Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Torres

Banned
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
320
Reaction score
3
BRAVOOO MOMCIII !!!!

Kecman za 3, 7/9 :respect

A Tegi grobarcina :D
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Samo da je Pera dobro!
Jel ono bio Tegi pored klupe nasih, kad je nekog ohrabrivao dok je ulazio/izlazio iz igre?
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
CRNO BELI, BRAVO, BRAVO! :respect

Makabi po meni večeras pokazao da uopšte nije tim, nego skup napaljenih igrača koji nemaju pobednički mentalitet! Klasična basketaška ekipa, koju kad uspeš da uvedeš u neku mirniju kolotečinu ne može nikako da se pokrene ponovo!

Duletu i momcima svaka čast! Bravo ljudi!
Dule Kecman, alal vera majstore! Partija karijere!

Sledi nastavak serije! Ovo je tek početak...doduše jako lep!
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
I oni iz huventuda pre koju godinu nisu znali sta ih je snaslo u zadnjoj cetvrtini,samo su tada bili drugi glumci(TRIpko),ali je reziser bio isti.Dule ostani kod nas do penzije ,molim te.Kapa dole,ovo je Partizan.Momci su bili u drugom poluvremenu maksimalno koncentrisani,zabranili smo im skok u napadu i to je to.Dule Kecman je odigrao vanserijsku utakmicu.29 poena covece.Sutra svi u Novi Sad,da proslavimo ovo zajedno i da dobijemo vrlo vaznu utakmicu.
Ima jedan tim......
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Нисам видео да су се ови индијанци испуцавали из немогућих ситуација у последњој четвртини као што су то радили током целог меча. Ушла вода у уши! Стока неиживљена, једва чекам да их "дочекамо" :wink:
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Jos jednom bravo momci ova druga ce biti jos laksa od ove nece oni moci tako lako da sutiraju trojke kad znaju da ih jos jedan poraz skoro izbacuje ima da im se stegne i govno a ne samo ruka
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
cijelu utakmicu sam vjerovao u pobijedu i ispostavilo se kao ispravno!!! dule i momci su apsolutni kraljevi i imaju moj naklon do poda.. oni su pravi pokazatelj da se sve može kada se hoće i da nije sve u novcu.. po meni ovaj makabi nije nešto ne znam šta najjača strana ma da je dosta ubojita, je šut.. oni su nam praktički 50 posto koševa dali što iz trica što iz otvorenog šuta par metara od koša.. samo hrabro u drugu tekmu pa šta bude.. volimo vas crno beli!!!!!1

@ web gazda
"Ovo je zaista nenormalno i najverovatnije ću celu temu premestiti u "Teorije zavere" i promeniti naslov u "Dule jebe ceo svet u mozak"."
Ovu ideju podržavam!! jer u svakom slučaju je to potpuna istina :D:D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Parni valjak neka melje da ispuni nase zelje! Verovao sam u ovaj tim bre i kad je bilo -21! Bravo Partizane!!! Sad druga utakmica za koju mislim da ce nam biti lakse da igramo i daj Boze da dobijemo.
Evo jedna por. koju sam poslao kad smo gubili 21 razlike... 20:33 casova...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cestitke celoj Ekipi Partizana...Duletu,svim igracima,pomocnom treneru,Todoricu,Danilovicu,Doktoru ekipe,onoj slatkoj devojci sto vodi pres konferencije itd...ma svima koji rade u KK Partizan...i naravno cestitke svim Grobarima...uzivajmo veceras a nadam se istom ovakvom epilogu i u cetvrtak uvece
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
U petak svi na aerodrom da docekamo sampione
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Uffffffffffff....
Onaj grobar koji prezivi partizanove utakmice u Evroligi ce ziveti ne 200, vec 300 godina...

Prva cetvrtina - ponizili nas... Kad smo u drugoj polako smanjili, ponadao sam se, ali me je ona Blumentalova trojka sasekla, vec sam se predao... Medjutim - poluvreme... Burazer i ja pricamo, pocinje drugo poluvreme, mene ona stara euforija hvata, i neka (ne)realna nada da ipak pobedjujemo. Kazem caletu i burazeru: DOBIJAMO!!!! Nikakva logika, nikakvi zakoni ne vaze kada igra PARTIZAN! Nikakva logika, nikakvi zakoni ne vaze kada ti je trener DULE VUJOSEVIC!!!!!!! Nikakva logika, nikakvi zakoni ne vaze kada u timu imas takve JUNACINE, takve BORCE, takve LJUDINE!!!!!!!!
:respect ne samo Dusanu Silnom, vec i BOu Cigri, i Maricu zivotinji, i Robertsu borcu, letecem Veselom (pogotovo za ono vracanje milo za drago andersonu), i Rasicu koji ce dati kad se lomi uvek, i Peri KAPITENCINI (koji ce SVIMA da stera), i Djekicu, i MItrovicu, i Vranesu,i Braci, i Sinovecu, i ssvima na i oko klupe...
Naklon do poda za 11 davida i Slavka Vranesa :D, za Duleta Vanzemaljca, za sve...
HVALA TI, HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI!!!!!!!!!!!!!




PS. JBG, ipak ce 50 cent da peva u Areni :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo brzo da vas pozdravim i da nam svima chestitam pobedu!Ovo vecheras je bilo ludilo!
Odoh i dalje da slavim!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Шта рећи после свега. Накљукао сам се лековима против притиска и мирно одгледао. Чак и на -21 сам веровао, а након 3/4 и -8, био сам убеђен у нашу победу. Видело се да је јешама понестало снаге, много су се залетели.

Не знам шта бих дао да сам, у полувремену, био у нашој свлачиониници, могу само да замислим какав је то репертоар био. :D
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Дуле им је на полувремеену сигурно на један фин и смирен начин говорио о томе где грешимо и које су слабости Макабија :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ми имамо велику шансу да добијемо проклете у следећој утакмици. На њима је ненормалан притисак после овог дебакла вечерас, поготово јер су изгубили предност од 21. поена разлике. Са друге стране ми смо наш циљ остварили, направили смо брејк, тако да у следећу утакмицу улазимо потпуно растерећено па шта буде. Надам се да ће са капитеном све да буде у реду, јер би нам повреда било ког играча била равна катастрофи. Дуле Кецман одиграо утакмицу живота.

Едит: Да, не да ми је драго што је остало још ових 2000 карата у продаји па да се побију смеђусобно сви ови неверници који посумњаше у Дулета и момке. Једино ми је жао због тапкароша који покупише брдо карата данас, има да се нафатирају ко блесави...
 
Последња измена:

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Svaka cast igracima i Duletu.Posle prve cetvrtine sam stvarno mislio da se ne mozemo vratiti u utakmicu.

Ali sta moram posebno da istaknem i da pohvalim je potpuno nepristrasno sudjenje,pogotovo u poslednja 2 minuta
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top