Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Predikcije poznatih za F4

Novak Djokovic: PAO, Olimpijakos, Monako, Partizan

Bogdan Bogdanovic: Real, Barselona, Fenerbahce i pazi sad BASKONIJA

Stefanov stari veruje!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ma nece da baksuzira...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Veceras da slavimo pobedu i samo pobedu ajde Zeljko ajde momci da rasturimo grcki fmp.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Зна ли неко од вас добрих људи овде како се пева ова песмица и шта значи? :confused-smiley-013:

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΥΡΟΥ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΚΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Gavri munja gavri munja, gamo to vromo pirea, ke tin ekta ke tin okto gamo ton olimpijako
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sto se zvizdi Militinovu?! Treba samo ignorisati
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
17 of skokova i izgubis mec.. Samo mi u Evroligi gubimo loptu na prevodu i na običnom pasu. Kad je neka ekipa protiv nas gubila lopte tako nikad. Prva cet najbolja ove god borba skok i onda pomracenje. I cet 13 samo da das kos i odbijas ih i sta mi radimo 5 min bez kosa.
 
Последња измена од уредника:
Top