Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Mislim da većina nas Grobara ima maksimalno poverenje u Žoca i smatra da pored Duleta ne postoji bolja opcija za naš klub...
Isto tako mislim da pojedinci ovde preteruju sa branjenjem Žoca od nas pojedinih koji kažemo svoje mišljenje koje možda nije slično njegovom...ipak je ovo forum i mi imamo svi pravo na mišljenje...
Vređa me i pimisao da neko pomisli da sam ja taj koji je " opljunuo" Žoca...najvećeg od nas.
Niko nije bezgrešan i mislim da je očigledno da je najbolji na svetu pogrešio sa Aleksom, Dangubićem, Zagorom i verovatno Trifom
Kada bi ovaj tim imao jednog Renfroa gde bi nam bio kraj...
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ona ciganska smradina pavijan sto pravi analize nakon nasih i ciganskih utakmica, na analizi jucerasnje tekme u jednom momentu velica potez smrdljivog ribasa tako sto se on ruga Dangubicu. Jedno vreme mi je bilo zanimljivo gledati njegove video analize, ali s ovim je zavrsio. I ne samo to nego neki komentari na racun Zeljkovog rada, pa ko si ti smrade ciganski da komentarises njegov rad i njegove neke odluke. Bolece te sve ovo na kraju.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.608
Локација
Beograd
Kakav kurac od organizacije i takmičenja, jebo ih sveti Anastasije u bulju sve!
Bez obzira što mi nismo gde nam istorija kaže da pripadamo, evropska košarka je najgore organizovan koncept, pa vrlo verovatno ikad. Bora Stanković je zasrao strahovito i proći će još 20 godina da se to vrati u neku normalu.
Jedini koncept je FIBA LŠ i da se grunu pare, ovo bre kurcu ne valja.
Pa nekada je Kup Koraća bilo teže osvojiti od KEŠ-a...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.468
Локација
Novi Sad
Partizan i Huventud su bolje ekipe od Zvezde i Monaka.

Gore glava. Ne valja al dobro je :)

Da smo protiv Mege odigrali kao protiv Huventuda, bilo bi 40 razlike za nas..

Mora isti pristup uvek.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Dule se nije hvalio tim ispadima, to su bile emocije, nešto što nije mogao da kontroliše, i nije nikakvu korist donosilo ekipi. Budalaštine su priče da je tehničkim greškama pokušavao da preokrene momentum, to je i sam nekoliko puta izjavio. To što je par puta zaista ispalo tako, to je bila slučajnost.

Ja sam onda bio godinama svedok budalastina, da sudije nakon takvih ispada i pritisaka sa tribina, okrenu kriterijum na suprotnu stranu.

Evo danas, Radonjic dobio tehnicku zbog burnog protesta nakon licne u napadu Kalinica, posle 30sec sudije sviraju Monaku istu stvar.

Ali dobro, ja volim Duleta najvise na svetu i zbog tih emocija, pa makar bile i stetne.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne bih puno da pametujem i pričam.
Nije mi jasno kako i zašto za Gregora i Balšu nije bilo minuta.
Huventud je odigrao odlično.

Kuruks i Smailagić obojica ako srede glavu će boti izvanredni, s tim što jedan ima problem s koncentracijom, drugi s pozicionim napadom i odbranom.
Nadam se da će Madar konačno malo da proigra i više kreira za sebe.

Težak put nas čeka ako nismo u prva 2 u EK i ABA.
Ima još dosta košarke da se igra.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Baaaaš je mučno doći ovde i čitati kako neki "navijači" Partizana pljuju nakon poraza na gostovanju ekipi koja je među jačim domaćinskim ekipama u Evropi. Još uz gurku sudija dobili nas 8 razlike... Jeste, ima naše krivice i treba analizirati ako želimo neki trofej, ali dokle više priče o zaverama da se klub dokrajči, o promašenim pojačanjima i o teranju igrača iz kluba. U Evrokupu, od dvadeset ekipa, imamo treći najbolji skor, u ABA ligi drugi...pričamo o projektu na 3 godine, a sve nam srušio jedan poraz. Najviše bih voleo da svako od pljuvača izvadi svoje pare i stavi na to da će ovaj projekat biti neuspešan. Pa da im lepo naplatimo to mi koji verujemo u ovu ekipu!

Niko ne može da nam obeća osvajanje Evrolige ili F4. Ono na šta ja mogu da se kladim, to je da ćemo biti ponosni, preponosni na ovu grupu ljudi, koju je Željko okupio oko sebe. Živi bili pa videli...
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Baaaaš je mučno doći ovde i čitati kako neki "navijači" Partizana pljuju nakon poraza na gostovanju ekipi koja je među jačim domaćinskim ekipama u Evropi. Još uz gurku sudija dobili nas 8 razlike... Jeste, ima naše krivice i treba analizirati ako želimo neki trofej, ali dokle više priče o zaverama da se klub dokrajči, o promašenim pojačanjima i o teranju igrača iz kluba. U Evrokupu, od dvadeset ekipa, imamo treći najbolji skor, u ABA ligi drugi...pričamo o projektu na 3 godine, a sve nam srušio jedan poraz. Najviše bih voleo da svako od pljuvača izvadi svoje pare i stavi na to da će ovaj projekat biti neuspešan. Pa da im lepo naplatimo to mi koji verujemo u ovu ekipu!

Niko ne može da nam obeća osvajanje Evrolige ili F4. Ono na šta ja mogu da se kladim, to je da ćemo biti ponosni, preponosni na ovu grupu ljudi, koju je Željko okupio oko sebe. Živi bili pa videli...

Niko ovde ne pljuje prijatelju, kritika nije pljuvanje, pametan i častan čovek prihvati kritiku.

Sudije protiv Huventuda nisu razlog što smo izgubili.

Navešću ti dva ključna razloga i verujem da ćeš da se složiš:

1. Najgore branimo šut za tri poena, videli smo u prethodnim utakmicama koliko smo primili trojki, kreni od Mege, preko Turk Telekoma i Krke, do Huventuda. Ako imaš vremena, izbroj.
Sa druge strane, mi nemamo akciju gde će Panter, Mur, Avram ostati sami i šutnuti čist šut jer se troše na prenošenju lopte i igraju lažnog pleja.

2. Totalna loša rotacija, povedeš 12 igrača, igraju njih 10, medju tih deset Dangubić i Zagorac.
Bukvalno 8 igrača protiv Huventuda ne ide, možeš kriviti sudije koliko hoćeš.
Ni dan danas ne znam razlog zašto Glas i Balša nisu igrali, u ranijim komentarima sam rekao da Glas može sam sebi da izmisli prostor za šut i to on u Partizanu najbolje radi.
Balša je procvetao, igra fantatično, koristi mozak, čita igru, deli blokade. Zašto nije pušten da rastereti Lesora i da izvrši pritisak i iznudi faulove i ranije pošalje na klupu centre Huventuda?


Sada da ti odgovorim za pojačanja a nakon toga za igrače koji ne zaslužuju da nose dres Partizana.

Pojačanja nismo nijedno pogrešili, odlično odradjen posao. Lesor jeste postavio neslavni rekord za slobodna bacanja ali on je došao poslednji i vidi se da se trudi i gine za loptu.
Sva ostala pojačanja su mladi momci i tek će ti mladi momci da buknu.

E sad za igrače koje "teramo".
Slobodno ću reći da Zagorac i Dangubić ne mogu biti za Evrokup, mogu da igraju u Aba sa slabijim ekipama, čisto neko da se odmori iz prvih 12.
Trifunović je bio blizu sa njima ali se dečko trgnuo i počeo da igra ono što mu se kaže i on zaslužuje da bude u 12 sigurnih.

Uprava treba sada da dovede pod hitno pleja, nekog kaljenog pleja a Željko treba da odluči ko će biti kapiten jer Zagorac to sigurno nije.
Svojom igrom i zalaganjem, ne zaslužuje.

Valjda sam ti razjasnio nešto, ovo nije pljuvanje, ovo je kritika.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Niko ovde ne pljuje prijatelju, kritika nije pljuvanje, pametan i častan čovek prihvati kritiku.

Sudije protiv Huventuda nisu razlog što smo izgubili.

Navešću ti dva ključna razloga i verujem da ćeš da se složiš:

1. Najgore branimo šut za tri poena, videli smo u prethodnim utakmicama koliko smo primili trojki, kreni od Mege, preko Turk Telekoma i Krke, do Huventuda. Ako imaš vremena, izbroj.
Sa druge strane, mi nemamo akciju gde će Panter, Mur, Avram ostati sami i šutnuti čist šut jer se troše na prenošenju lopte i igraju lažnog pleja.

2. Totalna loša rotacija, povedeš 12 igrača, igraju njih 10, medju tih deset Dangubić i Zagorac.
Bukvalno 8 igrača protiv Huventuda ne ide, možeš kriviti sudije koliko hoćeš.
Ni dan danas ne znam razlog zašto Glas i Balša nisu igrali, u ranijim komentarima sam rekao da Glas može sam sebi da izmisli prostor za šut i to on u Partizanu najbolje radi.
Balša je procvetao, igra fantatično, koristi mozak, čita igru, deli blokade. Zašto nije pušten da rastereti Lesora i da izvrši pritisak i iznudi faulove i ranije pošalje na klupu centre Huventuda?


Sada da ti odgovorim za pojačanja a nakon toga za igrače koji ne zaslužuju da nose dres Partizana.

Pojačanja nismo nijedno pogrešili, odlično odradjen posao. Lesor jeste postavio neslavni rekord za slobodna bacanja ali on je došao poslednji i vidi se da se trudi i gine za loptu.
Sva ostala pojačanja su mladi momci i tek će ti mladi momci da buknu.

E sad za igrače koje "teramo".
Slobodno ću reći da Zagorac i Dangubić ne mogu biti za Evrokup, mogu da igraju u Aba sa slabijim ekipama, čisto neko da se odmori iz prvih 12.
Trifunović je bio blizu sa njima ali se dečko trgnuo i počeo da igra ono što mu se kaže i on zaslužuje da bude u 12 sigurnih.

Uprava treba sada da dovede pod hitno pleja, nekog kaljenog pleja a Željko treba da odluči ko će biti kapiten jer Zagorac to sigurno nije.
Svojom igrom i zalaganjem, ne zaslužuje.

Valjda sam ti razjasnio nešto, ovo nije pljuvanje, ovo je kritika.
[/QUOTE propustio si sjajnu priliku da cutis. Napisao opsiran komentar a ništa rekao nisi. Ponašate se kao dece od 4 god. kada ne dobiju tablete pa se ljute. Tako i moj sin se ljuti kada nema igrica. Samo znate da se žalite. Ne zaslužujete da gledate košarku i Željka. Ne mogu da razumem da ne shvatate sta čovek radi (Zoc). Sudite na kraju, a ne na početku. Ništa vam ne valja. Navijate za Real oni su uvek u vrhu i uživajte. Kakav je to način da se samo kuka. Kako vas nije sramota?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
@Ivanradovanovic , pored toga što se ne snalaziš sa citiranjem postova, ne snalaziš se ni sa forumskim pravilima, imaš 2 u 1 ovde:D

Forum je otvorena platforma namenjena razmeni mišljenja, a kako su u pitanju navijačke teme, naravno da ima i različitih mišljenja, ali i frustracija kada se gubi, ili ne ide baš sve kako se očekuje.

Košarkaška sekcija je sušta suprotnost fudbalskoj (neka mi oproste poklonici trenutnog fudbalskog projekta), radi se planski, ekipa je puna potencijala, struka je vrhunska, i navijači, bar većina, prepoznaju to, i apsolutno podržavaju. Ako neko i iskaže nezadovolstvo, šta je problem, sve dok to "iskazivanje" ne prelazi u provokacije i trolovanje? Nema bezgrešnih, grešio je Dule, greši, i grešiće i Željko. Ali čvrsto verujem da, sem ako se ne desi neka "viša sila" tipa super-kovida22, svetskog rata ili slično, Željkov (i naš) Partizan se vraća tamo gde pripada - u evropski vrh! A vrh, ko i svaki vrh, nema previše mesta, tako da će pojedini instant"velikani" malo da se sklone:D
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Niko ovde ne pljuje prijatelju, kritika nije pljuvanje, pametan i častan čovek prihvati kritiku.

Sudije protiv Huventuda nisu razlog što smo izgubili.

Navešću ti dva ključna razloga i verujem da ćeš da se složiš:

1. Najgore branimo šut za tri poena, videli smo u prethodnim utakmicama koliko smo primili trojki, kreni od Mege, preko Turk Telekoma i Krke, do Huventuda. Ako imaš vremena, izbroj.
Sa druge strane, mi nemamo akciju gde će Panter, Mur, Avram ostati sami i šutnuti čist šut jer se troše na prenošenju lopte i igraju lažnog pleja.

2. Totalna loša rotacija, povedeš 12 igrača, igraju njih 10, medju tih deset Dangubić i Zagorac.
Bukvalno 8 igrača protiv Huventuda ne ide, možeš kriviti sudije koliko hoćeš.
Ni dan danas ne znam razlog zašto Glas i Balša nisu igrali, u ranijim komentarima sam rekao da Glas može sam sebi da izmisli prostor za šut i to on u Partizanu najbolje radi.
Balša je procvetao, igra fantatično, koristi mozak, čita igru, deli blokade. Zašto nije pušten da rastereti Lesora i da izvrši pritisak i iznudi faulove i ranije pošalje na klupu centre Huventuda?


Sada da ti odgovorim za pojačanja a nakon toga za igrače koji ne zaslužuju da nose dres Partizana.

Pojačanja nismo nijedno pogrešili, odlično odradjen posao. Lesor jeste postavio neslavni rekord za slobodna bacanja ali on je došao poslednji i vidi se da se trudi i gine za loptu.
Sva ostala pojačanja su mladi momci i tek će ti mladi momci da buknu.

E sad za igrače koje "teramo".
Slobodno ću reći da Zagorac i Dangubić ne mogu biti za Evrokup, mogu da igraju u Aba sa slabijim ekipama, čisto neko da se odmori iz prvih 12.
Trifunović je bio blizu sa njima ali se dečko trgnuo i počeo da igra ono što mu se kaže i on zaslužuje da bude u 12 sigurnih.

Uprava treba sada da dovede pod hitno pleja, nekog kaljenog pleja a Željko treba da odluči ko će biti kapiten jer Zagorac to sigurno nije.
Svojom igrom i zalaganjem, ne zaslužuje.

Valjda sam ti razjasnio nešto, ovo nije pljuvanje, ovo je kritika.
Sad sam prelistao postove i sa dosta stvari koje si napisao se slažem, jedino što ne mogu da dam sebi za pravo to je da komentarišem odluke trenera. Ne zato što je Želimir nedodirljiv, već pre svega jer ja nisam ni blizu kompetentan da analiziram bilo kod stručnjaka, onaj ko jeste ima svo pravo, naravno ako priloži valjane argumente.

A kad sam prelistao unazad da vidim šta me je to nateralo da zatvorim stranicu, jer nisam hteo da ulazim u rasprave, video sam da su to postovi da smo "skup plaćenika" i tako dalje, šta sve piše u nastavku. Nisam neko ko se pita bilo šta na ovom forumu, ali bih delio opomene (u najmanju ruku), svima koji kritikuju KK Partizan i FK Partizan, a kao argumente koriste ono čime se služe cigani i oni koji ne žele dobro Partizanu (stvari tipa: Šamrok Stanoje, Zakurac ili u ovom slučaju "skup plaćenika"...)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top