Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Mene on, nažalost, neodoljivo podseća na Marka Pecarskog, talenat i vidljiv i nesporan, al' glava - ubi Bože... I čudan osećaj imam da će isto i proći...
ne mogu da prodju isto. Tristan je dosta veci talenat, a Pecarski samo akcelerant koji nije voleo da trenira.

Ja ne mislim da Tristan ne trenira, samo ga boli uvo da se cima u odbrani, sem kad su bitne utakmice.

On EL igra kao regularnu sezonu NBA, a ABA kao trening lagan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Sve ok, ali nama godinama nedostaje "prljav igrač"
Ja kad god se uželim ciganskih suza pogledam ovaj klip
Moram da se vratim na ovaj klip. Sinoć me je onaj čelendž protivničkog trenera podsetio na to kada je tražio nesportski faul Ledeja u drugom poluvremenu.

I mada je on sam već pričao o onom njegovom famoznom tefteru, tek sada sam provalio pravu istinu.
1700315117858.png

Brat 100% analizira položaje kamera, tipove objektiva, optički i digitalni zum, rezolucije... Što bi rekao čuveni Džordž iz Radovana III: Mene nikada nećete uhvatiti! :D
 
Последња измена:

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
ne mogu da prodju isto. Tristan je dosta veci talenat, a Pecarski samo akcelerant koji nije voleo da trenira.

Ja ne mislim da Tristan ne trenira, samo ga boli uvo da se cima u odbrani, sem kad su bitne utakmice.

On EL igra kao regularnu sezonu NBA, a ABA kao trening lagan.
Ne znam baš, ali ja i ne mislim da će mu neki poluprofesionalni klub biti najveći domet karijere već da neće postići koliko može, tj. ono što mu talenat i fizikalije, koje ima, nude...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
ne mogu da prodju isto. Tristan je dosta veci talenat, a Pecarski samo akcelerant koji nije voleo da trenira.

Ja ne mislim da Tristan ne trenira, samo ga boli uvo da se cima u odbrani, sem kad su bitne utakmice.

On EL igra kao regularnu sezonu NBA, a ABA kao trening lagan.
Tristan je, najverovatnije, jednostavno takav, neko bi rekao nezainteresovan, neko bi rekao mlak, mek, previše fin.

Prošle sezone sam išao za Monako čarterom, po sletanju u Nici, na pasoškoj kontroli pogibija, prvi protrčava Lesor i maše francuskim pasošem zezajući nas ne EU građane, zatim prolaze ostali igrači kao prioritet, Tristan stoji na kraju reda, posle svih nas navijača i čeka dobrih petnaestak minuta bez želje da se progura i prođe, na šta ima apsolutno pravo, bez obzira što smo ga nudili da prođe. Takav karakter i tu nema pomoći.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Apropo Tristanovog napadackog talenta, gledajuci ga npr sinoc on decko ne zna akcije, gde treba da se krece i sta da radi, ako se ne varam prosle sezone je Zeljko bas imao opasku na tu temu da samo ceka i zeli da postigne trojku.
Mislim da nije njegov problem samo odbrana, tj cimanje u odbrani vec uopste cimanje i zelja da shvati Zeljkove zahteve ( i u odbrani i u napadu).
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Tristan je, najverovatnije, jednostavno takav, neko bi rekao nezainteresovan, neko bi rekao mlak, mek, previše fin.

Prošle sezone sam išao za Monako čarterom, po sletanju u Nici, na pasoškoj kontroli pogibija, prvi protrčava Lesor i maše francuskim pasošem zezajući nas ne EU građane, zatim prolaze ostali igrači kao prioritet, Tristan stoji na kraju reda, posle svih nas navijača i čeka dobrih petnaestak minuta bez želje da se progura i prođe, na šta ima apsolutno pravo, bez obzira što smo ga nudili da prođe. Takav karakter i tu nema pomoći.
Da, slicno i u Kaunasu. Poslednji. Na pasoskoj ga opominje policajac da skine slusalice :D U autobus usao poslednji, cekali ga, torbe nije ubacio gde treba :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
I prošle i preprošle i one tamo godine Željko je išao hronologijom da u početku svako dobije neki minut u početku da ispita posvećenost ulogi, koncentraciju na zadatke i borbenost kao kompenzaciju za neznanje.
Otpadali su Dangubić, Zagorac, Kuruc Madar, Anđušić, Trifunović, Tristan...
Svako je od njih opet dobija šansu i to koristeći svaki minut nakon prevaspitanja primer Madara i Trife.
Ostali su čekali nove sezone i ovaj početni period.... Zasad Anđuši ide dobro... Tristanu i ne baš.
I po primeru iz prethodnih sezona više neće dobiti šansu narednih 3-5 EL utakmica

Što se tiče Nanelija takav igrač bi bio glavni zlikovac i kod navijača i kod trenera-ekvivalent Ninkovića u slučaju da ga ne suprimira osoba koju on gleda kao Boga u svom poslu a to je Željko.
Sve ove stvari koje navodite da su simpatične bi bile za pljuvanje da nije Željka.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Skor kao prošle godine, a igra u očiglednoj krizi. Bez kapitena, sinoć i bez Smajlija, sa dva polu-uigrana pojačanja, jednim neuigranim i jednim rovitim. A kvalitet istih je očigledan.

Grobari sinoć promenljivo, isto kao i igrači. Jedino što je konstanto u KKP-u je Željko. A pošto od njega sve kreće, ne brinem se, on će dići igrače, igrači publiku i svi zajedno kada budu na sto posto...možete li to da zamislite? Ali sad ozbiljno - na koliko smo mi sada? Možda na 50-60 posto. Sad zamislite na maksimumu Nanelija, Pantera, Zeka, Bruna, Frenka, Ponija...Aleksu i Jareta u odbrani... Taj maksimum se namenski tempira, kao što je bilo i prošle godine. Da li će biti na početku ili na kraju proleća - to neka Željko odabere. Ali će biti, to samo slep i neinformisan ne shvata.

Ne razumem kako neki i dalje ne shvataju - sve je kako treba, a tek će biti onako kako mora.

IDEMO DALJE!
Apsolutno se slažem. Dodao BiH da je promenjena taktika u napadu u drugom poluvremenu ( kao i na svakoj el utakmici) Kaminski je konstantno napravio blokove i livade gde su nasi bekovi imali dosta poena na polaganju. Tako smo napravili razliku i dobili. Konstantno je svaki napad isao na istu foru. Cekam sam Kaminskog u plus (7 p prva cetvrtina), a on nije pipao loptu celu 3 cetvrtinu. Na kraju dao 9.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Da, slicno i u Kaunasu. Poslednji. Na pasoskoj ga opominje policajac da skine slusalice :D U autobus usao poslednji, cekali ga, torbe nije ubacio gde treba :D
Pa onda je problem što je previše fin, a u ovoj igri uspevaju samo prljavi, prgavi, bezobrazni, agresivni... I neka ostane takav što se mene tiče.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mene on, nažalost, neodoljivo podseća na Marka Pecarskog, talenat i vidljiv i nesporan, al' glava - ubi Bože... I čudan osećaj imam da će isto i proći...
Uzece dobru lovu Tristan. Tristan vec ima dobar CV. Ali mi necemo imati nikakve vajde od toga. Otice bez dinara. A i da uzmemo obestecenje to su smesne pare za KK. Njemu je cilj NBA i cim ga budu hteli otici ce dzabe. Ne znam sta treba Zeljku da se nervira sa njim.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
ne mogu da prodju isto. Tristan je dosta veci talenat, a Pecarski samo akcelerant koji nije voleo da trenira.

Ja ne mislim da Tristan ne trenira, samo ga boli uvo da se cima u odbrani, sem kad su bitne utakmice.

On EL igra kao regularnu sezonu NBA, a ABA kao trening lagan.
Zeljko je javno izneo šta se sa njim dešava.
Ako ga i to ne trgne i ne izazove neku reakciju kod njega onda nek batali košarku.
Sve je učinjeno za njegovo dobro.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Tristan je, najverovatnije, jednostavno takav, neko bi rekao nezainteresovan, neko bi rekao mlak, mek, previše fin.

Prošle sezone sam išao za Monako čarterom, po sletanju u Nici, na pasoškoj kontroli pogibija, prvi protrčava Lesor i maše francuskim pasošem zezajući nas ne EU građane, zatim prolaze ostali igrači kao prioritet, Tristan stoji na kraju reda, posle svih nas navijača i čeka dobrih petnaestak minuta bez želje da se progura i prođe, na šta ima apsolutno pravo, bez obzira što smo ga nudili da prođe. Takav karakter i tu nema pomoći.
Ima jedan lep narodni izraz za takve Mrtvo puvalo.

Sinoć pobeda protiv ovih nesrećnika iz Albe koji će biti poslednji na tabeli, ne izgledamo dobro, moramo mnogo bolje ako hoćemo da budemo konkurenti za plej of.
Sve isto što se dešavalo protiv Bajerna se ponavlja, defanzivno smo horor.

Nadam se da će Željko da pronađe način da natera pojedince da mrdnu dupe.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.976
Локација
Из Чикага (моји...)
Znam da ne može svako biti Veso Petrović, ali brate što ne volim te bezmude mlakonje...neverovatno. Bog ti je dao visinu i fizičke predispozicije, al' džaba sve. Podseća me na onog bika Ferdinanda iz crtanog filma. Dok se drugi igraju i bore on u ladovini miriše cveće. Kupi plate i boli ga uvo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Apsolutno se slažem. Dodao BiH da je promenjena taktika u napadu u drugom poluvremenu ( kao i na svakoj el utakmici) Kaminski je konstantno napravio blokove i livade gde su nasi bekovi imali dosta poena na polaganju. Tako smo napravili razliku i dobili. Konstantno je svaki napad isao na istu foru. Cekam sam Kaminskog u plus (7 p prva cetvrtina), a on nije pipao loptu celu 3 cetvrtinu. Na kraju dao 9.
На Адмиралу га оставили на граници 8,5, наравно синглирао га и видио паре већ у пар првих минута ако није у 9 наших кошева његових 7, а затим презнојавање готово до самог краја.
И управо то, у другом није добио лопту, и само једном је оно нешто спетљао се на обручу, мислећи ваљда да нам је или да ће нам свирати фаул.

Добар играч дефинитивно, игра главом, а то штп је човјек флегма по природи шта да се ради, поготово га јебе то што долази после лудог брата Лесора :D
 
Top