Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kada real odigra onakvo drugo poluvreme sa 55 datih poena, teško se može očekivati pobeda.
Preozbiljna ekipa, koja ima glavu i rep.
Idemo dalje, borba tek predstoji , korak po korak samo.
Svaka čast svima koji su ostali u hali da podrže igrače dugo posle završetka meča.
Pašće grčki cigani u crno belom paklu.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Sinoć je PARTIZAN pobedio, svako ko misli drugačije nema pojma o sportu i ljubavi prema ovom klubu. Kad je ovakva borba i želja kao sinoć nema šta kome da se zameri. Nas 7000-8000 koji smo ostali na "časovima ljubavi" sinoć moramo biti seme koje će "izroditi" nove GROBARE pa da dočekamo i to da niko ne napušta ARENU dok su igrači na parketu. Mnogo stručnjaka i filozofa ima u Areni.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
I to je to? Znači nema, znači imamo sreću i što smo ovu dvojicu doveli. I uprkos svemu i dalje smo u igri i i dalje ne idemo rekreativno da igramo utakmice. I dalje imamo kakvu takvu šansu.
A onda ide još jedno pitanje. Šta bi bilo da nemamo šanse da prođemo dalje? Šta bi onda gospoda komentatori tek pričali? Kako bi Arena izgledala?
Ne znam ni ja sto su se ljudi iscimali zbog ovog poraza od juce. Najbitnije utakmice sa Realom tek slede, neka njima ova pobeda. Izgledala bi verovatno kao u sred sezone protiv Efesa prosle godine.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj poraz je bio “upisan” tako da nema nekog velikog žala za pobedom.
Parirali smo prvo pol gde je trebalo da vodimo 10tak razlike . To je pokazalo da možemo da se nosimo sa njima. Eto to je za mene pozitivna stvar sa našeg duela.
A tribina i navijači su opet pokazali klasu u mislim nikada punijoj Areni ove sezone …
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
9 asistencina je bas bas malo. Aleksa 5 polaganja masi, bas bas mnogo. Posto ih nismo na pocetku nalupali kad smo mogli, a u upali u crnu rupu krajem trece, sta im bilo tesko da nas rutiniraju u cetvrtoj. Isto nam se desilo i protiv Monaka i Panate. Egal do jednog trenutka i onda neiznudjeno samogasenje. Ovoj ekipi najvise skripi u glavi: koncentracija, samopouzdanje, pobednicki mentalitet kritican nivo
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Protivnik je bila TOP 10 ekipa od 2000. na ovamo, steta. S ovakvim fokusom i stavom moze da se pobedi Olimpijakos a onda i poslednje 2 utakmice.
Moram jos jednom da kazem, ko kaze da je Kaminski promasaj, taj nema blage veze sta prica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Imam utisak da je konstantno pod faulom, iz utakmice u utakmicu.
To je zbog toga što je generalno “mali” mali i ram ima (čekam one šale hehe ram memorija), tuku ga dosta ali on je dosta slab u kontaktu, tuci tako Kolsona neće ni osetiti.
Između ostalog jedan od razloga zašto on ne igra u nba (iako je bolji od 30 posto igrača tamo) i iako se tamo “ne igra odbrana”.
Sada ima dodatni problem što Dozer ne isporučuje svoje (dal su problem ta kolena ili šta već) Aleksa je prvi plej i onda njega menja, kad je tu Dozer njih dvojica se bukvalno guraju jer obojica traže tu poludistancu i zato to dosta drugačije izgleda u odnosu na prošlu sezonu. Da ne pominjem dubinu koju je davao Lesor rolanjem.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
307
E da da kazem jos koju o realu.
Ne svidja mi se ono kad spiker kaze ime a mi prezime igraca.
Mnogo je bolje I bucnije bila varijanta pre. On puno ime I prezime a mi oleee.
Podseca me na svadbe.
Spiker:dortmund nuuulll, Bajern..
Publika: Cvaaaaaj
Spiker: Dankeeee
Publika: Oleeee
Bas mi je nekako.... Izvestaceno, bezvezno, seljacki
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
A ti požuri sa terapijom dok je egal i begaj. :p

Iako su ljudi (čak i ovde) nasedali na priču kako Real dolazi desetkovan, ja koliko videh odigraše i Dek i Kampaco i Hezonja, pa čak i Musa direktno sa aparata iako su se "usrali". Ružnal obavio svoj posao. Kao što sam i očekivao, utakmica sinoć je njima bila mnogo bitna.

Real je favorit protiv svakoga i nije sramota izgubiti, posebno što su oni već i pre utakmice praktično osigurali ne samo prednost domaćeg terena nego i #1, a nama je svaki meč (našom krivicom uglavnom) mač nad glavom. U datim okolnostima gde nama Zek nedostaje više nego Realu ona 3 metuzalema što zbirno imaju skoro 200 godina mislim da smo pokazali sasvim pristojnu partiju.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Čovek rođen u Dubrovniku, sluša prepev pesme Dubrovačkih trubadura (u originalu ,,Dok palme njišu grane,,), šta je tu čudno, i čemu tome pripisivati sve i svašta...
Ajmo malo povucite kočnicu...
Previše puta pravimo te neke ražnjeve a zečevi konstantno i dalje u šumi.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Nekako nam rezultati odgovaraju.Bolji smo od Efesa i Milana u medjusobmom.
Zato 3 pobjede do kraja.NAPRED PARTIZAN
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Kako igra ovaj Virtus mozda ce ostati na 17.pobjeda..Mi ako dobijemo sve 3.takodje na 17 pobjeda a moguce i Armani,pa cak i Efes...To bi mogla biri potencijalna grupa od 8 do 10 mjesta..Ne bih volio sa Virtusom da budemo u nekoj grupi,nisam gledao medjusobne rezultate izmedju ostalih,sa njima smo bez bodova.
 
Top