Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
A ja jebem larkinu svu živu familiju povređenu u pičku da mu jebem od sveg srca. Protiv fmpa bi imao nula poena.
Larkin se ne bi nista pitao da nisu one dve stetocine toliko vremena uzele u poslednjoj cetvrtini. Ja se izvinjavam ali ako lose radis svoj posao zasluzujes otkaz. Po cemu za njih treba imati strpljenja a za druge profesije ne. Zamisli da svakodnevno pravis stetu u kompaniji gde radis, koliko bi te trpeli pre otkaza?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
● Bolji u šutu za dva

● Bolji u šutu za tri

● Duplo više skokova

● Duplo više skokova u odbrani

● Duplo više skokova u napadu

● Sedam asistencija više

● +10 nakon treće četvrtine

MA BRAVO MAJSTORI, OVO NIKO NIJE USPEO
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Da imaju trunke obraza, Jaramaz i Andjusic bi veceras trebalo da traze ispisnicu. Forsiranje tog dvojca u poslednjoj cetvrtini je doprinelo nasem porazu. Cisto trenerski poraz.
Zašto Anđušić???

Da je on igrao umesto Jaramaza poslednju četvrtinu, mi bi ovo dobili.

Anđušić je doktor za njega na obe strane terena. Larkin se usro u život jaramazu.

Ja ne razumem odakle toliko poverenje Željka u Ognjena?????

Bolje da su Doužer i Anđušić podelili minutažu na pleju nego što smo gledali Jaramaza u prelomnim momentima utakmice.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Slobodno mozete da promenite ime teme u PAD PARTIZANA.
Sramota aposlutna sramota, andjusic ako ima i malo obraza sam ce da uzme ispisnicu a ni adjusic moze da mu se produrzi slobodno, ni pontika nije daleko al ajde da kazemo da je izaso iz povrede pa ima i neko opravdanje.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Izgubljena 3 gostovanja (Ciganijakos, Baskonija, Efes) koja smo imali servirana, poslužena i pojedena do pola, ostalo je samo da se pročačkaju zubi i podrigne kao pohvala za domaćice i - uspeli smo da nam na patos padne poslednji zalogaj.

Jaramaza ne bih komentarisao jer nije dečko kriv, on jednostavno ne zna, ne može bolje. Da kažem da je kriv Željko što ga drži na parketu opet ne mogu, jer mi smo danas imali 2 i po zdrava beka na raspolaganju, tako da...

Boli, jako boli.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Ovog ćelavu izdrkotinu je general svojevremeno tukao i povlačio ekipu sa terena. Nije razlog poraza, ali jebem mu komplet familiju. Nažalost trenerov poraz, ne znam šta vidi u Ognjenu, mislim u jednu ruku mi je žao Ognjena, ali momak je toliko nazadovao da bole oči. Užas, imali smo ih, baš šteta.
 
Top