Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Jel ima nasih navijaca, nisu valjda prodali karte, ocu bre da grmi GAVRI MUNJA! :)

Edit: evo cuju se ali mora to mnogo bolje :)
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Mnogo mi je tesko pao ovaj F4 jbt.....igraci su igrali stvarno sa 101% posto snage ali ne mozes protiv sudija i onih crvenih mamlaza...isto ovako su nas hteli pokrasti u pioniru protiv ciganijakosa ali su grobari bili tu i nije proslo

Pusti se bre ti toga da je bilo grobara ili nije. Lako je biti general posle bitke...
Da ona P... od teodosica nije promasio ceo kos na 6 sekundi do kraja mi bi pobedili... Da je malo bolji pa bar da pogodi obruc ili tablu a ne sve da promas...:banghead Al' jbg, sta da radimo kad nije toliko dobar...:confused

A sto se tice danasnje utakmice ne moze se portiv sudija ali i pored toga kada su izgubili bio sam ljut onih 6 sekundi ali posle toga odma mi se srce napunilo u 0.6 sekundi ko jos moze da bude ravnodusan pa sta god da smo uradili ovde... :D: Ostaje nam jos nase prvenstvo, a priznacete svi da mnogi timovi koji igraju u EL mogu samo da sanjaju da osvoje 3/4 trofeja u godini...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
DA VOLIM CRNO-BELE, PONOSNO KAZEM SVIMA...!!!:D::D::D:
Hvala vam drustvo za sve lepe trenutke ove sezone, hvala DUle, hvala svim igracima, i jebem mu mater onog usranog zabara Fakinija!:kur Ljudi, mi smo najjaci klub u Evropi, jel ste vi uopste svesni toga?! Kakva barsa, kakav oly, kakva cska, mi igramo definitivno najbolju kosarku u Evropi, i pored toga sto smo tek 4 na kraju. Ako dvojicu od ova trojica Roberts, Bo, Kecman ostanu kod nas sledece sezone(a sve bih dao da samo Bo ostane od svih njih) znajte da leto 2011 pocinje od oktobar 2010!:8):D Ako do godine udjemo na F4 ja istog trnutka stavam sve svoje pare da cemo postati prvaci Evrope! Jos jednom
CRNO-BELI BRAVO!!!!:bow down :thumb up
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Ma jebem ti final four i sve u pi.... materinu pa bolje da nismo ni igrali izgubio sam 10 godina zivota.Pa bolje da su nam odmah rekli da cemo biti 4 mesto i u kurac,kako su nas sudije jebali u obe utakmice to je nenormalno,odmah se videlo da nam nece dopustiti da pobedimo jer smo sitna riba,a dokaz je i izjava da necemo dobiti A licencu, a ovi pozeri tzv "prijatelji kluba" sto su otisli u Pariz samo da se provedu to je druga prica,naravno cast izuzecima ima ljudi koji su navijali ali vrlo malo.
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
"Nadam se da će ovo biti motiv svima, da se sačuva okosnica tima, da se klub finansijski stabilizuje i da Partizanovi uspesi u Evropi više ne budu iznenađenje".

"Ponavljam da sam jako ponosan na učinjeno i nadam se da bi u slučaju da se ispune ovi preduslovi, mogli da očekujemo još jednu dobru sezonu"

Mnogo me raduje ova Duletova izjava. U prevodu ovo znaci ako sacuvamo okosnicu tima, ako se klub stabilizuje i stane na cvrste noge da sledece sezone napadamo titulu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Шта мислите колико бисмо се тек нервирали у евентуалном финалу против каталонских цигана кад поткрадају пирејске цигане.
Изгубили смо поново на неискуство, судијска крађа се подразумева. И у првом четвртфиналу су нас уништили против ТАУ, а реална разлика је била оних 25 из Пионира. Следеће године су мање крали,али опет видно против ЦСКА. Ове против Макабија, мало за њих у Израелу, мало за нас у трећој,а и у четвртој, након техничке, иако су покушали да поткраду. Ове године на Ф4 су отимали мање него против ЦСКА у четвртфиналу прошле године. Значи, следеће године на ф4 имамо прилично коректно суђење,имамо костур тима 2 године на окупу и освајамо без трилера и нервозе, 'ладно. Свака част момци за досадашњи део сезоне, није се могло и против судија, за то треба мало више година. Разбиће их Весели следеће године. Сви сем Американаца остају, а требало би да порадимо да и они остану, бићемо у врху наредних година.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Hvala vam!
Za sve sto ste uradili,sto ste se borili kao lavovi!Od Marica do Sinoveca i Mitrovica.Svaka vam cast :clap.
Nismo imali srece.Jbg.
Ako ostane okosnica tima,i Dule ja cu najverovatnije kupiti ranije F4 karte!
Ali otom potom.Ko ce da saceka novu sezonu Evrolige.....
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
jel to kolko tolko proverena informacija da vsi sem amera ostaju? ako je istina, nadam se da se nadje lova bar za bo-a, ali i roberts mi je drag! :D
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Оно што би требало да нас забрине је то што смрадови из врха европске кошарке настоје да нам не уруче А лиценцу и да од Евролиге направе циркус као што је нба лига, која би служила за обртање велике количине новца, што аутоматски ставља на маргину клубове који финансијски нису јаки, ма колико се они трудили и борили.
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Ugovorom na kraju sezone nisu vezani : Bo, Roberts, Kecman, Vranes...
Ako jos nekom istice ugovor neka me ispravi...
Vec sam pisao, Vranes nema kud, Kecman me brine ipak opet ima sansu da "odradi" jos jednu sezonu, Bo i Roberts prica za sebe...
Bo je mlad, igrac sjajnih karakteristika, dosao je u KKP da bi se vratio u ameriku...Pokazao je mnogo u ovoj sezoni, ali po mom misljenju nedovoljno da bi zaigrao u nba..Sta vise mislim da njemu mnogo vise lezi evropski stil kosarke, igranje pika / prodori itd...u NBA se sve zasniva sada na sutu sa distance, sigurno 80%..
Roberts ide 90% po mom misljenju...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Oпет нисмо имали среће... Јебено не могу да верујем шта се нама дешава. Нема везе,идемо даље,неко то горе види све,вратиће се то нама,бар се надам. Можда управу тера малер због свега што су урадили,ко зна.

Играчима милион пута наклон до пода,можемо сви да будемо изузетно поносни на њихово учешће у ЕЛ ове сезоне,а понарочито на Ф4. Браво момци,ви сте наши јунаци!!!

Da-da.
A mozda i stvarno upravu tjera maler zbog svega!
Bili smo skoro isti, imali smo isto i srece, ali da bi dobili ovakvu utakmicu trebali smo da budemo mnogo jaci od njih, jer smo igrali i protiv sudija, pa je bilo mnogo tesko.
U svakom slucaju veliki uspjeh, jedna lopta je odlucila oba meca i moze se reci da nam je malo trebalo. A i teska je sezona bila.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sta reci Duletu i momcima osim jedno veliko HVALA na svim radostima koje ste nam priredili ove sezone. Prevazisli ste moja ocekivanja sa pocetka sezone pa makar jedno 5 puta!Ukratko o F4. sudije su u kljucnim trenucima prelomili u petak, a veceras otvoreno su doveli Ruse do pobede! I na kraju, nadam se da niko nece da zameri, ali mislim da je Dule napravio veliku gresku kako u petak tako i veceras igrajuci zonu zadnjih 10 sekundi! Nazalost osetili smo obe slabosti zone, u petak (pokrivanje prostora-skok childresa, a veceras popismo trojku) zadnjih deset sekundi se igra ludacki cvrsto covek u odbrani jer ni jedan sudija ne svira nista zadnji napad!
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Tuljo hvala na snimku. Ovo pokazuje nasu velicinu
Oce li biti doceka za igrace i kad?
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Ја сам чуо да се враћају у понедељак ујутру. Кажу да све зависи од пепела оног. Ако неко има нови инфо јављајте, да их дочекамо.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.700
Локација
Tamo gde si ti!
Oni imaju zakazani let za sutra u 1, ali ako bude problema sa vulkanom onda ce let biti odlozen.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Nemam previše da dodam na sve gore rečeno, osim da smo oštećeni a svi znamo da 'para vrti gde burgija neće' tako da i nisam previše očekivala, naročito kad sam videla žabara opet na spisku sudija... Borili smo se koliko su nam dozvolili, meni je i to dovoljno jer su oni za mene odavno EVROPSKI PRVACI, 'against all odds' iliti uprkos svemu... Todorić mi reče da sleću popodne, ne stigoh da pitam za vreme, ali ako poleću oko 1 - znači oko 3, pola 4 bi trebalo da su tu... treba ih dočekati, stvarno tako mislim i osećam, ja znam da ću ja biti tamo... s verom u Boga i PARTIZAN
 

sasho74

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
118
Reaction score
3
Локација
Makedonija
Jes da je malo pateticno ali moram da kazem da mi nismo idgubili u regularnom delu a 4-ti smo ... bas se lose osecam ... manjkala nam je sportska sreca a sudije su blago receno bili na nasu stetu ... promasili smo 3 suta za tri poena (dva puta u prvu utakmicu ... za pobedu u regularnom i za izednacenje u produzetku) i veceras za pobedu .... SVAKA CAS MOMCIMA I DULETU!!!!!!
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ko moze da dodje u Pionir, a nece....... celava mu keva! xD
 
Последња измена:

BodiBond

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
36
Reaction score
1
Локација
Blokovi
Prema ranije utvrđenom rasporedu oko 4 bi trebali da budu na aerodromu, ali moguće je da sutra neće moći da se leti, moguće je da će aerodrom biti zatvoren zbog onog vulkana... To je informacija od urednika kosarka.rs koji je u Francuskoj! Obećao mi je da će mi javiti kada dobije sigurne informacije o dolasku!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top