Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
serAlex, тако некако. Маруси је добар само у кошарци а и публика му је таква. Мени су од ове године кренули на живце јер су буквално уз помоћ судије покрали Паок. Пошто сам их пар пута гледао , а гледао сам и Пао и Оли (уживо у Палатакију), ове године нису нешто ,бар не у домаћем првенству. Моја прогноза? Газимо их .
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Niste vi ludi sto pisete o palatalizaciji. Lud sam ja sto to citam :)
Ma dajte ljudi u istoj dvorani smo igrali portiv jednog velikana kao sto je Pao, a sad nesto pricamo o Marusiju i njegovim navijacima, tj. posjeti. A tek da ne pricamo o tome koliko je smijesno da neko pomisli da ce navijaci zelenih doci da podrze Marusi.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ма добијамо сто посто, ја никада нисам био сигурнији да ћемо добити једну гостујућу утакмицу као данас. Ајде нека је са срећом.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Razmisljam za koga sutra navijati posle nase tekme jer nam sa jedne strane odgovara da dobiju beli cigani sa dva nula i nama treba samo jedna pobeda onda za prolaz(nad marusije kuci vise razlike) ili navijati za zelene da probaju da izbace smradove mada posle ovog batistovog proseravanja neznam dali uopste i da gledam...

Brate, zajebi sad tu utakmicu na terenu tih katalonskih govana. U ovom trenutku me ta utakmica interesuje kao sneg od pre 17 godina. Daj da se najpre ovo naše završi večeras oko 20:30h onako kako treba, kako svi to želimo...

...Pomislio sam na to :buhahaali cisto sumljam da cemo ih i tamo svesti na tako mali broj poena jer je ona odbrana u prvom bila ludacka i jos im je izaslo dosta suteva a i to je rezultat posle produzetka...Ali dobra ideja treba reci Duletu ako budemo u egalu do poslednjeg napada da Slavkan sutira za 66-65 i da budu drugi i idu realu na noge...A jos bi bolje bilo da Slavkan sutira za pobedu ono njegovo sa 6 metara i da da smradovi ispadnu pa nek se zale po clanu 36.2 stavka 01 pravila Fiba glasi Slavko Vranes ne sme da sutira za pobedu... :ziveli
Mozda im onda i usvoje uz konsultaciju sa Duletom zasto je prekrsio sopstveno pravilo da Slavko ne sutira za pobedu!!!

Sta kaze Tegi : "Pravda za Barsu"... :respect

Što se gostovanja govnima tiče, ja maštam o tome da tamo odemo sa već obezbeđenim 1. mestom u grupi. :D A onda bih imao predlog za taj "zadnji napad", i to predlog koji bi uvažio čak i taj "novouspostavljeni član FIBA": Slavko Vraneš da Z-A-K-U-C-A trojku!!!!!:D Znači ispoštovan član, NEMA ŠUTA...znači lepo Slavkan da stane na 6,25m, da uzme loptu, digne ruku, zabaci kao udicu i da loptu jednostavno metne u koš! :)

Nego da se vratimo na ovo večeras. Ja završavam sa mojim kopiranim postom od 27. januara, pre utakmice protiv zelenih:

Ja sam večeras zadovoljan čak i sa porazom do -10.

Verujem naravno u pobedu. Verovao bih u to i da igramo protiv Lejkersa.

Ali onako realno, protiv prvaka Evrope, na njegovom terenu i još bez Marića - i poraz do 10 razlike bi predstavljao za nas super rezultat, nešto što se u paklu "Pionira" može i stići i prestići! Pa i protiv prvaka Evrope!

SREĆNO DULE, SREĆNO MOMCI!

Ma nisam ja sujeveran, ma jok, nego čisto onako...:D

PS
Jebalo kevu koliko su nam se postovi "nakotili" ovde u zadnjih 15-ak dana...Ovaj gornji post bio na 117. strani foruma, a sad smo već na 167. strani...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Svemu tome su doprineli cigani, da nisu smarali sa gledanjem snimka i žalbom, nebi mi pisali ni pola od toga, a još kad svemu tome dodamo časove gramatike dobro da nije broj strane 267.

Nego da se osvrnem ja na utakmicu, čitam ovig dana kako je Grobarski da izgubimo od Marusija, bla bla, uvek gubimo od lošijih ekipa. Prošlih sezona smo se uvek žalili kako sa kreditom plaćamo Saletovu trojku iz Istanbula, a imali smo i razloga, pogubili smo pitaj boga koliko utakmica u poslednjim napadima, ali ove sezone toga nema, izgleda da je kredit vraćen, pa ove sezone nama isplaćuju to što su nam greškom naplatili više rata.

Danas dobijamo Grke i to lagano, predviđam utakmicu slučnu onoj sa Unikahom u gostima.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bice veoma tesko danas jer Marusi igra opusteno i nemaju nikakav pritisak.
Sa druge strane mislim da je mali pritisak na nama da pokusamo da dobijemo i prakticno se plasiramo u top 8, jer kuci necemo izgubiti.
Mnogo zavisi od nasih bekova i sa dobrim procentom suta mozemo pobediti.
Za skokove ne brinem, jer tu smo jako jaki.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.477
Reaction score
38.445
Slažem se da će biti teško, čak bih rekao vraški teško. Dve jake odbrane, tvrda utakmica, neće biti lepo za gledanje.

Ali ne bih se složio oko ovoga o opuštenosti Marusija. Oni su došli u situaciju u kojoj smo i mi sami često bili. Da vrebaju iz potaje i da im se otvori situacija da eventualno mogu dalje. Ja verujem da se to vrzma po njihovim glavama, baš kao što se mota i po našim da smo blizu TOP8. Svaki normalan čovek bi pomislio posle pobede nad Panatinaikosom, a pogotovo što igraju kod kuće, kako možda može i korak dalje. Moje je mišljenje da se oni ipak tome potajno nadaju, što je apsolutno normalno. Takođe mislim da oni u Pioniru nemaju šta da traže, tako da im je ovo utakmica "sve ili ništa", a i raspored im ne ide na ruku.

Uostalom, to će se najbolje videti kada počne utakmica. Protiv PAO-a su bili prilično opušteni i sipali su trojke kako su hteli. Ako budu pod grčem, a ja se nadam da hoće, onda će i lopta postati malo teža... :napred Partizan
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Biće mnogo teško mada Marusi nema baš takav kvalitet da odigra (šutira) tri utakmice za redom na takvom nivou. Dobrom odbranom i po meni ključnoj ulozi šutera (Rašić, Pera,Bo) možemo da dobijemo, a onda lagano da gledamo klanje uz neopisivo zadovoljstvo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
SPORTKLUB + prenosi danas direktno govna-PAO od 20.45h.
Info od pre pola sata, 100% potvrđen.

Da naglasim još jednom, u pitanju je kanal "plus" (što je neuobičajeno, tamo skoro nikad ne prenose basket).

Pomozi Bože da oko 20.30h i jedni i drugi dobiju dodatnu dozu nervoze i smrznutog gov....ta, da baš budu gladijatori jedni protiv drugih. Da se iskidaju međusobno do krvi. Da ne znaju kad je dosta. :D

PS
Veliki Grobar Srđa Radojević prenosi. Srđo, dabogda ushićen počeo da prenosiš pravu pravcatu borbu gladijatora, dabogda ti glasić trepereo samo tako! :)
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Veceras nastupamo u Marusiju, bice tesko, ali nakon svega vidjenog vjerujem u ove momke. Pokazali su da imaju sve predizpozicije za osvajanje Eurolige, posebno onim povratkom protiv Barce. Jer kad vodis 30 minuta, a onda te protivnik za 4 minuta presttigne, onda svaka slabija ekipa pada i fizicki i psihicki. A mi smo se vratili protiv najjacih. I veceras pobeda....nego sta..:clap.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Što se gostovanja govnima tiče, ja maštam o tome da tamo odemo sa već obezbeđenim 1. mestom u grupi. :D A onda bih imao predlog za taj "zadnji napad", i to predlog koji bi uvažio čak i taj "novouspostavljeni član FIBA": Slavko Vraneš da Z-A-K-U-C-A trojku!!!!!:D Znači ispoštovan član, NEMA ŠUTA...znači lepo Slavkan da stane na 6,25m, da uzme loptu, digne ruku, zabaci kao udicu i da loptu jednostavno metne u koš! :)

Ili mozda poslednja lopta da ide u reket na Slavkana koga onda Mekaleb hvata za struk i podize kao one klince sto se zajebavaju u pauzi izmedju poluvremena iiiiii Slavkan efektno zakucava :buhaha

Licilo bi na onu fotku Moreire i Slavkana, samo obrnuto:buhaha
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Вечерас морамо да победимо сами себе јер, ако погледамо уназад, како смо се зајебавали са "слабијим" противницима све је јасно. Маруси мора да се доживи као ПАО, да се максимално ангажују и онда је победа извесна, у супротном пуцамо. Рече неко да Маруси не може добро да одигра три утакмице узастопно, ја се не бих сложио са тим, ми не знамо шта све они могу. Маруси је у сличној ситуацији као ми, ушли су у ТОП 16 као аутсајдери, па ево их где јесу. Не треба их потцењивати.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Partizan će večeras da pokaže svoj pravi karakter. Da se ne lažemo, Marusija jeste dobar tim, ali to je tim koji mi jednostavno "moramo" da pobedimo oba puta ukoliko želimo u F8. Videćemo da li su košarkaši nešto naučili od poraza od Oreleana.
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Sto se vecerasnje utakmice tice, siguran sam da ce opet biti neizvesno i da ce jedna/dve lopte odlucivati pobednika. Mi drugacije ne znamo.
Verujem u pobedu, verujem u ove momke, ali cak i u slucaju poraza, nista nije izgubljeno i imacemo sanse u Pioniru, da sa dve pobede obezbedimo TOP8.
Kljucna stvar ce biti, kao i uvek odbrana. Ne smemo ih ostavljati same na sutu za 3, jer pogadjaju kao ludi. Cak i centri imaju meku ruku i pogadjaju sa polu distance i distance. Ukoliko to usmemo da uradimo, sanse za pobedu nam naglo rastu.
Srecno Partizane!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
veoma važna ali ne odlučujuća utakmica i zato ne treba praviti veliki pritisak.i mi moramo da se potrudimo da bi dobili,nemoj neko da zaboravi na svoj ritual dok gleda utakmicu:D,znate već o čemu se radi.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Partizan će večeras da pokaže svoj pravi karakter. Da se ne lažemo, Marusija jeste dobar tim, ali to je tim koji mi jednostavno "moramo" da pobedimo oba puta ukoliko želimo u F8. Videćemo da li su košarkaši nešto naučili od poraza od Oreleana.

Marusi i Orlean se ne mogu porediti. Orlean je bio solidna ekipa, koja se ni u jednom duelu nije obrukala, cak i dva meca dobila (nas kuci i Unikahu u Malagi), ali opet nisu nista posebno. Marusi je mnogo jaca i bolja ekipa od Orlena. Dele drugo mesto u Grckom prvenstvu sa Olimpijakosem (po dva poraza samo, PAO ima jedan na prvom mestu), prvi krug Evrolige su prosli sa skorom 6-4 (dva puta dobili Olimpiju, Romu u gostima i Makabi kod kuce na kraju). Evo i sada ove dve pobede... Po imenima, nisu oni nesto senzacionalno, ali odlicni su kao tim, odlicno igraju, sjajni rezultati su iza njih. Imaju odlicne Amere Lukasa, Kejsa i Homana, odlicnu centarsku liniju koju prevode MVP Grckog prvenstva Kajmakoglu i Mavroedis (bio na meti Makabija, kao moguca zamena za Lampea). Tu su Pelekanos, Kalates, Nadjfeji... Dobro ukomponovana ekipa i za svaki su respekt. Favoriti su na svom parketu, gde i igraju odlicno. Da se ne zavaravamo mi mnogo i potcenjujemo ih, pa u slucaju (ne daj Boze, naravno) poraza, da to teze podnesemo. Mi smo pokazali svoje kvalitete i ja verujem u ove momke i Duleta, da mogu da odigraju veceras cvrsto, jako i da pokusamo vec veceras da se priblizimo Top 8. Ocekujem tvdu utakmicu, sa verovatno malim brojem poena.

Favoriti jesu, cenim njihove rezultate i igru, ali jos vise nas i nas kvalitet. Videcemo veceras, jako sam uzbudjen i cekam veliku pobedu, namo se svi tome...

Srecno! :napred Partizan
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Došao Dule u Atinu i rekao:"Ma ruši!!!" :D

Da Bog da Vam Dule Vujošević rekao da ste favoriti. hahahahaha :D

Samo hrabro večeras. Gledao sam Tegijev izveštaj, milina kako se momci ponašaju!!!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne znam zasto,ali mislim da cemo laksi posao imati veceras nego u Pioniru.Slican tip ekipe imaju kao i mi,tako da i njih pun Pionir moze isto tako da motivise kao i nas.Nadam se da cu da pojedem govno posle Pionira sto se tice moje prognoze,a za veceras sam OPTIMISTA
 

Dr.Hofmann

Guest
Što se tiče večerašnje utakmice , ja sam potpuno miran i očekujem je potpuno opušteno, jer ovo što smo do sad uradili je prevazišlo sva mojao čekivanja.
Tako da šta god bilo večeras poraz ili pobeda neće me previše uzrujati, naravno da ću se nervirati kao i uvek ali daleko od neke velike tenzije.

Nadam se da će Dule uspeti da skine teret pritiska sa ekipe ,i da će momci odigrati potpuno rasterećeno pa šta bude, to je moja želja da igraju potpuno bez pritiska , sad koliko je to moguće u stvarnosti nakon 2 pobede u top 16, to je već druga stvar!!
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
E jel igramo sa ovima u OAKA areni ili nekoj manjoj jer sam video na SOS da treniramo neka mala Marusi dvorana :S ??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top