Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Ja tek sad dolazim sebi, jer sinoc dok sam sa bratom izlacio iz Arene komentarisali smo samo neke delove utakmice i obojica se zapitali, kako smo mi ovo dobili uopste?! Sinoc totalni rolerkoster emocija, u sebi pljuvanje nase igre, a u glas jako dranje grla i navijanje iz sve snage da se stignu Turci ! Tacno cemo psihicki da prsnemo ovu sezonu, ako smo vec proslu nekako pregrmeli. Napred Partizan !
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
99
Reaction score
1.369
Локација
Kosovska Gracanica
BRAVO BRE!!! Sada, (za nijansu) hladnije glave da pokusamo da shvatimo na koju foru smo mi sinoc ovo dobili! Sto vise vracam film, sve mi je manje jasnije!
Ljudi, mi smo dobili mec u kojem:
- Zek Ledej ima poenterski ucinak od svega 2 (dva) poena!
- bez Kevina Pantera
- Bez Kabokla
-Sa Ponitkom koji izasao iz povrede i imao 2 treninga pred tekmu!
- Sutom za 2 od svega 52%!!! (Inace smo najbolji u El po ovom parametru).
Meni ovde nista nije jasno! ::)

Itudis je ljudi smekercina. Naravno da nas kao navijace Partizana nervira, ali bi svaki navijac pozeleo takvog trenera koji skace i zdusno brani svoj tim! On na kraju uvek cestita protivniku, vidi se da tu nema zle krvi, plus je kum sa Zeljkom. Pisao sam jednom da ja u nekom idealnom scenariju kroz koju godinu (nakon Zeljkove desete) vidim Zeljka za prvog coveka KkP-a, a Itudisa za trenera. Vidite kako uvek indirektno isprska na pressu nesto sto ima veze sa cigancicom. (Je l' vama tajna sta je sa Bjelicom?). Plus zna srpski, zna sta je Partizan, Zeljkov ucenik itd....

Jos jedna stvar. Cesto puta u toku prenosa, u afektu krenem da opsujem Marka Vlahovica (komentatora) kad uzme nesto da izbaksuzira i kad se nalozi pre vremena, ali decko vec par puta direktno prska po ciganima, sto u ovom stanju svesti u drzavi, svaki covek koji ima petlju da to uradi, zasluzuje da bude upamcen. Sinoc je par puta naglasio u prenosu kako je trenutno postavka sa domacim igracima na parketu (kao da je znao da je napravio odlican slagort za Zeljkovu ejakulaciju kasnije na pressu).
Ajmo mi!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
A jesu sudije malo gresile... ili propustile da dosudjuju ispravno par stvari kad smo bili bas u rupi.

Duvajte ga smrdski novinari, i za srpske poene, i za velike probleme sa rosterom Baskonije, i za oslabljeni Olimpijakos pred Partizan i za Sanlija i Pjera, kad je Panter sinoc opet bio na 20+.

I da, pusi kurac Jam Madar.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
U Odnosu na prošlu sezonu, Tristan je anfažovaniji u odbrani, inače ne bi ni igrao. Željko mu je sinoć poručio da može igrati odbranu jednako kao i napad. Od njega se mnogo očekuje.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Rekao sam pre utakmice da ih moramo dobiti, ako nista drugo zato sto ih kuci nikad ne dobijamo i u teoriji se moralo desiti. Plus sto je sad bila prilika jer su oslabljeni.
Priznajem da sredinom trece cetvrtine nisam vise delio to misljenje. Ipak, slicno kao i protiv cigana, na neku ludu energiju, navijace ali i pametnu igru u odbrani smo okrenuli utakmicu i svaka cast na tome.

Ja ipak ne mogu da verujem sta citam ovde. Proziva se Kaminski, covek koji nam je dobio utakmicu sinoc, uz sve nedostatke u odbrani.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Madar je pokazao kolika mudasca ima i da mu nije mesto ovde. Igrac koji tako puca pod pritiskom nije za Zeljkovu cetu. Otisao je tamo gde treba da bude.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Neverovatna tenzija na kraju prvog poluvremena kako na tribinama tako i na terenu. Baš je bilo teško svima u tim trenutcima. Drugo poluvreme i druga energija u hali. Što bi neki rekli " pravo Grobarsko veče" svega je tu bilo pomalo. Nema nam druge braćo nego samo ga voleti svakim danom sve više i više. Biće ovo opet sve kako treba samo da se KAPITEN NA PARKET VRATI.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Madar je pokazao kolika mudasca ima i da mu nije mesto ovde. Igrac koji tako puca pod pritiskom nije za Zeljkovu cetu. Otisao je tamo gde treba da bude.
Ok, "in" je opljunuti Madara, ali ne preteruj baš toliko.
Ispao je smrad letos, dobio prozivke i zvižduke, ali reći da nema muda i da nije igrač za KKP je ništa drugo do cigan-level pakosti/gluposti.

Čestitke svima, igračima, struci, navijačima!
Mnogo je heroja sinoć, izdvojiti bilo koga je nezahvalno...jednako kao i kritikovati bilo koga.
THIS IS PARTIZAN!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.916
Локација
Žrnov
Iskreno, mislila sam da neću preteći. Nije mi bio strašan taj minus na poluvremenu, i mojima u kući sam rekla, brinula bih se da smo mi nešto top igrali, a oni nas tako zasuli. Ovako, kad je do nas - onda ima šanse. E, kad smo ih stigli, pa počeli da pravimo gluposti, tek tu sam počela da se nerviram. Bolje da izgubiš 15 razlike sa govno igrom, nego da se vratiš tako kao mi i onda sve sam sjebeš.
A kad pogledaš ovako, rezultat po četvrtinama, pomisliš "ok, tesna utakmica baš bila" a nigde ne vidiš da se jedan vratio iz ambisa.
1699606068228.png

Sreća (i Jam Madar :)) su nas pogledali. A sreću moraš zaslužiti!

Bravo za sve momke! Posebno BRAVO za Želimira na konferenciji!!!

koliko je ovaj ''novinar'' rajko bolestan, jeba svoju majku
Ne znam što svi šizite zbog Rajka, ovo mu je bilo bukvalno najpametnije što je ikada pitao nekog trenera na kzš. Jeste da to nije sročio kako treba, ali to je Rajko-debil, ali poenta ostaje:
Itudis iščitao ceo sastav Fenera - nema Bjelice. Ko li ga plaća onda, čiji li je igrač i da li je igde i otišao?

Još jedan utisak: Kaboklo koji još nije ni debitovao, sa barjakom. Zamislite sad situaciju, Brazilac si - košarkaš i dođeš u fudbalsku atmosferu. Očekujem dosta od njega - ne zbog kvaliteta (ne bih se upuštala u to, totalni sam laik), nego zbog mentaliteta.
 
Top