ide odustani.
na tasku glupost smo izgubili utakmicu ....ne zadovoljavam se time da smo sem makabija skoro svaku imali dobijenu i jednostavno morako bolje....fali panter mnogo a ponitku ni ne racunam kao da je tu
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Штета, велика штета. Јбг, неке лекције морају да се науче, поново. Биће боље.

Напред Партизан!
 
Top