Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дош'о је и тај дан ......

Оставите срце на терену, играјте за Гробаре. :BB
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Nije eno ga u szudiu s Grbom

Znachi ne mogu da verujem, pa gde ja sad da gledam shta rade nashi junaci? Kako su stigli, shta su jeli itd. E jbcu im mater sutra ako ne urade neku specijalnu emisiju, ovim govnima sa RTS-a il ko vec prenosi. Nemoj sluchajno da je prenos na rts2, upalicu ih, one cigane i ona govna shto im se vechito guze prenosili na kecu, zbog njih nisam mogo da gledam porodichno blago po 1028 put :D
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
A jebem ti sunce...ne mogu ni da spavam...ko će da dočeka 21h :roll:
Samo hrabro i biće trofeja!!! :pfc:


@Vladimir TS
Tegi je nešto pominjao u emisiji gde je gostovao Kecman da će možda da putuje na dan utakmice...možda zato nije još uvek u Parizu...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sad jos samo fali da pricamo o sudijama i u EL... StA ce nam to, ne mozemo znati oce li nas pokrasti sudija u polufinalu EL. Tako da je ta prica nepotrebna. Idemo da nastavimo da pravimo cuda i to je to. Nema popravnog sjutra vece.
Meni je samo zao sto mozda necu moci da gledam drugo poluvrijeme, pa se nadam da nasi to rijese prije 3/4 :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
A jebem ti sunce...ne mogu ni da spavam...ko će da dočeka 21h :roll:
Samo hrabro i biće trofeja!!! :pfc:


@Vladimir TS
Tegi je nešto pominjao u emisiji gde je gostovao Kecman da će možda da putuje na dan utakmice...možda zato nije još uvek u Parizu...
Hvala na info- u brate, al sutra je utakmica, mnogo me dusha boli shto nismo medijski propraceni, ne zbog kurchenja nekoga, nego zato shto zelim, a i vi svi naravno, da vidim nashe momke shta rade tamo, kako su itd..
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
UFFF euforija je vec pocela za nesto manje od 24 sati suprostavicemo se ciganikosima, sta reci samo srecno momci sta god da uradite vi ste nasi junaci.....
PARTIZAN ZIVOT JE MOJ!!!!!!
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Prijatelji kluba putuju danas!
Tegi ide sa njima.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
avo i ja ne mogu da spavam !!!!ujutru krecem za pariz a tip koji treba da mi donese kartu koju sam kupio na ebay moze da mi je donese tek u 5sati popodne!!!:bangheada sto se tice nasih momaka dace oni srce na teren i bubrege i ruke i noge i glavu ........ pa u ponedeljak docek na aerodrom za sampione evrope!!!:respect
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ma borice se nasi momci, sta god da urade oni su heroji...
mislim da ciganikosi nece moci protiv masinerije koji je stvorio dule vujosevic
samo hrabro, vreme je da snovi postanu stvarnost..
srecno Partizane!
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
svanuo je i ovaj dugo ocekivani dan,
u kom treba da uzivamo u potpunosti, bez obzira na rezultat.
Carobnjak je rekao : "osvojicemo jedno od prva cetiri mesta",
i ja mu verujem :s :ziveli :D:
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Sve sto zelim u ovom trenutku PARTIZANE igraj i pobedi!!! POMOZI BOZE!!!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Bože pomozi.

Mene je pre dva dana počelo da hvata nestrpljenje,nemogu da dočekam početak meča. :D

:BB
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gavri munjaaa, gavri munjaaa
gamo to vromo pireaaaa
ke tin epta, ke tin okto
gamo ton olimpiakos!
:BB
Dos'o je i taj dan...!:BB
Kad ce vec jednom da dodje 21:00h da vidim kako stoka im nabija komplex i pirejskim ciganima!
AJMO CRNO-BELI, IGRAJTE ZA GROBARE!!!:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Нисам превелики оптимиста што се тиче ове утакмице, али сам много нервозан, слично као пред оне утакмице са Макбием у БГ. Нека буде исто. Ми морамо да одржимо егал на почетку, не смијемо да дозволимо да нам се одлијепе због наших празних минута. Слободна бацања ће, мислим, бити јако битна вечарас и надам се да ћемо их на изненађење свих шутирати као никада до сада. Ако се којим случајем деси да они направе велику разлику, опет не треба губити главу, него полако ту разлику смањивати, момци су ове године то радили милион пута и знају како, али би ако до тога дође било врашки тешко!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top