Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Kakav dan, kakav dan..

Kakav dan za sve košarkaške zaljubljenike, navijače Partizana, ovaj osećaj je toliko dobar da je neopisiv. Kakve smo samo utakmice doživeli zadnjih godina u Pioniru, od te hale i navijanja napravili legendu o kojoj ćemo s ponosom pričati deci, i sve to imam utisak da su bili samo komadići slagalice kojoj je ostalo samo još par delova. Ne smem ni da pomislim na F4, neću ni da pišem o tome, ova utakmica večeras je finale, prilika za ostvarenje snova svih Grobara.

Ponos Srbije nastavlja da piše najlepše stranice naše košarke, hvala momci za sve, večeras ćemo vam vratiti na naš Grobarski način za sve ono što ste nam omogućili ove sezone, zajedno možemo sve.

Volim Partizan :D:
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Izraelski mediji: Grobari kao hladan tuš


Večeras, od 20 časova i 45 minuta, košarkaši Partizana, dočekaće Makabi iz Tel Aviva i pokušati da eventualnom pobedom izbore plasman na pariski fajnal for. Trenutni rezultat za crno-bele u seriji je 2:1, a mediji u Izraelu ovom događaju daju izuzetnu važnost. Naime, novinar dnevinka Haaretz, Janiv Orgad, već nekoliko dana se bavi ovom utakmicom. U današnjem tekstu, sa naslovom "U Beogradu je mnogo teško igrati", počinje se sa Dejvidom Blutentalom koji je juče bio na bazenu. Kako kaže, pre skoka u bazen, odlučio je da se istušira hladnom vodom. Jer je sličan osećaj imao u utorak veče, a taj "hladan tuš" su bili navijači Partizana.

- Jednostavno nismo odigrali dobro, ali ako sada budemo skoncentrisani, pobedićemo - kazao je Blutental.

Blutental takođe navodi da nisu samo sudije i publika uticale na poraz u utorak. A gostujući navijači, u "Areni" su bili nadglasani. Kako je rekao jedan od njih, "navijači Partizana su ludi, a igrači zbog toga daju 150 odsto mogućnosti". Izraelski novinar preporučio je svojim zemljacima i kako da "neutralizuju" publiku u večerašnjem duelu. Jedno od rešenja su Alan Anderson i Endrju Viznjevski, koji su ih pobeđivali Beograđane, dok su bili u Ciboni.

Orgad piše i o Partizanu, tačnije o Dušanu Kecmanu, koji je rekao da je pobeda i plasman na završni turnir u Parizu, želja svih igrača. Pre svega zbog publike, ali i da su iznenađenja uvek moguća.

Kapije "Arene" biće otvoreni od 17 časova, a eventualni peti meč igrao bi se 7. aprila u Tel Avivu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dopada mi se atmosfera pred večerašnji meč. Igrači su na zemlji, koncentrisani, nema nikakve euforije. Što se nas tiče, i mi smo naloženi, ali ne u smislu "proslave svadbe" nego smo baš našpanovani, pozitivno nervozni...Moramo večeras izvršiti najjači mogući pritisak na protivnika, atakovati zvižducima i ometati ga kad god je u napadu...Što se podrške našima tiče - ne sumnjam da će decibelska skala "riknuti"...

Inače, koliko je danas veliki dan za naš KK i za sve nas, neka vam kaže i sledeći podatak:

Danas u "SPORT"-u su strane 2, 3, 4 i 5 (kao i poslednja 24. strana...o naslovnoj da ni ne pričam) posvećene utakmici!!!!! Ovo je prvi put otkad ja čitam naše sportske novine (a čitam ih valjda 30 godina ili tako nešto...i to redovno) da je košarka dobila strane kao što su 2, 3...One su oduvek bile fudbalske, oduvek. Čak i kad smo igrali finale u Istanbulu 1992. godine! Pa vi vidite braćo moja Grobarska...

Stari je to lisac i stari trenerski trik. Slicno je uvek radio Aco Petrovic, Drazenov brat, a od funkcionera Danilo Mitrovic iz Buducnosti. Navuku neverovatan gnev publike na sebe, a igraci na '' miru'' odradjuju posao. Nadam se da niko sa tribina nece pasti na njegove varke, ipak mi iza sebe imamo malo vise iskustva kad su te gluposti u pitanju.
Kratke i jasne pesme koji svi znaju uz nas napad, ogromna buka i zvizdanje kad je njihov napad i to je to. Basket je malo specifican sport za navijati, duge i lepe melodije dobro dodju kad je sve reseno, kao i pre ili posle utakmice.

Jako lepu paralelu si napravio sa ovim jevrejskim krmkom sa jedne, odnosno "Acom Srbinom" i Mitrovićem sa druge strane. Tačno tako. Služe se potpuno istim stvarima. Što se ovoga boldovanog tiče - valjda smo se po tom pitanju svi ujedinili.

Taj final4 je onda samo stvar pretsiza,ako je tacno ono sto je tegi pricao a verovatno jeste. Ceo turnir u parizu tj skup 4 najbolje ekipe na starom kontinentu ima fond nagrada kao neki osrednji turnir u zenskom tenisu.Strasno :confused...

Bas tako. Dobija se 500000 evra koje dele ucesnici. Sampion dobija najvise naravno. Znaci vise se zaradi od utakmice u Areni...

Ume vala i Tegi da odvali...ustvari ne toliko da odvali, koliko da se zatrči i da zaboravi neke bitne aspekte na neku temu...Recimo za to oko love i zarade na F4...Nije u pitanju samo direktna novčana nagrada od Evrolige! Nije to jedini izvor prihoda ako se ode na F4! Ima tu još barem 4-5 realnih izvora prihoda, ali...neću o tome sada, da ne baksuziram...Ako odemo tamo, pojasniću u detalje...Iz Pariza se ne bi vratili bez jedno 1-1,5 milion evra, eto to već sad da znate!
 
Последња измена:

Premier87

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
11
Reaction score
0
Локација
beograd
Kolko bi samo sponzora dovukli plasmanom na F4, + nekim igracima bi skocila cena + te pare sto dobijamo od Euroelauge i eto taman da se skrpi neki solidan budzet za iducu sezonu i da se mozda jos jednu sezonu zadrzi neki igrac koji bi nas napustio na leto...kad bi zadrzali tim jos godinu-dve garantujem da bi cuda pravili...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Joj bre...briši bre to što si pisao (iako si mudro momče, pročitao si me makar u delovima :)), ne baksuziraj!

PS
Puno para bi zaradili samo u tih čitavih mesec i kusur dana koji su između večeras i F4...Ali opet neću o detaljima...zbog sujeverja...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Чињеница је да они могу много боље него у уторак, поготово Блутентал и Андерсон. Томе је доста допринијела наша одбрана, али наравно и атмосфера. Вечерас ће они ту атмосферу вјероватно мало боље поднијети... Али, имамо и ми још резерви, може преко Марића још више да иде! Па нека скупљају фаулове...

Срећно момци, а Гробари који су вечерас у арени - не штедите се и наставите гдје сте у уторак стали!

Поздрав свима :napred Partizan
 

Premier87

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
11
Reaction score
0
Локација
beograd
Il su kladionice poludele il smo mi ,,bas tolko jaci'' al kvota na nas opet 1.55 pre malo...
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Je -Ne-a sigurno cemo zaraditi mnogo novca ali nezaboravi marfin banku kojoj dugujemo 5 milona evra
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja je sigurno ne zaboravljam...Niti jedan jedini dan...Pominjao sam je čak jako često, kad se diskutovalo o selidbi u "Arenu" i potrebi za zaradom novca...Kad kažem "zarada", mislim i na to što će se uložiti na smanjenje pritiska od strane te odvratne banke, znači na zarađenu lovu kojom ćemo otplatiti ono gde najviše gori...U tom smislu "zarada"...Negde moraš najpre da namakneš (zaradiš) lovu da bi negde nešto i sam platio i otplatio (dug recimo)...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Oni mogu bolje to je sigurno ali i mi imamo rezervi (svi znamo da imamo).
I navijači se pitaju,mora da bude jače nego u utorak,oni su videli šta ih čeka ali mi spremamo još jedno iznenađenje.
Biće teško ali svom snagom do pobede.
 

Premier87

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
11
Reaction score
0
Локација
beograd
Ma ta marfin banka ce nas do groba goniti..ako ne i nakon toga...jednostavno vece cigane u zivotu nisam video! BRUKA da nemaju trunku razumevanja!
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
sudije

REFEREES: Juan Carlos Mitjana, Paolo Taurino, Marek Cmikiewicz

Prenosim sms koji sam dobio od jednog našeg sudije:neće biti sudjenje kao na prošloj tekmi...Mada Dule i danilović generalno imaju dobar kontakt sa italijanskim sudijama...
Za Poljaka: znam ga lično. Po meni je taraba, ali je na Evroligi zbog regulativa Evrolige i EU. Može da bude od koristi, a može i da nas ubije...Iz neznanja.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Otislimo smo predaleko! Manite se sad sudija, banaka, provokacija sa druge strane, zarada i sl gluposti! U ovom trenutku nista od toga nije vazno! muckajte ziva jaja da vam glas bude jaci! Masirajte dlanove da lupate jace! Odradite sve navijace rituale i molitve! VECERAS JE NASE VECE! VECERAS SE NAVIJA ZA PARTIZAN JACE NEGO IKAD!!!

Welcome To Hell Maccabi
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
napokoon dodjoh do kompa nakon otreznjenja :D , danas je taj dan D
ljudi toliko malo smo od f4 da ja ne mogu da vjerujem. samo hrabro veceras i nadam se da ce Zhidovi pognute glave napustiti arenu ili cak trkom kao katalonci :buhaha
Oooooooooooooo mi za tebe zivimo, ajde indijance ove ZAJEDNO DA JEBEMO....
Srecno svima danas, braco Grobari danas je nas dan, dan koji smo vjerujem svi dugo sanjali :BB
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ne znam zašto neki stalno govore da anderson može još više,pa dao nam je 15 poena jel to malo?pa mogu i marić,veseli,roberts,kecman,božić,rašić(pogotovo) više.večeras nam je potrebna pametna igra,čvrsta odbrana i pametan napad sa dosta spuštanja na centre i dosta povratnih lopti na slobodan šut.zaslužili smo da prođemo,mnogi ne vide naše uspehe ali neko gore sve to gleda.danas je taj dan!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Partizan - Makabi, dan odluke: Pariz ili Tel Aviv (20:45h)

Košarkaši Partizana večeras će 20 časova i 45 minuta u Beogradskoj areni odigrati četvrti meč četvrtfinala Evrolige sa Makabijem u kome bi pobedom izborili plasman na završni turnir, dok bi u suprotnom na red došla majstorica u Tel Avivu sedmog aprila.

25876_basket-partizan-makabi--game-09-foto-a-isakovic_f.jpg


Posle sjajnog izdanja pred 20.783 gledalaca i pobede od 81:73 crno-beli su došli u priliku da se po četvrti put u klupskoj istoriji plasiraju na F4, što im je poslednji put pošlo za rukom pre 12 godina.

Zadatak nije lak, jer je "ponos Izraela" pokazao u drugom meču ove serije da ume da uzvrati udarac, mada je ekipa trenera Geršona ove sezone na devet ovosezonskih gostovanja u Evroligi slavila samo tri puta. Zato će gostima biti potrebno nešto potpuno novo kako bi nadigrali izabranike Duška Vujoševića, a eksperti koji su za Blicsport.rs analizirali predstojeći duel, treneri Vlada Vukoičić i Nenad Trunić, selektor kadetske reprezentacije Srbije, smatraju da će Makabi teško uspeti da iznenadi domaćina.

Košarkaši Partizana, međutim, odbijaju da već sada proslave plasman na F4, svesni težine zadatka koji je pred njima. Duško Vujošević dodaje da nije lako dobiti dva puta za redom kvalitetan tim kao što je Makabi, mada je pred beogradskom publikom koja je potpuno šokirala iskusnog igrača Makabija Janiva Grina i nemoguće - moguće.

Блиц
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Pa kakve on ima koristi od toga. Zbog cega on hoce da mi dobijemo kaznu malo mi je nelogicno.

To je radio i pre prvog meca, a razlog je da navijaci naprave neko sranje, pa da isprazne tribine, ili da nas kazne za drugi mec. I opet to radi kako bi poremetio atmosferu medju igracima i na tribinama...:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top