Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pobogu, nismo dobili Barselonu ili Cska, vec Bulonja, ekipu treceg esalona.
Da zadrzimo ovo drugo mesto kako znamo i umemo, pa da se korak po korak priblizimo tom finalu.
Dovoljno je samo da na kraju konferencije poslusamo Zoca i napunimo Pionir u subotu, Igokea nam dolazi.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
E do qrca, razmazio Duško. Oće stoka... Oće kurac svake utakmice. Školska pobeda. Rutinirani. Kad krene po jedna Žoc je na svom. Udri i ne gledaj nazad!
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Pobogu, nismo dobili Barselonu ili Cska, vec Bulonja, ekipu treceg esalona.
Da zadrzimo ovo drugo mesto kako znamo i umemo, pa da se korak po korak priblizimo tom finalu.
Dovoljno je samo da na kraju konferencije poslusamo Zoca i napunimo Pionir u subotu, Igokea nam dolazi.
Ta ekipa "treceg esalona" je prva u francuskom prvenstvu, ispred evroligasa asvela i monaka, cisto da se zna.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Pitanje je u kakvim sastavima oni igraju svoju ligu. Asvel ima licencu na 10 godina, ako se ne varam, a Monaku je jedini fokus na tome da ostane u Top8 EL i igraće je i sledeće godine, tako da ne verujem da im je domaća liga prioritet.

Ovo svakako ne umanjuje činjenicu da nam je protivnik bio izuzetno ozbiljna ekipa koja je pre ovog poraza vezala čak 6 pobeda u EC.

Nekako smo majstori u tome da preskačemo "agregatna" stanja. Kod nas je ili smak sveta ili smo na krovu istog.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ako dobijemo obe, i ako Andora dobije sve tri utakmice (a favoriti su), a huventud izgubi u gostima od Metropolitana, mi smo prvi. Virtus je 90% biti četvrti.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Dobijemo Huventud - "ajde sad, kao da smo dobili Barselonu", dobijemo limenke 14 razlike - "igrali su sa rezervom jer imaju Real samo 2 dana kasnije", dobijemo Francuze 15 razlike (a mogli smo i 30+) - "ko zna u kakvim sastavima igraju Asvel i Monako pa su ovi prvi trenutno"... Ne razumem zasto se na ovu nasu ekipu gleda kao da je toliko nemocna i kao da od nas nista ne zavisi, a posebno ne razumem takav stav kod navijaca Partizana.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Losa ti je matematika druze, nama ako se izbrise poraz od Kuban, a verovatno hoce, mi smo na 4 poraza, dok bi i Huventud porazom od Pariza bio na 4, s'tim sto ima bolji medjusobni skor sa nama.
Mnogo je neugodnih protivnika u drugu grupu, treba izbeci u startu Veneciju,Ljubljanu i Bolonju, najbolje bi bilo da nam padne Bursa ili Ulm kao 7-mi, a mozda i Burz se bude docepao.
Olimpija je dobila Valensiju,Virtus, Ulm na strani, njima kad krene, a cesto se to desava, oni mogu svakog da dobiju i na bilo kom parketu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ali je i Andora bez rezultata protiv Lokosa na 4 poraza trenutno i lepo je rekao covek da ako dobiju preostale 3 gde imaju lepe šanse a Huventud lajsne u Parizu ulaze u krug sa Huvantudom i nama i tu onda da budem iskren ne znam sta odlucuje (medjusobni je svima 2-2) :D
 
Последња измена:

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Manite se kalkulacija. Svakako svaku utakmicu u svakom takmičenju igrati najbolje što se može, pa kako bude.
A kad dođu one koje su najvažnije i zbog kojih nam je srce najosjetljivije, e te igrati sa 200%!
Lijepo je da se i neki drugi rezultati poklope, al nije nam to baš u navici.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ali je i Andora bez rezultata protiv Lokosa na 4 poraza trenutno i lepo je rekao covek da ako dobiju preostale 3 gde imaju lepe šanse a Huventud lajsne u Parizu ulaze u krug sa Huvantudom i nama i tu onda da budem iskren ne znam sta odlucuje (medjusobni je svima 2-2) :D
Odlučuje medjusobna koš razlika gde mi imamo + 17 huventud + 16 a Andora je treca. I prvi smo. Dosta realan redosled dogadja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Znaci sledi zurka na ovoj temi u sledeca 2 kola, koji je prvi uslov koji treba da se ispuni, naravno sledeca runda mi da dobijemo Slaska, Pariz kod kuce Huventuda, a najzajebanije je da Andora dobije Lietkabelisa na strani, tesko ali ne i nemoguce.

@gurtang

Mi sa te brojke smo na +17, Huventud +16.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Tacno.

Ne zamaram se sa ostalim ekipama, nemojte ni vi, najdrugarskiji savet vam dajem.
Gledao sam i drugu grupu, zabole me glava od racunanja, a nisam ni pijan.

Najbitnije je da igramo za sebe i da dobijemo preostale dve do kraja i budemo minimum drugi, a ostali neka se poredjaju kako im je volja.
Lepo bi bilo da budemo prvi, ali nije smak sveta i da ne budemo. :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top