Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Jos jedan sok,posle ovakvih meceva ne pomazu ni lekovi za srce.Dule je jos jednom dokazao da je suvi genije.
Arena ce biti tesna da primi sve grobare ovoga sveta
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Али каква лудница у ЦБС-у :D
Дуле
Hail.gif
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pita Dule Vujošević Penija Geršona: "Sa koliko razlike smo na kraju pobedili?"-Sa osam.-Na kurcu te nosam!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAH Lejkersi pa gde se krijete?Bravo Dule bravo MOMCI!!!!

Ali sada najbitnije napasti ih svim silama u drugom mecu.Radovacemo se posle,nista nije gotovo.Idemo jos zesce,slabi su psihicki i imaju mali fond igraca.Idemo!!
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ljudi, ne znam za vas, ali ovo je bio najgrozomorniji egzodus jevreja od '45 pa naovamo. Ovo sto ove nase budale rade je.... ne znam kako to da opisem! Hvala svima!!!!
Hvala oba Dusana u nasem timu: onaj na klupi i onaj na parketu(mislim na buckastog i anoreksicnog:D)!!!!
Lester Bo Mccalebb- prvi i jedini crnac-nacista u istoriji covecanstva!!!:D
Maric, Rasic, Veseli, Roberts, Bozic & co.
HVALA VAM DO NEBA!!!!
Idemo dalje, nisu oni ko zna koliko jaki!!!:napred Partizan:napred Partizan
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Hahahaha ! Alal vera momcima! Pre utakmice sam rekao da osecam da cemo pobediti i daj boze da uvek budem u pravu. Svaka cast, ali stvarno. Arena ce biti mala...
 

Baki Bajroza

Guest
Auu,tek sam se sad malo smirio a nije mi jos najbolje...
Ovo mogu da nam prirede samo ovi nasi "ludaci"...
Svaka cast vama sto kazete da ste bili sugurni na -21 da dobijamo da svi verujemo u cudo neko da se desi to je verovatno ali ja sam se molio da smanjimo na manje od 10 do kraja i vidimo da mozemo da igramo sa njima dole kad ono na kraju bingo...Koliko sam pizdeo sto nam daju ona dva polu igraca wizneski i pinni trojike u serijama i sto znamo da blutental ima extra sut a ne mozemo da ga iskontrolisemo ali nemojte preterivati sad sa tim epitetima i tom pricom indijanci kaubojci,nisu Nba ekipa ali su za svaki respekt jer su bili prvi u grupi smrti i dobili taj real i u madridu i dole sa 20 razlike(a u poslednjoj cetvrtini im ubacili 45 poena a nama 11!!??) imali su samo jedan poraz dole i ovo im je prvi poraz u cetvrt finalu u istoriji na svom terenu-necemo da ih dizemo u nebo svakako ali samo bez euforije molim...
Sta uradi Kecman ljudima to je strasno pogotovo sto je imao tri faula vec na pola prvog poluvremena...Bo imao 10 skokova a Maric cini mi se 3 !!??
Daleko je Pariz jos samo polako ali moram da priznam da sam navijao za prokom da dobije cigane dole jer su se dobro drzali i vodili na poluvremenu jer znam da idemo ako prodjemo na njih a da ce se pomamiti gavrosi iz smrdljivog pireja i da ce ih doci u Pariz minimum 15.000 iako ne budu imali toliko karata pa bi bilo svega i svacega dole sa njima ali o tom potom...
Ipak smo mi jedini koji smo napravili brejk i pobedili u gostima...

Koliko god da smo dobili veceras i da sanjamo svi nesto veliko kad sam video face gazda macabija i kako se hvataju za glave uplasio sam se i pomislio ovi ce nam sledece godine uzeti Duleta ima da iskesiraju blanko cek za njega (Nedaj boze molim te) ...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da sam na mestu uprave, sutra bi lepo izdao zahvalnicu svima koji su pazarili karte za Arenu i rekao ljudi mi jednostavno moramo da igramo u Pioniru :D

Pusti snovi, al morao sam da napišem :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Pera doziveo nokaut i pri tom nesto pojebao koleno,nadam se da nije nista ozbiljnije
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Nisam hteo da komentarisem, dok se ne stisaju strasti :)

Cudesna i velika pobeda naseg Partizana! Posle onih 21 razlike sam pomislio da nam preti debakl. Oni su sve pogadjali, a mi bili jako losi. I onda smo se divovski podigli, kao veliki sampioni i cudesno dobili utakmicu! Ovo je velika pobeda, velika utakmica, koja ce se pamtiti i dugo se o njoj pricati! Svaka cast svima!

Ovo su pravi sampioni!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svaka cast vama sto kazete da ste bili sugurni na -21 da dobijamo da svi verujemo u cudo neko da se desi to je verovatno ali ja sam se molio da smanjimo na manje od 10 do kraja i vidimo da mozemo da igramo sa njima dole kad ono na kraju bingo... ...

Ko god kaže da je i na -21 verovao u pobedu, laže. Ja sam, a verujem i većina drugih u tom trenutku molio Boga samo da nas ne ugaze sa 50 razlike. Ono što smo mi pokazali na parketu je bio kriminal, a o nekoj pobedi u tom trenutku mogao je da razmišlja samo neko ko se ne razume u košarku, ili je sasvim pijan pa ne vidi dobro.

Verovati na poluvremenu je već druga stvar. Tačno se videlo da smo kod -21 presekli i krenuli. Rekao sam da će prvih nekoliko minuta treće četvrtine rešiti mnogo čega. Ako oni nastave da nas gaze, gotovo je, ali ako mi napravimo neku mini seriju, sve je moguće. Na svu sreću desilo se ovo drugo. Ko ludak sam urlikoa "sada, sada, nagazi ih skroz su sjebani", iako su i dalje vodili, ali videlo se da su psihički pali a naši se napalili. O Kecmanu da ne pričam. :respect

Makabi nas uopšte nije shvatio ozbiljno. Mislili su da ćemo se predati i da će rutinski pobediti. Kada su naši počeli da sipaju sa svih strana uhvatila ih je panika. Malo toga im je polazilo za rukom a ovi naši manijaci jebu pa rasturaju.

Druga utakmica će biti sasvim drugačija!
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
bog zna sta se desavalo na poluvremenu :)
ali sta god da je bilo,delovalo je na terenu extra ....
bravo momci,bravo Dule genije!!!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@WebGazda
Pa gazda ni ja nisam verovao,ali ima ih koji jesu,evo u kaficu gde se skupljaju Grobari lik izvadi 500evra i stavi na sto da ih dobijamo sa 1 razlike,uze nam lik lovu samo tako mada nije bilo 1 al jebiga pomislili smo da nikad lakse necemo uzeti pare
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa samo nenormalan čovek može da radi nenormalne stvari u ovom nenormalnom vremenu. :D Taj bi se kladio i da gubimo sa 100 razlike.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Aj da probamo malo sa nogama na zemlji.

Ljudi dosta sa euforijom! Prošlo 12 sati, novi je dan, s nogama na zemlji idemo dalje. Ko god misli da je gotovo, ili da smo favoriti, neka ponovo pogleda prvih 15 minuta silovitog gaženja. Makabi je i dalje favorit, ništa se ne mijenja... Utakmicu su velikim dijelom izgubili na psihološkom planu, što je i Pini Geršon priznao na konferenciji. Ali, kako Gazda već reče, sledeća utakmica će biti potpuno drugačija!

Mi smo u drugom poluvremenu šutirali trojke 11/16. Toliko smo pričali o šutu za tri kao glavnom oružju za razbijanje njihove zone i ostvarilo se. Moramo da pojačamo protok lopte u napadu, posebno kad udvajaju (utrajaju? :D) ispod koša. Biće više prostora za Marića u drugoj utakmici, jer će više pokrivati šut, moramo to da iskoristimo...

Ruku na srce - Anderson je danas bio naš najbolji igrač. Teško je očekivati da opet ovako odigra. Moramo da zbijemo redove i probamo da odigramo kvalitetno od početka. Naša najveća snaga bi trebalo da bude probijena psihološka barijera i prebacivanje pritiska na njih - ne smijemo sebi ponovo dozvoliti onakvo poluvrijeme! Ako uđemo u četvrtu četvrtinu sa egalom, imamo ogromne šanse da opet slavimo!

Na kraju, nadam se da je Pera dobro. Trebaće nam itekako!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top