Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Da li postoji neko objašnjenje zašto Virtus ima ovakvu sudijsku protekciju? Stvarno nisam očekivao ovo i zapanjen sam šta sam gledao. Slažem se da je Kaminski nažalost promašaj, ali nisam siguran da sad možemo nešto bolje da nađemo.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ovde nema veze sa time dal nas je danas htelo, ili ne, već sa time koliko srljamo u momentima gde moramo da slomimo protivnika koji ne da nije odigrao ništa, nego su se raspadali, naročito drugo poluvreme.

I zadnja akcija na meču, ove godine u EL imamo 4 utakmice gde su crtane zadnje akcije - sve 4 su išle na Kaminskog, od čega je samo na ovoj večeras upućen kakav takav šut. Ne znam kako nije moglo ovde da se ide na nekog beka iz protrčavanja iz bloka, pa pobogu, igrali smo sa ekipom kojoj je Šengelija najmlađi igrač, a lik ima 34 godine, kako je moguće da Panter, Anđušić, Naneli... nisu mogli da pobegnu Belineliju, Heketu, Danstonu i ostatku gerontološkog u 4 sekunde koliko je ostalo, nego moramo da igramo na Kaminskog koji ima pristojan šut, ali mu treba bare 2-3 sekunde da se namesti kako bi isti iole imao smisla.

Sudijama kancer i dugu i bolnu smrt, a ukrajincu dodatno da se braćuške malo poigraju sa užom i širom familijom tokom igranke koja traje bezmalo 2 godine.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
OGNJEN JARAMAZ!!! Vise od poraza mi je vece u areni pokvario odlazak Drezgica.
Pa šta ćeš, dečko ne bi video klupu, a kamoli teren. Ne možeš ga ni ne znam koliko forsirati kada je klinac, nije još gradjen za današnju košarku. Čak i u ABA ligi nemaš prostora, jer i tu ume da bude povuci potegni. Uglavnom po meni je to okej izbor, pogotovo što je izgleda pozajmica u pitanju.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ovde ponekad kao dečiji skup, te Frank the tank te posle promašaja veze nema, nije za Partizan. Ledej je recimo bio mnogo, mnogo gori od njega danas.

Slobodna bacanja katastrofa, 14 izgubljenih od kojih 10 bez ikakve potrebe... Masa upropašćenih napada, instant trojka koja se lomi o tablu u tranziciji kada je bilo najbitnije je objasnila neke stvari.

Sudjenje loše, ali daleko od najveće kradje ove sezone a kamoli u istoriji.

Generalno loša utakmica i to je to.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
499
Reaction score
3.164
Локација
Nis
Ne moze niko da se dobije kad se pogube i razdele onolike lopte i u napadu sutira u petoj sekundi bez ikakvog rezona

Po meni uzrok i lose igranje u aba
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Pa šta ćeš, dečko ne bi video klupu, a kamoli teren. Ne možeš ga ni ne znam koliko forsirati kada je klinac, nije još gradjen za današnju košarku. Čak i u ABA ligi nemaš prostora, jer i tu ume da bude povuci potegni. Uglavnom po meni je to okej izbor, pogotovo što je izgleda pozajmica u pitanju.
Onda nije los potez, taj deo da je pozajmica mi je promakao, hvala!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Ajde bre narikače, da Kaminskom nije iscurela ova poslednja trojka dizali bi ga u nebesa. Ovo je jedna od onih utakmica gde jednostavno ne ide i ne možeš da prelomio i dobiješ utakmicu. Šta god da smo uradili zasrali bo ključni napad ili bi ih sudije digle. Nije smak sveta, teraj dalje i u naredna dva kola idemo na obe pobede.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Po meni pored sudijskog kriterijuma, porazu večeras je doprinela baš glupa greška Kabokla u napada kada smo trebali povesti, ali šta da se radi.
Ali ima nade trenutno smo baš u padu forme što se očekivalo sada Asvel da nam dodje teško bi ga dobili.
Velika stvar za nas je ta što smo mi u padu forme sa polu osakaćenim timom uspeli da igramo egal sa ekipom koja je u ovom trenutku na Final 4 nivou.
Tako da glavu gore sve će ovo leći za jedno mesec, mesec i po dana.
Idemo braćo napaćena sad još snažnije i jače treba voleti Partizan!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Sudjenje je bilo toliko tendeciozno od samog pocetka, da ja to skoro nisam video. Da nam ovako sude svaku utakmicu, pitanje je da li bismo Albu i Asvel dobili. Preslikana ABA liga. Pantera tuku celu utakmicu, nije ni cudo sto promasuje i gubi lopye pod onakvim kontaktima. Oni mogu da biju, a kad mi to probamo, odmah licna. Na sve to, ove smrdljive zabare kenja kao da su jeli govna. Nervni slom sam doziveo, jebem ti i sport i sve
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Nekad uđe, nekad ne uđe. Tendenciozno suđenje, ali previše glupih grešaka u napadu da bi se to okarakterisalo kao razlog poraza.

Za ove što ne veruju u umor, pad koncentracije je klasična posledica umora. Danas je falilo koncentracije. A treba pohvaliti i odličan skauting ekipe Virtusa, zaključali su Pantera, Ledeja i Bruna. To što vi kažete da su oni 'igrali za njih' je posledica taktike da baš te igrače zaključaju. Kao mi što smo Belinelija maltene utrajali u 1/4.

Mož' se preživi ovaj poraz, s' obzirom na to da već sad imamo dve pobede više u odnosu na prošlu godinu. Znači da smo na dobrom putu.

Sad samo treba Tenk da izjavi da će 'sledeća ući' :D
A hoće, upamtite moje (naivne) reči.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Kako izadje drolja. Jebem ti sreco majku.
Idemo dalje, glavu gore!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Praznik košarke u Areni.

Sudijska govna i Zek u kontra ritmu veći deo utakmice nas koštaše pobede. Falio je Smajli mnogo. Očigledno nemamo još uvek reputaciju za top tabele.

Prošle godine smo se klali za TOP8 a sada se borimo za TOP4 napredak postoji.

Idemo u Berlin.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Nekad uđe, nekad ne uđe. Tendenciozno suđenje, ali previše glupih grešaka u napadu da bi se to okarakterisalo kao razlog poraza.
Lepo je biti samokritičan, ali svakome se dešavaju utakmice kad ti ne ide šut, gubiš lopte, pa se to dešava i Realu i Barseloni na primer, ali njima su uvek tu sudije da ih poguraju ka pobedi, a ne kamoli da im još dodatno otežaju put do pobede kao danas Partizanu. To su te razlike koje na kraju određuju redosled na tabeli u vrlo izjednačenoj ligi. Još jednom, jebem im mater, svoj trojici u narandžastom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.621
Jebe mi se za poraz, jaka stvar, sastavni deo igre. Nije smak sveta, niti je prvi niti poslednji, videćemo se mi još. Ali ako ono na kraju nije bila namerna, ja ne znam šta je. Pakao.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
U petom minutu Panter i Doužer imaju pet penala. Posle toga nema utakmice, samo egzekucija. Čak ni to nije išlo bez besprizorne krađe do poslednjeg sekunda. Ko posle ovog skandala večeras hoće da analizira nekakvu igru, ne znam... U najmanju ruku nije dobronameran.

To što Željko ima svoj stil kako hendluje sudije je naravno sasvim na mestu, ali to uopšte ne znači da mi moraml da sledimo njegov način. Naprotiv. Neka jednom neko đubre ošure, pa neka nas i kazne ali će biti jasno da ovako nešto kao večeras nikada više ne sme da se ponovi. Znam da moramo da budemo pametni dok ne dobijemo licencu, ali već postajemo neozbiljni u tom smislu. Sad već svaki brabonjak misli da može da nas krade, a to je jako opasno.
 
Top