Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Pre ovo drugo posto nas je cibona dobila 2 puta
@to sam ja
hahaha stvarno izgleda tako
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Prvo se misli iskljucivo za nastupima u Evroligi.:wink:
 

Ljubo

Početnik
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
7
Reaction score
0
Jel se zna broj grobara koji su otisli da bodre nas tim i hoce li biti kakve saradnje izmedju nasih navijaca i navijaca CSKA, da zajednickim snagama proguramo timove u finale???
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Znaci samo ce cibona ove godine imati tu cast da nas pobjedi 2 puta u 3 meca. Ovo nam je 3 mec sa ciganima i 3 ce mozda biti sa kataloncima, tako da im se ne pise dobro :)
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Ljubo tesko da iko ima takav podatak,ali nadam se da cemo se svi prijatno iznenaditi sutra. Mladene iz tvojih usta u Bozije usi :ziveli
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
POMOZI BOZE!!!
POMOZI BOZE!!!
POMOZI BOZE!!!
Idemo momci samo hrabrno sutra :)
uz vas smoo,svim srcem!!!
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
ne znam gde bi stavio, aliovo je aktuelna tema... Grba je trenutno gost na studiu b
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
1.Vidim da se ovde mnogo pise o tome koliko je njih u Parizu i tako to...
Milim da u Bersi-ju nece da bude pitanje koliko njih navija za neki tim, nego srce kojim ce da bodre svoj klub... Mislim da tu nije ni najmanja trunka ko je to... Znam ljude koji su otisli jutros u Pariz, dao Bog stigli su kako treba, cucu se sa njima veceras posto sam ih pustio da se smeste kako treba i da se malo odmore, pa cu da vam ovde dam neke informacije...
2. Ko ima Studio B treba da gleda Grba jako lepo prica, pa i svi gosti...
Izvinjavam se moderatorima za mali off...

Da ne bude potpuni off mislim da o utakmici sutra netreba da se prica mnogo znamo svi koliko ko vredi. Imamo 1 : 1, ali to je bio domaci teren. Neutralni teren je nesto trece. Na ovom F4 mislim da ce presuditi nesto sto ce da se stvori u ekipi pre utakmica. Ko vise zeli ima vise sanse. Tu nema price. Ko od trenera uspe da izvuce najvise te energije iz igraca i da im pokaze da MOGU! Ponovo svi znamo kako to Dule radi i moramo da verujemo u to.
Verujte u Partizan a oni ce to i osetiti kroz one navijace koji su mozda i celu platu dali da bi ih bodrili!!!
Danas je danas a sutra je novi dan i videcemo sta ce da donese... Svi se nadamo najboljem!
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Kakav vikend nas ceka....tresem se od uzbudjenja,kosarka,derbi... Sve ciganija za ciganijom,da li domaca,pirejska ili katalonska...sve su to ista govna.Valjda ce i CSKA da zapne malo jace po tim pickama. Mislim da ce Rasic da pokida Tea...Roberts sa stitom ili na njemu...Opasna borba Marica i onog od 200kg...sutra idem do Hrama po karte za derbi da prekratim vreme do tekme:)
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Последња измена:

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Ovo mi se ne svidja,ima da nas kradu nenormalno
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
A u pm... Nista, samo hrabro, prsa u prsa pa sta bude!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Ja uopšte nisam nezadovoljan. Brazauskas bi bio mnogo gora varijanta, kao i Chambon, ali očigledno da su Barsi više trebali da kradu za njih.

Bahara ne volim uopšte, ali Fakini (koliko god ga mnogi pljuju) nama uopšte nije sudio loše ove sezone, a prilično sam siguran da Španac neće da navlači za Grke, posebno ako Barsa dobije CSKA. Mogli smo da prođemo mnogo gore...

Btw samo par zapažanja pošto sam se sad vratio iz hotela - igrači su išli na trening. Potpuno mirni, opušteni - kao da se spremaju za bilo koju drugu utakmicu. Mnogo dobar utisak je sve to ostavilo na mene...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Znači Lamonika u finalu :D
Pamet u glavu i srećno,favoriti su oni u to nema sumnje,ali i mi se dosta pitamo,nadam se da igrači nisu previše opušteni ovom euforijom ili da su poremećeni propratnim događajima.Poenta je u početku ne smeju da nam se odvoje na početku jer tako dobijaju utakmice da završimo prvu četvrtinu u egalu ,pa onda počinje prava igra.Samo opušteno sve što je i do sada urađeno,je ne puno,ne mnogo nego probijanje svih granica,pobednici su bez obzira na rezultat sutra.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Одрадили су ови момци велики пос'о до сада, већи него што су и највећи оптимисти могли да сањају.

Не гајим претерани оптимизам, аутсајдери смо.

Много пута до сада смо били аутсајдери ..........
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
mi sutra treba da bijemo svoju bitku i da pokažemo ko smo i šta smo.za dalje karijere naših igrača je važnije kako će sutra odigrati nego da li će pobediti.sutra će se videti da li smo i mentalno spremni da uradimo ono što niko ne očekuje.uspeh je ogroman i do sada ali bi naša sreća bila nemerljivo veća kad bismo ušli u finale.ja živim za to finale a možete misliti koliko tek igrači o tome sanjaju.e sad sudije su tu bitan faktor,ako bude krađe ne treba gubiti živce,nego dostojanstveno do kraja punom snagom.neka sutra igraju za svoju dušu,nama su već doneli mnogo pobeda!
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Realnost nije briga na koju se mi obaziremo :)
da citiram Nejgosa "Boj ne bije svijetlo oruzje,vec boj vije srce u junaka " :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top