Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.360
Reaction score
6.451
Локација
Novi Sad
Ajde sta se radujete, pa pustili su nas jer smo im obezbedili da igraju u BG, zar vam nisu ganferski "drugari" objasnili... :buhaha

Bravo tiiiiim

Ko je igrac utakmice: naneli, jare,douzer, trifa ili neko ko nije igrao???
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Prvo, BRAVO CRNO BELI, ZELJKO, OBOZAVAM VAS, IAKO MI SKRACUJETE ZIVOT, ALI POSVETITI ZIVOT PARTIZANU JE CAST I PONOS.
Drugo, bravo Grobari, cas navijanja i odanosti!
Trece, avansno jebem mater svakom bolidu na forumu koji bude pokusao jos jednom da tera ZELJKA jer mu se tako digao kurac!
Cetvrto, Makabi pusi kurcinu!
Peto, sudije crknite vec koliko veceras!
Sesto, gde ste gosti nabijem i vas na kurac?!
Sedmo, odoh da se napijem, ja veceras slavim srpsku novu.
Grobari sa Partizan.net foruma, ali pravi Grobari, volim vas sve!
Ajd u zdravlje, sve u kurac, Partizan je sampion!!!!
AAAAAAAAAAAA
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Ko nije dobio dijabetes večeras, taj može da se smatra srećnim…
Jebiiiiii :napred-partizan:
Imam ga, hvala na ponudi. Imate moj upis na - 20 u drugoj cetvrtini ko je pratio čet. Jeste da nije herojska pobeda kao u Italiji, nego jebačka borba. Izjebasmo ih ono, onako, ma bas kako treba. Ciganija se ponadala, e pa gosti na forumu posisajte malo, a moze i malo vise. Hvala, laku noc.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
:krsti:
Људи, не да смо се вратили из мртвих, него смо већ били и сахрањени, ударена плоча, подигнут споменик...
И устали смо, и вратили смо се, и оживели смо!
:krsti:
Браво за петорку која је истопила предност Макабија и показала како се игра за Партизан! :respect

Ја сам мирољубив и смирен човек - осим кад гледам овако неке утакмице - Аустроугарска, Немачка, НАТО, ЕУ, Евролига, све их видим потпуно исто. И њихов однос према нама.

 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
После овога меча прописаће и они што иначе "ријетко" пишу.




Шалим се, неће, морају чекати нека "боља" времена за њих.


Тражио сам да вечерас од спорта немамо ништа, али ово је и више од тога, буквално за три дана жалости.
ЈЕБИ ПАРТИЗАНЕ, РЕДОМ!!!!
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Сва срећа па са попио лекове пре утакмице, у супротном би жена већ кренула да спрема прву суботу и ситне колаче.
 
Top