Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.717
Локација
underground
Kao sto juce napisah , nije za mene ovo neocekivano.
Mi smo posle Valensije ko izduvani balon , a oni napaljeni zbog svega sto se desilo.
Sto neko rece u ovom momentu bolje da smo s njima igrali sada nego sa Albom , jer bi i tu u ovom momentu bilo problema.
Real izgleda dominantno kao nijedna ekipa u zadnjih bar 10 godina.
Ali isto tako mislim da ovo nije realan odnos snaga , i da cemo i mi biti bolji ove godine , tako da kad se budemo susreli u drugim okolnistima npr u Berlinu, da ce biti sasvim razlicita utakmica.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Тешко пада пораз, али није лако вратити се после онако исцрпљујуће утакмице у Валенсији. Они су ипак квалитетнији тим са доста више свежијих играча. Лоше смо одиграли, млако, без енергије. Ово је пораз који је да кажем нормалан и очекиван. Да ми за викенд одрадимо Задар, па онда пуном снагом на Киндер.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Bravo momci, vraćamo se sa rudarskom pobedom protiv govnarske valensije, retko odvratnog tima, i sa malo većim samopouzdanjem mlađeg dela našeg rostera. Moram Tristana da pohvalim, ne toliko zbog učinka (koji nije bio loš, uprkos pojedinim velikim greškama) nego zbog reakcije, zamerao sam mu na mekoći i da nekako bez potrebnog žara igra, i baš mi je drago što je iznapušavao onog govnara. I Balša je pokazao napredak u odbrani niskih igrača, treba njemu malo ovakvih individualnih učinaka, da prelomi u glavi i shvati da ima i on šta da ponudi. Sve u svemu, jedne cigane smo pobedili, ove ćemo kad bude važnije...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Obicno ne volim da pisem posle poraza, ali ovaj je drugaciji iz par razloga. Kao sto sam posle Valensije napisao, duplo kolo opet protiv madridskih cigana palo i nije neocekivan poraz. Njihova taktika je bila prebij Pantera i lako cemo. Kod nas se osim Kabokola i Tristana (plus Balse, ali to je garbage time) niko nije pokazao bas najsretnije, ali 1-1 skor u duplom kolu gostovanja u Spaniji je sasvim ok. Ono sto je dobar nauk za ovaj poraz, i nadam se nesto sto ce da se desava i u utakmicama koje nismo vec "predali" je da je Obradovic pustio igrace da grese. Gluposti je sekao tajmautom da, ali nije zakucavao na klupu igrace nego se uglavnom ista petorka vracala na teren. Apsolutno to je nacin na koji ce ekipa da raste i da igra bolje i rasterecenije jer nece imati grc da ako izgube jednu loptu zavrsice na klupi. Za duze staze taj pristup ce da znaci vise i od neke eventualne pobede koju bi ostvarili veceras. Nema razloga za frustraciju.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Kao sto i rekoh posle pobede protiv Valensije, potouno mi je ovo bilo ocekivano. Bili su bolji za klasu veceras, cestitam, i jebacemo ih nesto kasnije :) Ne znam samo cemu onaj sut Rodrigeza sa zemlje u Ponitkina muda, za to je zasluzio samarcinu. Tamo su najodvratniji seniori izgleda, ljigavost u kosti ukorenjena :) Sem ako sam ja pogresno protumacio tu situaciju, pa je zapravo bilo nesto slucajno. Panter i Dozier losi veceras poenterski, jbg, mora i poneki takav dan. Mnogo glupih gresaka na pocetku, tad je vec sve bilo reseno, negde tamo sredinom druge. Od ove turneje po gostovanjima izvukosmo 2-1, cemu sam se i nadao, i syo je po meni i bilo realno. Ako dobijemo Virtus kod kuce, sto verujem da mozemo (ne lako, ali mozemo), mi smo na 10-7 na polusezoni, to bih potpisao odmah da mi je neko ponudio na pocetku sezone. Plus sto smo jos nekompletni i ne sasvim uigrani. To moze samo na bolje. Idemo dalje.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Poraz kao poraz idemo dalje. Ono sto ne razumem je ovaj nivo dekoncentracije gde nam u prvih 5 minuta dva puta kupe of skok posle bacanja. Jako loš govor tela od samog starta ali verovatno dolazi kao posledica umora. Teraj dalje!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.213
Reaction score
15.803
Локација
Beograd
Govnarska valensija je dobra ekipa, dobili su prethodno koliko ciganijakos i uvek igraju dobro protiv madridskih govana kao i ciganlone, tako da nije bila za podceniti, još jednom odličan skor imamo sa ova tri gostovanja ali nije mi svejedno što smo izgubili večeras, jebiga šta da radim...naravno ne znaći da sam nezadovoljan a cigani neka puše kurac, eto.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Real je bolji od pola NBA timova... mi smo imali malo srece da im je Tavares igrao polupovredjen seriju, ali oni mnogo vise da se Avramovic povredio.

Fali nam neki nizi igrac za ovakvu igru... prosle godine su Exum, Avramovic i madar parirali dobro...

Jare, svaki dan trojke 2 sata posle treninga i 2 sata slobodna... poceli svi da ga pustaju da sutira i pored toga ima 17% sut za tri u dosadasnjem takmicenju... ajd to sto se pogubio i dodao sudiji, desi se, ali sto je kostantno 0 u napadu to ne mogu da shvatim...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Forma u full-u u decembru prljavstine od ekipe, duplo kolo za nas.Slaba energija i nadprosecno vece reala.

Ono sto bode oci je jedno te isto, kurvanje i sudije koje to tolerisu bez zadrske. Ono od prosle sezone, i ovo veceras. Musa sa dva lakta, Rodrigez sa obe noge u jaja sa zemlje pokusava da onesposobi Smajlija mislim. Ni faul, kamoli tehnicka. Kozer konstantan faul pravi na Panteru ali nista, cak i faul posle dosudjenog faula na 25 razlike prave isto na Kevinu pa ga Zeljko izveo napolje ubrzo da nam bolesnici ne sjebu sezonu... Tesko je opisati bedu ljudi koji sebe nazivaju Real Madridom. Fantasticno je kakvu djubrad od ljudi bastini taj klub. Ove tri spanske kurvetine, Dek, Jabusel, Musa se trudi da im se pridruzi. Fenomen nesportskog kao obrazac ponasanja, cak i na 25 razlike.

Sve ok, idemo dalje, vidimo se kad bude najbitnije. Kapa dole ljudima koji su ispratili ekipu na ovoj turneji. Fotka TNT-a sa utakmice veterana, posebno draga. Vraca neke lepe uspomene.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.460
Локација
Novi Sad
Samo me kopa da li bi mec bio gotov vec posle 20 min da nismo prihvatili ovoliko brzu igru.. ??!
Nisu glave bile namestene na r&g ... A mozda je to i zalog za buducnost..
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Forma u full-u u decembru prljavstine od ekipe, duplo kolo za nas.Slaba energija i nadprosecno vece reala.

Ono sto bode oci je jedno te isto, kurvanje i sudije koje to tolerisu bez zadrske. Ono od prosle sezone, i ovo veceras. Musa sa dva lakta, Rodrigez sa obe noge u jaja sa zemlje pokusava da onesposobi Smajlija mislim. Ni faul, kamoli tehnicka. Kozer konstantan faul pravi na Panteru ali nista, cak i faul posle dosudjenog faula na 25 razlike prave isto na Kevinu pa ga Zeljko izveo napolje ubrzo da nam bolesnici ne sjebu sezonu... Tesko je opisati bedu ljudi koji sebe nazivaju Real Madridom. Fantasticno je kakvu djubrad od ljudi bastini taj klub. Ove tri spanske kurvetine, Dek, Jabusel, Musa se trudi da im se pridruzi. Fenomen nesportskog kao obrazac ponasanja, cak i na 25 razlike.

Sve ok, idemo dalje, vidimo se kad bude najbitnije. Kapa dole ljudima koji su ispratili ekipu na ovoj turneji. Fotka TNT-a sa utakmice veterana, posebno draga. Vraca neke lepe uspomene.

To za "ćaća" sam bas hteo da dodam, nadam se da ce se Ponitka adekvatno revansirati u Areni. Generalno, posle domacih bolesnika, tzv. kraljevski klub nam je najvise duzan kroz istoriju i u fudbalu i u kosarci i u Beogradu mora na noz sa njima.
 

el.shone

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
17
Reaction score
80
Локација
Krusevac
1. Poraz koji ne boli, čak i pristojna razlika na kraju; bitnija utakmica je potencijalna mina u vidu odličnog Virtusa, nema opuštanja.
2. Real je u takvoj formi da i definzivno i ofanzivno može na crtu NBA timovima.
4. Molim SK komentatora "realnog grobara" Vlahovića da ne bude ovoliko realan grobar.
 
Top