Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.435
Dobijemo Huventud - "ajde sad, kao da smo dobili Barselonu", dobijemo limenke 14 razlike - "igrali su sa rezervom jer imaju Real samo 2 dana kasnije", dobijemo Francuze 15 razlike (a mogli smo i 30+) - "ko zna u kakvim sastavima igraju Asvel i Monako pa su ovi prvi trenutno"... Ne razumem zasto se na ovu nasu ekipu gleda kao da je toliko nemocna i kao da od nas nista ne zavisi, a posebno ne razumem takav stav kod navijaca Partizana.

Koji stav konkretno? Ja sam napisao za Francuze da su ozbiljna ekipa, ali da to što su tukli Asvel i Monako ne znači da su drim tim. Šta je tu loše? Ne vidim da sam bilo gde rekao da nam je ekipa nemoćna. Ekipa nam je samo nekonstantna, igra po sistemu toplo-hadno. Nadajmo se da će vremenom i to doći na svoje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.790
Tacno.

Ne zamaram se sa ostalim ekipama, nemojte ni vi, najdrugarskiji savet vam dajem.
Gledao sam i drugu grupu, zabole me glava od racunanja, a nisam ni pijan.

Najbitnije je da igramo za sebe i da dobijemo preostale dve do kraja i budemo minimum drugi, a ostali neka se poredjaju kako im je volja.
Lepo bi bilo da budemo prvi, ali nije smak sveta i da ne budemo. :napred-partizan:
Nije smak sveta ako ne budemo prvi u grupi, bitno je da budemo prvi na kraju :šal
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moram dodati jednu stvar.
Ne postoji ekipa koja može peglati sve pred sobom.
Konstantnost može biti ohrabrujući faktor da održava adrenalin ali može biti i amputacija kada se prvi put pogube konci.
Možda kod iskusnih ekipa se to brzo koriguje ali mi imamo klince koji tek treba da dobiju samopouzdanje da su dobri i da su bolji od protivnika.
Recimo utakmica protiv limenih u kupu. Ja sam ostao zabezeknut kada sam video kakav pristup igri imaju i kako se neverovatno prilagode kriterijumu koga sami izdiktiraju.
Hvala im do neba što su odigrali onako jer ja preživeo ne bi šok da su onu igru izmotali na kraju sezone.
Pa i sve da smo pobeđivali do tada i bili prvi u grupi,uzeli kup...Ja ne bi preživeo ono.
Mi smo mladi tim ,

mi smo tim koji sada nema privilegiju da u varijanti "toplo-hladno" kalimo čelik odabirom da nas na strani oladi CSKA ,Real ili PAO sa -30,-40 a zagrejemo kući ludačkom energijom.
mi smo tim koji pored sebe ima tri ekipe sličnog kvaliteta u ABA ligi i isto toliko ekipa sličnog kvaliteta u EK.
Gubitkom od takvih ekipa gubimo mnogo .Dobijanjem takvih ekipa ne dobijam ništa drugo do onoga što se podrazumeva.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pa ovo bi bilo idealno. Jel bi mogao neko da prepračuna kakva će situacija biti kada se odbiju utakmice sa rusima?
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Ovo bi zaista bila idealna kombinacija, ukoliko bi Virtus došao na nas u polufinalu trebalo bi da budemo domaćini? Nego dobro korak po korak.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.567
Локација
Yaoundé
Da mi ipak sačekamo dok se sve jasno iskristališe...

U Evrokupu igra samo jedan ruski klub i to baš u našoj grupi, a koliko vidim, u ULEB nisu još načisto da li će se ruskim timovima rezultati brisati ili će naknadno biti upisani porazi 20:0 službenim rezultatom, uz brisanje plasmana na kraju grupe faze (Lokomotiva i u drugoj varijanti ostaje ispred prvog ispod crte Slaska)... Na zvaničnom sajtu samo stoji da je učešće Lokomtive suspendovano, ne i da su isključeni...


... a isto je, barem u ovom trenutku, i u Evroligi...


... a Virtus se baš okoristio trenutnom situacijom i od CSKA pokupio dvojac Heket - Šengelija...

Nego, da li ste videli ovu analizu akcije?


... a ja mislio da poznajem košarku :D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
I jos da sa druge strane neko slabasan prejebe Huventuda na los dan, pa da odigramo najbolje gostovanje kad bude najpotrebnije.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Nemoj samo nas da neko ne prejebe na slab dan...
Ne svidja mi se to igranje jednog meca. To sav pritisak ode na favorita a mi smo da se ne lazemo uz Virtus i Valensiju pa i Huventud glavni favoriti. Ostali ce igrati rastereceno. Cedevita npr igra sjajno, oni u jeenom mecu mogu dobiti svaki tim u Evrokupu a niko im ne pravi pritisak da moraju da osvoje. A nama se pravi itekako.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Uopste ne sumnjam da ulazimo u EL kako god da zavrsimo ovu sezonu. Ako Ruse izbace, bice potrebno bar tri nova kluba.

Mi vec odavno imamo ime i navijace. Sada imamo najboljeg trenera i veoma kalitetan i potentan igracki kadar. Spanci svakako ne mogu da daju 7 timova.
Jedino jos Virtus da uleti tu pored nas.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nemoj samo nas da neko ne prejebe na slab dan...
Ne svidja mi se to igranje jednog meca. To sav pritisak ode na favorita a mi smo da se ne lazemo uz Virtus i Valensiju pa i Huventud glavni favoriti. Ostali ce igrati rastereceno. Cedevita npr igra sjajno, oni u jeenom mecu mogu dobiti svaki tim u Evrokupu a niko im ne pravi pritisak da moraju da osvoje. A nama se pravi itekako.
S obzirom ko nas vodi i kakav je u tempiranju forme, nadam se da smo slabe dane ispucali.
Ostaje ta pusta mladost da progleda na oba oka i da smanji amplitude u svojoj pogubljenosti.
Nije nemoguce naravno, najlakse je nekog zaskociti na jedan mec, tu odluci bukvalno jedan detalj, ali kako vreme prolazi, ja sam veci optimista
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.145
Reaction score
27.942
Локација
Из Чикага (моји...)
Ja se samo nadam da kad dođu ti eliminacioni mečevi neko imati pameti i staviti neku RAZUMNU cenu karata, jer u protivnom Arena (pretpostavljam da će se tamo igrati) osta poluprazna ili bar ne popunjena "do čepa". A znamo koliko nam to znači...pogotovu u tekmama bez revanša.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.790
Uf, svidja mi se ovaj gore kostur kad bi tako izgledao, Virtusu ima nanu naninu da jebemo u Beogradu, oni su napadacki mozda najpotentniji tim Evrokupa, ali su zato u odbrani duplo golo.

Trebamo ici korak po korak, Spanske ekipe su najzajebanije Huventud i Valensija, iako ce tabela reci i GranCa, jos bih izdvojio zajebani tim Venecije i CedOl.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Каква нам је сада ситуација, с обзиром да се званично, Локосима поништавају све утакмице?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top