Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Tražio sam malo po izraelskim novinama da vidim šta tamo pričaju, ne nađoh ništa specijalno zanimljivo osim rečenice blutentala koji kaže: ''Ako od starta povedemo i održavamo vođstvo, oni će ućutati (misli na navijače)''. E moj sine, nisi ti čuo šta Gobari rade kada neee ide.. :pfc:
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Glupi su,glupi za sve te njihove pare...
Odoh da pijem jaja,i masiram dlanove:D

Braco Grobari idemo u bitku do poslednjeg,da izginemo ako treba ali jevreji(ameri) nece izaci zivi iz Arene. Neka se sve trese,nek popadaju plafoni ,jebacemo im majku milu za sve pare :ziveli
 

kolja pg

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
30
Reaction score
58
Sve što je bilo za prethodni važi i za večerašnji meč. U kratkim crtama- bolji kolektiv, više igrača u rotaciji, DV i Grobari! Hrabro do trijumfa:napred Partizan
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dosao je i taj dan.

Braco Grobari, danas je najvaznija utakmica naseg KK u zadnjih desetak godina. Uz Boziju pomoc i pomoc svih vas u Areni i nas kraj malih ekrana, nadam se i vjerujem da ce momci trijumfovati i otici na fajnal for. OTICI NA FAJNAL FOR. Namjerno sam ovo caps lock-ovao, to je prosto nevjerovatno, ko bi se tome nadao? Srecno nam veceras. Ako Bog da, negdje oko 22 40: ima da slavimo prolaz medju 4 najbolje ekipe Evrope.

CRNO BELI - SRECNO DO POBEDE
 

Goran89

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
10
Reaction score
0
Izvinjavam se na offu ali me zanima da li ima neki link na netu gde se se moci gledati utakmica veceras?
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ljudi mi ovo moramo da dobijemo! ovakva sansa se dobija jednom u 20 godina, ali se nadam da igraci ne razmisljaju ovako i da nisu pod pritiskom. Naravno i da izgubimo puna podrska timu. Ipak umereni sam optimista ili bolje reci veciti.. :D:

Nemojte osuti paljbu po meni i govoriti mi kako baksuziram itd. ne verujem u te gluposti :)
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
fuckmaccabi.jpg
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jos malo pa krecem za Bgd ... ,nema sta da se prica moramo biti jos bucnijii i jos napaljeniji ,samo tako cemo da pomognemo nasoj ekipi... nema stednje dlanova i grla ,moramo da stvaramo buku kao da nam zivoti zavise o tome.
Sretno braco ,pa da slavimo veceras ...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Sve sto se blizi pocetak utakmice sve sam vise ubedjen da danas pobedjujemo, nema pritiska nema straha sa ovakim trenerom i navijanjem drugo i ne bi hteo da pomislim.Srecno crno beli !!!!!!!!!!!
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Ajmo svi kojima je crno belo u krvi.
Danas mora jos jace, jos bolje jos krvolocnije!!!
Zaboravite razgovore tokom utakmice, mora da se peva, zvizdi jebe mater zutacima i to 60 min.
Od kada prvi promoli nos u Areni neka oseti da smo zedni krvi... ali neka opet bude kao pre dva dana kako ne bi ukaljali obraz zemlji i klubu...
Moramo danas da zavrsimo seriju.

NAPRED PARTIZAN

FUCK MACCABI
FUCK YOU PNINI
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Tako je danas mora jos jace navijanje i to toliko jako da igraci Makabija pomisle: Koji mi je qrac trebao da se bavim kosarkom
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Roberts i Mekejleb: "Neka nas ponovo guraju i provociraju..."

Partizanovi stranci igraju sjajno u seriji protiv Makabija. Kažu da je agresivnost Makabija, ali i provociranje stvorilo kod njih ogromnu želju za revanšom. Žele da prepišu recept iz trećeg meča.
Lorens Roberts sanja reprizu od utorka i uveren je da bi snažna odbrana u meču broj 3 i agresivnost Partizana značila i odlazak na fajnal for.

„Naučili smo lekciju u Tel Avivu, tamo su nas prebili u drugom meču, pa smo bili rešeni da im to ne dozvolimo u Beogradu. Igrali smo veoma borbeno, to je smanjilo pritisak, osvojili smo dosta lopti pod njihovim košem, na kraju je to presudilo“, rekao je Roberts.

Zahvalio se navijačima na neverovatnoj energiji koju šalju sa tribina.

Bo Mekejleb dodaje da je Partizan iz drugog meča preneo ogroman motiv.

„Gurali su nas i provocirali, samo sam mislio na revanš, na treći meč. Ali nije gotovo, recept je isti, agresivnost i borbenost, isti ritam 40 minuta. Videli ste u utorak koliko im je malo potrebno da se vrate u meč. Sigurno je da će probati večeras da uzvrate istom merom, ali mi moramo da nastavimo ovako“, kaže junak druge pobede Partizana u četvrtfinalnoj seriji.

Mekejleb hvali navijače, kaže da ovakvu atmosferu nije nigde doživeo i da je sjajan odnos sa "Grobarim" jedan od najbitnijih razloga za igre koje pruža ove sezone.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Njima je ova utkamica biti ili nebiti, uložili su mnogo evrića u njihov ponos i danas će pokušati na sve načine da ostanu u daljoj igri. Na nama je da momke nosimo do pobede, ma kako se meč odvijao, pri tom moramo biti mnogo bučniji ako bude negativno po nas, a na njima je da daju svoj maksimum, ostave srce i muda na terenu i što je najvažnije uđu hladne glave u meč.

Parni valjak nek melje redom
sve do nove pobede
Partizane moja ljubav
prema tebi nema granice



ZNAJ DA U BEOGRADU DANAS JE DAN ZA POBEDU!!!!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
avo braco grobari dodjoh sa posla jedva sam se dovuko ceo dan razmisljam o vecerasnjoj utakmici od posla nije bilo nista samo pivo celi dan....:ziveli
veceras buka buka buka nek se zidovi useru od straha i da vide da mi to mozemo bolje nego u utorak!!!!:kur
ps:
izvadio sam taster f4 sa kompa i stavio ga pored zastavice partizana za srecu nadam se!!!:celebrate
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sija Sunce kao zlato
svi u napad samo hrabro
znaj da u Beogradu
danas je dan za pobedu

Aaa, jedva cekam mec.

AJmo bre Grobari...vjera u momke i trijumf !!!!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
avo braco grobari dodjoh sa posla jedva sam se dovuko ceo dan razmisljam o vecerasnjoj utakmici od posla nije bilo nista samo pivo celi dan....:ziveli
veceras buka buka buka nek se zidovi useru od straha i da vide da mi to mozemo bolje nego u utorak!!!!:kur
ps:
izvadio sam taster f4 sa kompa i stavio ga pored zastavice partizana za srecu nadam se!!!:celebrate

Hahahahaha care. :D

Jao bre, samo veceras da dobijemo, pa odmah posle toga stavljam bubrege na aukciju, godiste 1987., u odlicnom stanju, malo koristeni. Pocetna cena 500 evra. :D

NAPRED PARTIZAN!!!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Moram polako da krenem...
SREĆNO NAM BILO OVO VEČE
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
sad vidim,sledeća poruka mi je 100-ta,lepo bi bilo da je overimo večeras sa F4
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Oladi me pticurina.I ja se primio na travanjnjnj.Zgazicemo sitnu boraniju veceras,dace bog.Ocekujem da Vesely eksplodira,a i Rasic da da malo veci doprinos.Sta zna dete sta je sto kila,stavi na rame i nosi.Nego doslo vreme da se krene polako.
Ima jedan tim.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top