Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.354
Reaction score
37.603

Kako to kad kaže Đurović da smo uhvatili zadnji voz?
Upravo sam saznao gde je brkato govedo. Juri po Železnicama Srbije nove redove vožnje iz Železnika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
E, 'vako...

Prvo da se zahvalim drugarima sa foruma za nezaboravno iskustvo sinoć, zahvalnost još jednom i od jedne dijasporašice :)
Zatim, zahvalost kolegi @Gyura koji mi je pomogao da u koliko-toliko zdravoj pameti sačekam kraj utakmice.

Za moji 35+ godina praćenja KKP-a, mogu slobodno reći da je ovo u top 5 navijanja bilo, a sigurno u top 3 gde je energija sa tribina donela ovakav preokret.

Aleksa, brate moj - izdrži!!! Bog u koga toliko veruješ sigurno ima neki plan za tebe čim te stavlja na ovakva iskušenja.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.604
Ti što pišu te naslove kako je Monako pokraden, kao i čitav tim Monaka, kao i čitav tim Milana (pogotovo Prepodobni), kao i čitava medijska Srbija mogu samo da nam se sagnu*. Nek idu nek drže opelo klubu iz Železnika, jer je već sada jasno da je pred njima još jedna propala sezona u kojoj su badava spiskali državne pare da naprave prosječan tim.

*Osim Mesine i Majka Džejmsa, oni su mi simpatični.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
E, 'vako...

Prvo da se zahvalim drugarima sa foruma za nezaboravno iskustvo sinoć, zahvalnost još jednom i od jedne dijasporašice :)
Zatim, zahvalost kolegi @Gyura koji mi je pomogao da u koliko-toliko zdravoj pameti sačekam kraj utakmice.

Za moji 35+ godina praćenja KKP-a, mogu slobodno reći da je ovo u top 5 navijanja bilo, a sigurno u top 3 gde je energija sa tribina donela ovakav preokret.

Aleksa, brate moj - izdrži!!! Bog u koga toliko veruješ sigurno ima neki plan za tebe čim te stavlja na ovakva iskušenja.
Nema na cemu
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Samo da pohvalim ekipu koja je oljušten parket ispod koševa sanirala trakom crne boje. To mi budi nadu u bolje sutra.
Inače, pored svih ovih prisećanja, setio sam se i preokreta u Pioniru, protiv Timsistema, pod Kimetom, '98, kad smo otišli na F4. Mislio m da smo tad isto gubili oko 20 razlike. I mislim da je to bio onaj Timsistem sa Majersom i Fućkom. Ako grešim, izvinjavam se.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
zar nije bilo u Milanu, i Vlade J. nam bio na klupi?

baš sam skenjan zbog Alekse, ne mogu ni da se radujem kako treba... :confused-smiley-013:
Ne mogu da provalim... Mene ova tekma po svemu liči na tekmu od pre nekoliko godina kada je DV bio trener. Tada smo nekome gostovali i na poluvremenu gubili oko 25 razlike ako ne i nešto jače. Kada je novinarka pitala Duška "Šta ste rekli igračima na poluvremenu? On odgovara "Mislim da to nije za televiziju", uz osmeh koji govori "jebo sam im majku" :D

Mislm da je isto bila neka ekipa iz ITA, ako nisu ovi isti od sinoć...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.604
Samo da pohvalim ekipu koja je oljušten parket ispod koševa sanirala trakom crne boje. To mi budi nadu u bolje sutra.
Inače, pored svih ovih prisećanja, setio sam se i preokreta u Pioniru, protiv Timsistema, pod Kimetom, '98, kad smo otišli na F4. Mislio m da smo tad isto gubili oko 20 razlike. I mislim da je to bio onaj Timsistem sa Majersom i Fućkom. Ako grešim, izvinjavam se.
Majers, Rivers i Fućka. Sjećam se te utakmice, prije nje smo imali mislim 7-8 uzastopnih poraza i visio nam je plasman u osminu finala. Onda smo dobili tu utakmicu u Pioniru, pa poslije čini mi se neke Grke u gostima (PAOK ili tako nešto), i onda je sve ostalo istorija.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ja nemam komentar. Mene je Aleksina povreda toliko sjebala, nemam reči. Jare nije zaboravio da igra košarku, to svi znamo, a zna i on, momci su izgoreli na terenu, mi na tribinama takođe, to je taman tako trebalo da bude. A i bilo je dovoljno. Mislim da je i momke presekla Aleksina povreda, i kad su došli sebi, krenuli smo... I nećemo stati...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Majers, Rivers i Fućka. Sjećam se te utakmice, prije nje smo imali mislim 7-8 uzastopnih poraza i visio nam je plasman u osminu finala. Onda smo dobili tu utakmicu u Pioniru, pa poslije čini mi se neke Grke u gostima (PAOK ili tako nešto), i onda je sve ostalo istorija.
Bio, u Pioniru, ali sećanja blede, jbg. Važno je da osećaj ne prolazi
Bili klinje tad, maturska ekskurzija, srednjoškolska, u Budimpešti, u aprilu, pa se bežalo iz hotela da se gleda F4. A onda smo umrli kad smo skontali da nema gde. Jedno od većih razočaranja u životu (to što nismo gledali).
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ja za pocetak očekujem da pobedimo nekog na strani . Valensija se crta za to. Malo je reci da su nam dužni od prošle godine.
Mada može i Zalgiris al jedna pobeda mora da se upise . Mislim ne mora ništa al lepo bi bilo.
 
Top