Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ne kapiraš ti šta sam ja time hteo da kažem.
Trebam li da crtam, kad neko ovde na forumu iznese svoje nezadovoljstvo našom igrom, gomila ljudi ovde skoči kao oparena, kao da brane Partizan od mene recimo:D i od onih koji razmišljaju slično kao ja.

Nije smisao foruma da svi isto mislimo, svi mi imamo svoju glavu i drugačije razmišljamo.
Pa eto da bi stvari bile na svom mestu dobićemo 20 razlike u Atini, jel sad jasnije?


Želimir Obradović je najbolji mogući trener kojeg možemo imati na klupi od njega u evropi nema niko bolji.
Za moj ukus ima preblag pristup igračima i mislim da treba daleko strožije da se prema njima ophodi i da je tu leži veliki deo našeg problema, ali ja sam samo obični navijač Partizana , naravno da Željko kao mag struke zna bolje od mene i od svih nas zajedno ,ja samo iznosim svoja razmišljanja, ako ne smem vi me slobodno izgrdite :D

Nadam se da ćemo proigrati i pokazati puno više od onog što do sada pokazujemo,ali trenutno smo daleko ispod onog što očekujemo.
Mislim da ćemo do kraja ligaškog dela pobeđivati kući i dobiti Albu na strani i to će biti dovoljno za doigravanje , a posle kako bude, ako se desi da proigramo pa završimo među 6 niko srećniji od mene.


Nama se te nepredviđene stvari dešavaju u kontinuitetu, mi imamo takve rupetine u našim utakmicama da to nije zdravo za gledanje.
Praktično smo izgubili prvo mesto u ABA ligi zbog 4 poraza koja su došla kao posledica očajne igre i očajnog pristupa, a znamo da u ABA ligi bez prednosti domaćeg terena u finalu sebi jako otežavamo posao.

Imaju šansu da isprave sve dosadašnje propuste i ja im to želim kao i svi mi ovde koji navijamo za Partizan, ali nije mi jasno zašto je toliki problem reći da mislim da ćemo izgubiti utakmicu u Atini protiv ekipe koja je odlična, koja ima vruć domaći teren?

Nikad mi nisu bila jasna ta klinačka loženja jao razbićemo, pobedićemo, razvalićemo, a onda kad izduvamo , onda potop, sumrak, harikiri.
Ovde se pred svaku našu utakmicu piše , eno ga idemo razvaljujemo, cepamo na atome, onda 2 sata nakon toga, kolektivno samoubistvo, ajmo malo sa zemlje posmatrati stvari.


Najbolje bi bilo da se svi uhvatimo za ručice odavde sa foruma pa da odašiljemo pozitivnu energiju u vasionu...
Ja nisam nijednog trenutka napisao da ćemo razbiti PAO. Čak naprotiv, oni su kvalitetnija ekipa od nas i sve sem časnog poraza je uspeh. Samo ne mogu da se složim sa konstatacijama da igramo užasno, da smo jako loši i slično u situaciji kada izgubimo od bilo koje EL ekipe. Ja bih voleo da smo najbolji na svetu ali to valjda nije realno.
Uživajte ljudi dok imamo ovo, pitanje je do kada... Sasvim korektan skor imamo u EL do sada i ne vidim razlog za kukanje
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Prva stvar, Smit nije plej, to su potvrdili i neki treneri ( Gagi ) druga stvar nije skorer,mozda i jeste ali za neko znatno slabije takmicenje.
Ekipu slabo razigrava, prvo u napadu vidi sebe.

Ni plej razigravač, ni samo razigravač, ni skorer, sebičan, a manji od dva metra. Još samo fali da kazes da ima i mali ku***. :D
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ja sam sposoban da realno sagledam utakmicu koju igra Partizan tek kada se zavrsi. Pre i za vreme utakmice ja sam ubedjen u nasu pobedu pa makar igrali i protiv Denvera i makar gubili 16:0.
Sto se sutrasnje utakmice tice, realno gledano, ona ce nam mnogo reci o nasim ovogodisnjim dometima. Ako dobijemo, realno osvajamo... Ako ne dobijemo, realno dobicemo naredne dve i opet osvajamo!
Da sumiram, ja verujem u pobedu. Napred Partizan!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Komšinica nije imala tri beka u sastavu, povrede diktiraju mnoge stvari. I Virtus mrtvi bez Šengelije jedva slomi Asvel. Armani puče od cigana. Panter nije tu, moramo se stisnuti, nadajmo se da je najteže iza nas kad su povrede u pitanju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Ima ovde pri kraju teksta, navodno ima problem sa leđima i da je imao samo jedan trening pred utakmicu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Prva stvar, Smit nije plej, to su potvrdili i neki treneri ( Gagi ) druga stvar nije skorer,mozda i jeste ali za neko znatno slabije takmicenje.
Ekipu slabo razigrava, prvo u napadu vidi sebe.
On je 20ak dana tu, a nije odigrao jedan mec "posteno".
Do kad cemo mi da cekamo njega, Ponitku i recimo Frenka?
Pa sad se igraju kljucne utakmice, za Kls i nema potrebe da bude u timu.
Evo nema Pantera majstore, uzmi loptu pa se pokazi.
Kao da i Zeljko gubi strpljenje, protiv Makabija na gresku u 1/4 je negodovao, izvadio ga iz igre i vise ga nije ni vracao.
Kad se Aleksa vrati, nadam se da ce Smit da ispadne iz rotacije, a mozda i napusti klub.
Ponitku i Kaminskog cekamo, ovaj se bre nije ni presvukao.
Sta god da igra igrace bolje kad veze veci broj utakmica i treninga.
Kad bi se svi uklapali ko Kaboklo momentalno, menadzeri, sportski direktori i skauti bi vec poceli da rade dostavu za Glovo jbg.
Razumem te sustinski, i slazem se,nije poceo odmah da doprinosi, ali daj bar da veze 10 treninha i 5 utakmica sa kompletnom ekipom, pa da mi sudimo.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Trudio sam se da pratim Smita. Dečko je krajnje solidan u timskoj odbrani. Makar nije pravio harakiri u preuzimanjima kao jedno 8-9 drugih naših igrača u poslednjih mesec dana.

Nisam čuo za Pritisak, Frku, i Atmosferu. Kad smo potpisali te likove? Šalu na stranu, Arena je ogroman faktor. Ali... ball don't lie. U 10 smo u Evropi, jer dobro ubacujemo kroz obruč. Dobili smo ove sezone 4 ekipe koje će igrati PO; dobićemo bar još nekoliko. Ne pamtim da sam registrovao ni momenat nezalaganja. Ponosan na to kako se momci nose. Iako ima puno grešaka, frustrirajućih sekvenci, vodim se sledećom stvari: prošle godine sam izbrojao šest izjava igrača u kojima su ponavljali da je cilj u EL doigravanje. Oni su verovali i u septembru na 0-0 i u decembru na 4-9. Isto čine i sada. Mislim da je KP i posle Valensije i Virtusa rekao da je cilj top6. Ako oni veruju i rade na tome, ko sam ja da ne verujem. :shal
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Ne znam koliko su pouzdani ovi sa BasketNews portala, ali poprilično se slaže sa onim što sam pročitao ovde i drugde...

EuroLeague injury report (updated daily).png

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Prva stvar, Smit nije plej, to su potvrdili i neki treneri ( Gagi ) druga stvar nije skorer,mozda i jeste ali za neko znatno slabije takmicenje.
Ekipu slabo razigrava, prvo u napadu vidi sebe.
On je 20ak dana tu, a nije odigrao jedan mec "posteno".
Do kad cemo mi da cekamo njega, Ponitku i recimo Frenka?
Pa sad se igraju kljucne utakmice, za Kls i nema potrebe da bude u timu.
Evo nema Pantera majstore, uzmi loptu pa se pokazi.
Kao da i Zeljko gubi strpljenje, protiv Makabija na gresku u 1/4 je negodovao, izvadio ga iz igre i vise ga nije ni vracao.
Kad se Aleksa vrati, nadam se da ce Smit da ispadne iz rotacije, a mozda i napusti klub.
Bez da ikoga branim, ali mi jedna stvar nije jasna. Ponitku "čekamo" cele sezone, Frenka malo kraće, Smita 20-ak dana i onda ispade da je Smit najveći problem? Nije sam sebe doveo, došao je zato što je Željko odobrio i verovatno video nešto što može da iskoristi. E sad, treba vremena za sve, pa tako i za njegovo uklapanje u sistem, hvatanje akcija... Da li će uspeti ili ne ne znam, ali ja baš i nisam očekivao od njega 20+ partije čim je izašao iz aviona.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ako krenemo koncentrisano od starta, mozemo mi to i da dobijemo. Jedino ako krenemo sta slicno onome kako smo protiv Makabija, onda nas zaista hoce pregaziti 20 razlike. Ali najverovatnije ce to biti neki egal, sa naravno malo vecom sansom da oni dobiju, najvise zbog domaceg terena.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Какви снимци код Тегија, са Матијасом и екипом :shal

Ал ми је хит кад Искуердо говори Моми како је потребан Папапетру са повредом кољена :D
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ne znam koliko su pouzdani ovi sa BasketNews portala, ali poprilično se slaže sa onim što sam pročitao ovde i drugde...

Погледајте прилог 25117


Papapetru je igrao u grckoj ligi, tako da ce verovatno igrati veceras, mada ne ocekujem veliku minutazu za njega. Za Balcerovskog i Vildozu se zna da su povredjeni i da nece igrati, a za Janisovog brata je potvrdio Ataman da je bolestan i da ne zna da li ce igrati. Takodje i Lesor je odradio samo jedan trening, on ako im nije na maksimumu to je ozbiljan hendikep za njih.

Ovde pise da je Naneli upitan, ali ne znam zbog cega, nije bilo ni reci od tome da on ima neki problem.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kad je dosao mislio sam da je Poljak upgrade u odnosu na Janija ali nije to pokazao svakako. Neka eksplodira veceras Ponitka kako sam verovao da moze!
 
Top