Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Da u nedelju dana povežemo dve tri kvalitetne utakmice , sa pametnom igrom, još nismo uspeli. Ajde da to krene od Budućnosti pa od veoma zajebanih Francuza pa dalje preko Igokee.
Bice možda i teze nego kad smo gostovali, ali moramo ovo da dobijemo kako znamo i umemo, danas doprinos neka da Glas, Lesor , Madar da ne ode opet u pasivnost itd.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mene kopka zašto su sve kladionice stavile Panteru 16.5 danas
Ako smo favoriti i dobijemo ih lagano, onda nece on mnogo da se oznoji.
Čudna malo situacija.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.928
Reaction score
7.858
Hocemo Evroligu, a plasi nas Metropolitan?

Daj majku mu jebem mi smo Partizan, i ovakvi protivnici ne bi smeli da prestavljaju problem.

Dobijamo lagano, Panter Mvp.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.420
Локација
Kej Republika
Danas protiv bas zajebane ekipe.
Moramo kako znamo i umemo da dobro otvorimo utakmicu, posle ce nadam se biti lakse.

Uzdam se da publika pogura kad zaskripi, da Lesor zatrpa malo "svoje" petlove.

AJMO MI!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Po statistici se neće videti ali ovo je jedan od najboljih mečeva Pantera u sezoni. Sam je iskreirao sve svoje poene, preko ruke davao u svakom momentu kad su možda mogli da se vrate u smanje razliku - čovek vredi svaki uloženi evro, i više.
Veza između Madara i Balše je sve bolja. Tristan je pokazao da će biti presudan za širenje terena.
Odbrana nam se ozbiljno poboljšala, rutinirali smo ekipu koja je po nas tradicionalno nezgodna.

Sve će to biti kako treba, pre ili kasnije.
Nek se nastavi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top