Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Hajde da te pitam jos jednom - sa kojom petorkom je Zeljko trebao da pocne da bi ti bio zadovoljan? Naveo si samo Alen umesto Tristana ali si I dodao da cak I Alen nema veze. Uzgred Tristan vec nekoliko utakmica pocinje tako da i nije bas da je eksperiment pogotovo u odsustvu Ledeja.
Hajde sto se lupa nego se ne prestaje sa lupanjem cak i kad je jasno da lupanje nema smisla.

Ne pokušavam ja da budem pametniji od Željka i da se predstavljam da sam stručnjak ali npr ja bih bio zadovoljan sa: Panter, PJ, Naneli, Kaboklo i Smajli/Ponitka npr. Tristan se jeste solidno poboljšao u poslednje vreme ali je i dalje miltav za klanje za ciganima, a i u odbrani ume da zasere lepo. Svakako se ovo za odbranu može reći i za neke druge igrače ali eto, da ti ispunim želju sa licitacijama.

I nisam rekao da Alen "nema veze", samo sam rekao da je i on večeras svakako bio loš.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Mi imamo ocigledan pad u igri, odnosno mi nemamo igru koja nas je krasila prethodnu sezonu pre svega u PO protiv Reala i finalnih meceva protiv Dive.
Da nije Grobara i Arene mi bi sada imali 5/6 pobeda.
-fener okrenuli na jednu loptu
-pao okrenuli sa -10 na 3/4 minuta do kraja
-monako dobili nakon produzetka
-milano okrenuli u 4/4
-valensiju dobili na jednu loptu
-fmp kuci okrenuli na kraju

Istina bilo je i poraza na jednu loptu, u pamcenje ostaje Pirej pre svega i Baskonija, al opet kad stavimo na tas kako izgledamo na parketu za sada, ovih 10-9 su premija.

Laku noc Grobari braco moja u nadi da cemo se u narednim utakmicama popraviti:partizan-fan:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.478
Локација
Kipar
Evo jos jednom si odgovorio ponovo da je Tristan bio problem u pocetnoj petorci.
Da li sad shvatas da si forsirao glupost o "retardiranoj" Zeljkovoj pocetnoj petorci? Da li te je bar malo sramota posle pet postova gde forsiras istu glupost?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.636
Reaction score
5.431
Ovi isli u tusku putovali i da ovako bezvoljni udjemo u utakmicu to nisam ocekivao. Svi osim pantera jedna velika 0. Falio je jos jedan raspolozen da se dobije ovo ali djoka. Mislim onakve greske da onaj gilespi par puta ostaje sam u reketu kao duh to mi nije jasno. A kraju krajeva u trecoj cetvrtini pravi bre faulove nad njim nek sutira bacanja ne moze tablu sa slobodnog da ubode. Mislim da su prelomile one hangine frljoke od tablu. Jbg mora se dalje iz naredne dve utakmice mora bar jedna pobeda.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Psovanje i provociranje članova
Evo jos jednom si odgovorio ponovo da je Tristan bio problem u pocetnoj petorci.
Da li sad shvatas da si forsirao glupost o "retardiranoj" Zeljkovoj pocetnoj petorci? Da li te je bar malo sramota posle pet postova gde forsiras istu glupost?

Au ja ne znam da li si ti lud ili glup lik stvarno. Kud se uhvatih u kolo da me pored nervoze od utakmice nervira još jedan mentol na forumu.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Defetizam, nagadjanja
Jel moguće da je ovakva "kyrcobolja" uzrokovana odlaskom sponzora? Da ne kasne plate? Obično crnci ovako izgledaju kad kasne pare? Ne bi da mračim, ali ništa me ne bi čudilo
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Evo oladih se malo. Fali fizičke snage. Otišli Lesor, Egzum, Papa, bez Trife, Zeka, Alekse, koji može do koša. Baš iz tog razloga mi se svideo Kaminski, jer je dovoljno težak da igra. Ponitka nivo aba rotacije. Smith nije igrač koji menja sezonu.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Prošle godine, Februar... Ne uzimamo Kup. Nakon toga, gubimo kući od Fenera. Jel neko verovao u tom trenutku, gde ćemo na kraju sezone završiti, dokle ćemo dogurati? Početak Marta... Tučemo Efes na strani. Ciganjikos kod kuće. Posle opet na domaćem parketu bijemo veliki Real. Pali se mašina... A šta je sad? Neka bude, kako Žoc kaže, da biti mora. Malo samo vere i podrška još veća :napred-partizan:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Jel moguće da je ovakva "kyrcobolja" uzrokovana odlaskom sponzora? Da ne kasne plate? Obično crnci ovako izgledaju kad kasne pare? Ne bi da mračim, ali ništa me ne bi čudilo
Пофлаутај свим црнцима у Партизану!!!

Едит: Можд смо изгубили на терену, али смо зато на Форуму добили неке нобе другаре, и биће нам наставак сезоне доста занимљивији са њима, останите само активни без обзира на резултате.

Читава утакмица ме је убила, али у чело је пуцао Камински на искакању и блокирању свога играча :banghead:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.222
Reaction score
15.857
Локација
Beograd

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Evo ga vecerasnji +/- nasih igraca pa sami da presudimo za koliko je to koseva kriva ta Frenkova "ocajna" odbrana. Da nije one trojke onog Litvanca kad su otisli na +12, a za koju on nije kriv i on bi bio u plusu... Ono sto jos moram da navedem je da za sada bas tesko izlazimo na kraj sa ekipama koje imaju ove tzv klasicne plejmejkere. Na prvu loptu mi padaju na pamet porazi od Reala, Efesa, vecerasnji... Takodje, Aleksa mnogo fali. Imam neki utisak da je on uz Pantera jedini igrac koji moze ulazom da resava akciju relativno sigurno. Svi ostali bekovi ili forsiraju floutere ili poludistancu ili bolje da ne idu na prodor kako su to do sada uglavnom radili...Ovde mislim na Andjusica i Jaramaza. I pored svega toga nas skor je pozitivan, u igri smo i za visi plasman od tog desetog mesta. Verujem Zeljku i drugarima...Ocekujem da se veoma brzo vrati euforija na ovom delu foruma u kojoj ja necu ucestvovati jer me ove sezone samo i jedino zanima ime Partizanovog protivnika u finalu EL. Napred Partizan!!!
Screenshot_20240104_234450_Chrome.jpg
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
Sramota, sramota i sramota.
Dolazimo u sitaciju da nas jedna prosečna ekipa rutinira.
Sami sebi komplikujemo situaciju. Umesto da budemo bez muke u top 4 negde gde je virtus sada, zbog bola u kurcu će opet biti klanja do poslednjeg kola za jebeni play of.
Igrači mogu da se iskupe samo ako im uzmu sve ali sveee trofeje. Za pocetak hocu kup!
 
Top