Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
A jel ti kapiten ekipe relevantan?
Panter, ali i ostali igraci su imali slicne izjave, sto je po meni i legitimno da verujes i da se nadas, pogotovu posle sezone gde nam je malo falilo da odemo na f4 i mozda osvojimo, ali to ipak nije realno.
Sa Lesorom, Egzumom i Madarom, mislim da bi top 6 bio realan, a za dalje nema garancija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.693
Nisam si
Pantera su pročitali i lako ga neutrališu uz to se on koristi na potpuno pogrešan način a i on sam donosi neke idotske odluke da je to za nepoverovati.
Nisam siguran koliko su ga neutralisali pošto je juče isporučio 22 poena, svakako odličan učinak. A da greši i prosipa mleko to stoji. Problem je što osim njega nije bilo nikoga drugog. Kaminski je odigrao poluvreme iz snova, u drugom samo 2 poena. Ledej i Naneli blede senke onoga što mogu, PJ igra po sistemu toplo-hladno, Kaboklo se raspao... Premalo da se dobija u kontinuitetu u EL.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Sinocnji poraz mi je pao mozda i gore nego onda protiv Burse. Pola sata sam trazio auto po parkingu, nisam mogao doci sebi. Nekako imam osecaj da nam se ovi porazi i malo vracaju za sve one silne pobede nakon velikih minusa i preokreta. I sam Avramovic je rekao da je ekipa iz prosle sezone uspevala ovakve utakmice da dobija zbog samopouzdanja i timske hemije, deluje mi da nije to to ove sezone bar sto se toga tice. Sad treba pruziti najvecu podrsku, kup ide u pravo vreme, nakon toga imamo ja mislim nedelju dana za pripremu utakmice protiv Efesa i verujem da ce konacno stvari doci na svoje mesto. Sto se tice nekih kalkulacija, mislim da smo 6. i 7. mesto definitivno izgubili, za 8. se mozemo porvati sa Valensijom, Baskonijom i Makabijem. U svakom slucaju mislim da nista nije definitivno izgubljeno, ja i dalje stojim iza svog upisa od pre neki dan, da ce miroticu biti krivo sto nije dosao na pocetku sezone.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.943
A koji su oni kurac da ribaju nekog? Sinoc je dobar broj navijaca Partizana pokazao da su isti narod sa ciganima
A sta ce da im fali? Da im padne kruna s glave?
Razumem ove napacene fudbalere koji ne primaju platu,ali ovi koji su mazeni i pazeni da se ne trude i da imaju kurcobolju ,e to kao navijac ne razumem..uostalom ovi sto danas igraju ,oni dodju i prodju,a mi ostajemo tu vecno… ni jedan igrac u ovom trenutku kao da ne shvata sta nama znaci Partizan.. i ne moze da ih boli k.. za to… apsolutno podrzavam ribanje.
Apropo ,,idi gledaj FMP,, ako neces pritisak,ako hoces porodicnu atmosferu,idi i igraj u FMP.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sto je najgore ja iskreno mislim da se igraci trude i daju sve od sebe.

Prosto nemamo nikakvu igru, nemamo akcije, nemamo asistenciju, nemamo prodor i napad na kos, nemamo pik n roll igru. Sta jos fali da nemamo da bi shvatili da je stanje na tabeli realno a mozda i da smo plasirani i vise nego sto igra pokazuje?
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Panter, ali i ostali igraci su imali slicne izjave, sto je po meni i legitimno da verujes i da se nadas, pogotovu posle sezone gde nam je malo falilo da odemo na f4 i mozda osvojimo, ali to ipak nije realno.
Sa Lesorom, Egzumom i Madarom, mislim da bi top 6 bio realan, a za dalje nema garancija.
Pa ne, nego imam utisak kao da treba da se bezi od velikih izjava, velikih ciljeva, velikih snova. Idemo mec po mec i to...Ne razumem, jel sa Zeljkom i ovim timom nema pokrica? Daj da batalimo onda... Kao da bi neki ljudi voleli da budemo vecno u statusu anderdoga i da svaka pobeda bude cudo. Zao mi je, ovo nije taj Partizan. Ako postoji svega 5-10 boljih i skupljih ekipa od tebe u Evropi i nijedna ni blizu tako velikog trenera, onda prosto moras ciljati na F4. Ne znam...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.837
Локација
underground
A sta ce da im fali? Da im padne kruna s glave?
Razumem ove napacene fudbalere koji ne primaju platu,ali ovi koji su mazeni i pazeni da se ne trude i da imaju kurcobolju ,e to kao navijac ne razumem..uostalom ovi sto danas igraju ,oni dodju i prodju,a mi ostajemo tu vecno… ni jedan igrac u ovom trenutku kao da ne shvata sta nama znaci Partizan.. i ne moze da ih boli k.. za to… apsolutno podrzavam ribanje.
Apropo ,,idi gledaj FMP,, ako neces pritisak,ako hoces porodicnu atmosferu,idi i igraj u FMP.
Osim sto nije tacno da se ne trude i da imaju kurcobolju, pa je sve sto je dalje napisano bulsit.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.693
Da je kurcobolja u pitanju ne bi okretali Makabi nego bi još na poluvremenu digli ruke, ne bi stigli fmp posle onolikog minusa, ne bi bili konkuretni 3/4 protiv Monaka i celu protiv Virtusa, obe u gostima... Ali jbg, najlakše je reći, ko im jebe mater, ne trude se dovoljno.

Na kraju krajeva najbolje Željko i saradnici znaju, pošto oni sa tim momcima praktično žive. Ekipa je u ogromnom, OGROMNOM kanalu i mislim da pauza u EL dolazi u pravi čas.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.943

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.804
Локација
vaginamandibularia
Realno, na aba posete s pola kurca igra s pola tima obicno s pola gasa pa smo zato na pola sezone sjebali pol poziciju.
Za el realno ovo je gotova stvar, tim koji ne moze da pobedi bajern i virtus nije za top8, sto neko rece bez pleja nema ni plej ina.

U jezivom smo kurcu, mislim da su se pojedinci zasitili a da neki drugi pojedinci cisto odradjuju platu, dok gro i jednih i drugih nema dovoljno muda da povuce ekipu kad sve stane.

Apsolutno sam protiv postrojavanja igraca i ostalih kolektorsko prigradskih fazona, bes iskaliti gde treba a Zeljku i igracima koje to i dalje tangira podrska pa sta bude bice. Obicno smo posle ludackih sezona tonuli, izgleda ni ova godina nije izuzetak.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.837
Локација
underground
Bilo bi pozeljno da kad kritikujes ne govoris lazi. A laz je da se ne trude i da ih boli kurac. Smisli bolji razlog . A verovao ti ili ne u sportu postoji mogucnost da izgubis i iz drugih razloga osim kurcobolje. I naravno da placanje karte ne znaci pravo na lecenje frustacija, postrojavanjem i gadjanjem .Za to je pametnije tu lovu uloziti npr u psihijatra
 
Последња измена:

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
340
Razgovori u 4 zida, rad rad i samo rad i psiholog. Bez naslova pompe Poenta je sto mi nismo daleko od dobrog, samo treba da se uhvati jedan 2 zzuba i masina se okreće. Koliko god to cudno izgledalo ali je tako.
Protiv virtusa smo odigrali na nivou taman na nivou da dobijemo 90% evrologasa. I Igrace boli taj poraz sto se videlo sa splitom i juce. U strahovitom su grcu. Moze samopouzdanje vrlo brzo da se vrati. Kup je prilika i za samopouzdanje i da se nametni i to bas za veci deo rostera koji ne dobija mnogo sansi. Ne treba da kopamo dublji kanal od onog u kojem jesmo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.693
...Za el realno ovo je gotova stvar, tim koji ne moze da pobedi bajern i virtus nije za top8, sto neko rece bez pleja nema ni plej ina.

U jezivom smo kurcu, mislim da su se pojedinci zasitili a da neki drugi pojedinci cisto odradjuju platu, dok gro i jednih i drugih nema dovoljno muda da povuce ekipu kad sve stane...
Sa ovim delom se ne slažem, a evo i zašto. Recimo meni je protiv Splita zapao za oči jedan kadar u kome Naneli negde na pola drugog poluvremena prosto umire na terenu. Bukvalo mu se po faci videlo da jedva stoji, a u pomenutoj utakmici je ukupno proveo nekih 20+ minuta na parketu, znači u tom trenutku nije igrao više od 15. Možda ja grešim, možda vidim ono što želim da vidim, ali meni je tako izgledalo. Ono što ja kao laik kapiram je da ekipi treba pauza od utakmica, mada se sa pobedama najbolje izlazi iz krize, ali u ovom trenutku je bolje da treniraju nego da igraju. Opet, možda grešim.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
Realno, na aba posete s pola kurca igra s pola tima obicno s pola gasa pa smo zato na pola sezone sjebali pol poziciju.
Za el realno ovo je gotova stvar, tim koji ne moze da pobedi bajern i virtus nije za top8, sto neko rece bez pleja nema ni plej ina.

U jezivom smo kurcu, mislim da su se pojedinci zasitili a da neki drugi pojedinci cisto odradjuju platu, dok gro i jednih i drugih nema dovoljno muda da povuce ekipu kad sve stane.

Apsolutno sam protiv postrojavanja igraca i ostalih kolektorsko prigradskih fazona, bes iskaliti gde treba a Zeljku i igracima koje to i dalje tangira podrska pa sta bude bice. Obicno smo posle ludackih sezona tonuli, izgleda ni ova godina nije izuzetak.
I meni deluje da je došlo do zasićenja kod nekih igrača
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Kolege,,
Zar vas nije nimalo sramota? Koju ste utakmicu vi gledali pa da kazete da se ne trude? Onu sinoc ocigledno niste gledali.
Bice jos poraza, bice jos pobeda i to je to. Ovo je sport i apsolutno nista nije zagarantovano. Ja opet ne razumem cemu ovolika frustracija i izlivi besa i mrznje. Evo, kladim se da se nasi kosarkasi trude mnogo vise na svom poslu nego 90% vas koji ovde napadate. Kazete da su puno placeni? Pa sto niste ulozili vise truda da budete profesionalni sportista i da vi sami budete masno placeni? lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti a niko u ogledalo da se pogleda. Nismo igralo savrseno ali nismo bre ni toliko losi bili, da je usao poslednji kos ovde bi vec napadali F4 a to se bato zove bipolarni poremecaj.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Top