Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Samo basket. Za fudbal imam zabranu u kladionicama.
Kao glavni trader na bet365 potpisujen da je nemoguce da nekom bude zabranjeno kladjenje samo na fudbal. U kladionicaMA :D :D

Jel si gledao utakmicu koju smo upravo dobili, o tome nista?

Mnogo dobro igramo pa moderacija lepo raspolozena.

PS. ne odgovaram na citate i ne ulazim u dalju diskusiju.

JEBI ZELJKO
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
Jebeni Armani i Mesina, naskraćivali su mi se života do sada pošteno, za sve pare.

O "prvopozivcima" neću, to je već konstanta. Desilo se ono što su neki stručniji od mene priželjkivali, da svi dođu na utakmicu. Smajli, Đuša, Jare... :clap

Posebno bravo Jare. Možda nije kreator kakvog želimo, možda nema napadački arsenal kakav želimo, ali energiju je doneo, odbranu je igrao. BRAVO Jare! :clap

I za kraj kapiten. Ne zanima me napadački učinak. Kako on bodri saigrače, kako ih koriguje, postavlja, savetuje... JEBENI trener na parketu. :respect

Sada otaljavaj ABA i puni baterije za EL maraton.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Gledao sam sami kraj trece i zadnju četvrtinu.Pratio sam livescore na telefonu pri povratku sa posla i bilo je prilicno lose -15.
Za ovakav kraj mogu reci da smo mi bogovi ove igre.Avramu zelim brz oporavak a ostatku ekipe svaka cast.
Ljubim vas
 
Top